Світ

Закупівельні угоди з Pfizer засекречені!

Зявилася інформація про документ, який потрапив до рук професійних спеціалістів і розкриває шокуючі “умови міжнародних угод Pfizer щодо в…ин”.

Покупці вакцин повинні “відшкодовувати і захищати Pfizer… від всіх позовів, претензій, вимог, збитків, зобов’язань, розрахунків, штрафів, витрат, які пов’язані з результатом в…ин”. Доктор Джозеф Меркола, який це намагався донести суспільству, піддається цензурі в багатьох соціальних мережах.

Користувач Twitter Еден розкриває шокуючі умови міжнародних угод Pfizer щодо вакцин проти C…-19. Країни, які купують вакцину Pfizer від C…-19, повинні визнати, що “зусилля Pfizer з розробки та виробництва продукту схильні до значних ризиків і невизначення”. У разі появи ліків або іншого лікування, яке може запобігти чи вилікувати C…-19, угода залишається в силі, і країна має виконати своє замовлення на в…ну. “Безкоштовні” в…ни від C…-19 для отримання в США, проплачені платниками податків за ціною 19,50 доларів за дозу. В Албанії, згідно з витоком контракту, платили 12 доларів за дозу.

Покупець вакцини Pfizer проти C…-19 повинен також визнати два факти, які значною мірою залишилися непоміченими: як їхня ефективність, так і ризики невідомі. Виробники вакцин нічого не втрачають, продаючи свої експериментальні щеплення від C…-19, навіть якщо вони призводять до серйозних травм і смерті, оскільки вони отримують повну компенсацію від травм, спричинених в…ми C…-19 або будь-якою іншою пандемічною в…ною відповідно до загальної готовності та готовності до надзвичайних ситуацій (PREP), прийнятих у США у 2005 році.

Однак повний обсяг їхніх угод про компенсацію вакцини C…-19 з країнами засекречений і досі залишається суворо конфіденційним.

Не довіряти цій інформації немає жодного смислу, адже ця фармакорпорація, як і ряд інших, продає не ліцензовані уколи від “модного вірусу”. І так само тримає засекреченими їхню складову. Ті, хто сумнівається, спробуйте офіційно отримати дані про умови закупівлі та склад уколів.

Ну і той факт, що на цю компанію раніше неодноразово подавалися позови до суду за заподіяну шкоду їхніми в…ми, багато про що говорить. Аж поки у США на законному рівні 2005 року не зняли із виробників будь-яку відповідальність за дію в…ин.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *