Україна

Заплати за пай 6 тисяч – і буде тобі «покращення»!

Саме це передбачено у новому законопроекті №3131, який подали нардепи «Слуги народу» та «Довіри».

Олег Юхновський

Зрозуміло, і цей законопроект, як і усі попередні закони – із серії «покращення». Аякже заплати шість тисяч гривень за пай в чотири гектари і буде тобі добре. Нарешті влада хоче ощасливити й селян. Непогано щомісяця збивати з них 500 гривень!

Голова комітету підприємців агропромислового комплексу Олег Юхновський вважає, що заради розкішного життя (!), до якого йде Україна, треба чимось жертвувати. «Після 2014 року тенденція до розірвання договорів оренди прискорилася. З тих пір на селі зростає підприємницький дух, дрібний бізнес непогано розвивається. Це створило проблеми для великих компаній», – уже відверто зізнався він виданню DW, що турбує хазяїв «зеленої цвілі».

Алекс Ліссітса

Як так, що селяни можуть щось заробляти, а бабуся-пенсіонерка ще й з ринка мати додаткові кошти, аби вижити? Заробляти можуть тільки олігархи, з якими тяжко бореться зелена влада, збільшуючи податки та тарифи населенню.

«Одна з основних форм наповнення бюджету ОТГ – земля сільськогосподарського призначення. Тому потрібно вводити спеціальний податок на землю для того, щоб цей податок залишався в сільській місцевості і знову працював на місцеву громаду», – пояснює Алекс Ліссітса, виконавчий директор ІМК. Якби ще Ліссітса розказав, куди ідуть усі решта податків.

Цей антиселянський та антиукраїнський закон підписали 30 нардепів.

Хтось сумнівається, що після прийняття такого закону, селяни масово розпочнуть продавати паї. Що і потрібно зеленим запроданцям та їхнім господарям. Але з чого вони житимуть? Ось так готується “33 рік”?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *