Україна

Знімаємо маски – одягаємо каски! або Як Україну використовують задля своїх геополітичних цілей

Чуть більше як через сотню літ історія повторилися: в січні 1918 року Муравйов залив кровю Київ, в лютому 2022 це намагається зробити нащадок комуно-тоталітарної системи Путін. Фактично мало що з того часу змінилося. Чому? Тому що режисери ті самі. Не в прямому розумінні слова, а йдеться про нащадків ідеології побудови “нового світового порядку”. Те, що відбувається зараз – це перерозподіл сфер впливу і перехід до технократичної епохи.

2020 рік – стартовий для обнулення світу

Глобалістська програма AGENDA-2030 (порядок денний) передбачає реалізацію Цілей у сфері стійкого розвитку (ЦСР), прийнятих ООН 2015 року. 195 країн погодилися, що вони можуть змінити світ на краще. І це “краще” буде досягнуто шляхом об’єднання відповідних урядів, бізнесу, засобів масової інформації, вищих навчальних закладів для “покращення життя людей до 2030 року”.

Активна фаза побудови нового світового порядку розпочалася в березні 2020 року проектом “вірусної пандемії”. І ми всі стали заручниками цього “покращення”, яке локдаунами розпочало руйнацію економік країн. Взимку 2022 року після потужних протестів ковідні обмеження почали потроху прибирати, особливо в Європі, а в Канаді взагалі розпочався соціальний вибух щодо диктаторських імунних паспортів. І з початком війни вірус раптом взагалі десь зник, уколи втратили актуальність. Тепер уся пропагандистська машина зосереджена на війні в Україні. Тобто ідеологи “обнулення світу” пішли ще далі, застосувавши криваві методи управління світом задля продовження втілення програми AGENDA-2030.

Практично чотири місяці, після того як Джо Байден зустрівся з Володимиром Путіним у Женеві, західні політики нас готували до війни. А ми знаємо, що якщо собака постійно гавкає, то коли приходить злодій на двір, ми вже не реагуємо. Тому і в Україні почали скептично ставитися до нападу Росії. Особисто для мене все це “гавкання” Байдена – не що інше як заохочення Путіна до агресії. Я розумію, що обивателю це важко зрозуміти, адже Байден з усіх сил намагається грати роль “друга українців”. І як це Путін погодився б на фактичне знищення Росії? Погодився, бо для цього психопата ні Росія, ні тим більше росіяни нічого не значать (саме на крові свого народу, якщо пригадуєте усі криваві теракти, він і прийшов до влади), а що вже говорити про нас. Тим більше, що всі гравці були переконані у його блискавичній перемозі. Його ідея, якщо не відновити Союз, то повернути Україну під пильний контроль, переросла у хворобливий психоз, підтверджений у зверненні до росіян 22 лютого.

Всі ми знаємо, що Путін розпочав свою агресію в Україну 2014 року саме при президенстві лівака Барака Обами. Ніякої реакції, окрім “великої стурбованості” та санкцій, які не особливо вплинули на кремлівського фюрера, не послідувало. Отже, можна вважати, що Путін отримав добро, особливо від гауляйтерші Меркель, на продовження своїх планів.

Вибори президента США – це не просто курс американців, а й безпека світу

З приходом до влади США Дональда Трампа “собіратєль рускіх зємєль” прижав хвоста і сидів, як миш у своєму бункері. Більше, Трамп зупинив будівництво Північного потоку-2. Дональд Трамп за час президентства зустрічався з Путіним п’ять разів, проте у трьох випадках це були нетривалі бесіди на різних міжнародних самітах. Зустрічі в Гамбурзі у 2017 році і в Гельсінкі у 2018 році – найдовші переговори двох президентів. І, як пам’ятаємо, усьому світу нав’язувалася думка, що Трамп в добрих стосунках з Кремлем. На цьому й будувалися вибори у США, не зважаючи на те, що саме Трамп вийшов з Паризької угоди, яка жорстко вбиває енергетичний комплекс та усі економіки світу. І так само він відмовився фінансувати ВООЗ, який фактично став рупором нового світового порядку і новатором запровадження локдаунів.

Виступаючи 26 лютого на великій конференції консерваторів в Орландо, екс-президент Дональд Трамп засудив вторгнення Росії в Україну. “Цієї жахливої катастрофи ніколи не сталося б, якби наші вибори не були сфальсифіковані і якщо я був би президентом. В Україні зараз не мало б бути війни. Це жахливо для людства, що Байден, НАТО та Захід так огидно дозволили їй розпочатися”, – сказав він. Учасники конференції пов’язують українську боротьбу за національний суверенітет із власною боротьбою проти лібералізму та обмежень, пов’язаних із корон…сом. «Боже, благослови український народ! Нехай вони змусять цих російських окупантів стікати кров’ю та померти!» – про це розповів радіоведучий та колишній радник Трампа Себастьян Гірка. Коли Путін оголосив про військову кампанію з “демілітаризації та денацифікації України”, американські консерватори засудили Росію та її автократичного президента. Вісім років тому, після вторгнення Росії в Крим, колишній кандидат у віце-президенти республіканської партії Сара Пейлін охарактеризувала президента Бараку Обаму як слабака в “маминих джинсах”. Республіканці звинуватили Байдена в тому, що він дав Путіну натяк на те, що той може завоювати колишню радянську республіку без спротиву. Тобто ліваки-демократи теж не уявляли, що українці чинитимуть такий спротив. Не дивно, що Байден так тяжко “розроджується” на реальні дії, які б зупинили Путіна. Зрештою, навіть Трамп теж вважав, що Путін отримає те, що так хотів. “Я єдиний президент XXI століття, був на сторожі того, щоб Росія не полізла в жодну країну”, – сказав він.

Консерватори вважають, що український конфлікт став відволікаючим фактором багатьох американських проблем напередодні виборів в Палату представників 8 листопада 2022 року. Адже рейтинг демократів різко впав, а виборча кампанія практично стартувала. Джордж Сантос, кандидат в конгресс від Нью-Йорка, зауважив, що Путін “вів довгу гру під час президентства Трампа, розуміючи, що було б помилкою сунутися в бік України”. При цьому він справедливо додав, що Україна не є великою демократією і там теж працював тоталітарний ковідний режим. Вболіваючи за Україну, консерватори бачать, що люди противляться тиранії так само, як вони борються за звільнення американців від імунних паспортів та гендерної ідеології Байдена.

Україна – проблема для Європи

Пам’ятаєте, як більшість українців топили за Байдена, як “великого друга України”. І що ми бачимо? Лише ліві знову посадили в Білому домі цього пристаркуватого маразматика, син якого був замішаний в корупційній справі газовидобувної компанії “Бурісма”, як Кремль активізувався знову. А після зустрічі Джо Байдена та Володимира Путіна у Женеві 16 червня 2021, коли перемовини проходили у закритому режимі, журналісти на підсумковій прес-конференції почули про “теплу атмосферу” та домовленності щодо “стратегічної стабільності”, ми одразу побачили як стабільність дала про себе знати. Щораз далі почали чути саме з американських ЗМІ про те, що Путін готується до воєнних дій в Україні. Чому? Байдену знову треба було виглядати потужним політиком і ворогом Кремля. Згодом нам навіть почали вказувати дати нападу. А тим часом Путін стягував свої війська до кордонів України, аби нарешті втілити свою параноїдальну ідею повернення України під свій вплив. Ще на початку 70-их років минулого століття Збігнев Бзежинський писав: «Якщо Москва поверне собі контроль над Україною з її 52-мільйонним населенням (з того часу населення України зменшилося майже на 10 мільйонів – ред.) і великими ресурсами, а також виходом до Чорного моря, то Росія автоматично знову отримає можливість перетворитися в потужну імперську державу, що розкинулася в Європі і в Азії». Останній шизофренічний спіч “освободітєля” про Леніна, як головного архітектора України, – яскраве підтвердження тому.

Так само Україна завжди була найбільшою проблемою Європи, про що чітко сказав у Лондоні 1939 року вiдомий журналiст-мiжнародник Ланселот Лоутон. “…З огляду на унiкальне географiчне положення будь-яка серйозна спроба з боку України скинути понево­лювачiв i об’єднати свої чотири розмежованi частини в одну незалежну Українську державу неодмiнно викличе справжню панiку…” Підтвердженням цьому є “велике бажання” європейської еліти бачити нас у Євросоюзі. І при цьому Лоутон не забув нагадати:  “Українська нацiя – це реальнiсть, яка має пiд собою, при­наймнi, тисячу лiт автентичної iсторiї. Жоден народ не боровся так тяжко, як українцi, щоб утвердити свою незалежнiсть; українська земля наскрiзь просякнута кров’ю”. Біда наша в тому, що Захід, як і Путін, не хочуть бачити нас незалежною, сильною державою. А от вирішувати свої геополітичні питання і боротися за сфери впливу завжди краще на чужій території. Правда, виплекавши енергетично впливового монстра, Захід наступний, кого він почне кусати.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *