Світ

Вольфганг Водарг: «Все те, що відбувається в ході передбачуваної пандемії, – злочин!»

Вольфганг Водарг – один із тих, критично налаштованих лікарів, котрі від початку так званої пандемії невтомно приводять наукову інформацію, яку нещадно нівелює фармаіндустрія та потужні ЗМІ. У кінопроекті «Блокування планети», коли були опитані численні міжнародні експерти, брав участь і Водарг. В тому інтерв’ю він не просто піддав жорсткій критиці «боротьбу з пандемією», а й попередив про можливі серйозні наслідки уколізації від C…id, що наступлять вже взимку.

Водарг вкотре вказує на те, що так звана пандемія насправді є тестовою пандемією адже ґрунтується на тестах ПЛР, які також реагують на всі інші віруси «корони». За словами Водарга, творці цих тестів мають чітко розуміти, що вони можуть генерувати дуже багато «випадків» за допомогою тестування. І тому у передбачуваній пандемії вимірювалася і вимірюється лише тестова активність, а не інфекційний процес.

Вольфганг Водарг наголосив: для того, щоб мати можливість заробляти гроші на «уколах», потрібні нові ринки. Якщо спалахи хвороби зупинити занадто швидко, жодна «в…на» не може бути розроблена, схвалена чи продана. Будь-хто, хто заробляє гроші за допомогою «в….ції», природно, не зацікавлений у припиненні хвороби. Тому люди, пов’язані з фармацевтичною промисловістю, взагалі не повинні брати участь у питаннях «боротьби з пандеміями».

Тим не менше, Емер Кук (фармацевт за освітою, раніше працювала у ВООЗ), – давній фармацевтичний лобіст, зараз біля керма Європейського агентства з лікарських засобів (EMA), а Білл Гейтс, інвестор відомих фармакомпаній, вважається експертом у боротьбі з хворобами, які можуть приносити мільйони та мільярди доларів грошей. Ентоні Фаучі служить Джо Байдену як головний радник, але ще до початку кризи «к…ни» він не приховував той факт, що хотів революціонізувати та прискорити «повільну» систему розробки в…ин й затвердження їх із нуля.

Лікар звертає увагу на те, що ко…руси аж ніяк не нові для імунної системи, а є частиною щорічного грипу. Через перехресний імунітет багато людей вже давно несприйнятливі до «модного вірусу». А тому «в…ни» несуть серйозні ризики: достатні токсикологічні дослідження не проводилися і багато аспектів механізму дії нових уколів досі невідомі.

Науково доведено, що спайковий білок сам собою забезпечує утворення тромбів, але «в…ни», що викликають утворення цього білка в організмі просуваються і далі. Твердження про те, що спайковий білок, який утворюється в результаті «в…ції», нешкідливий завдяки модифікації, сумнівне, оскільки побічні ефекти від уколів, що спостерігаються, відповідають саме доведеному способу дії білка.

Зазвичай спайковий білок вірусу к…ни не потрапляє в кров завдяки нашій імунній системі. Та гіпотеза, що «в…на» залишається в області уколу в м’язі і що спайковий білок, що утворився, не поширюється в організмі, уже спростована: він потрапляє у кровотік людини! А це матиме серйозні наслідки в майбутньому: якщо, наприклад, «вак…ний» з попередньо напруженою імунною системою вступить в контакт з нормальним вірусом, то це може призвести до потенційно небезпечного для життя руйнування імунної системи, так званого цитокінового шторму. А це – велике пошкодження тканин та органів.

Тому важливо знати кількість випадків к…ни у тих, хто вже вколотий. Лікар припускає, що серйозні захворювання будуть виявлені саме серед «вак…них». На його думку, побічні ефекти від уколів повинні реєструватися і розслідуватися повністю незалежно від органів, відповідальних за схвалення в…ин.

Розслідування, проведені незалежним звітним офісом у Нідерландах, за дуже короткий період показали серйозні розбіжності з офіційно опублікованою кількістю побічних ефектів, яку представила влада. За словами Водарга, населення стало учасниками гігантського, неконтрольованого та абсолютно непрозорого експерименту – і це під приводом «надзвичайної ситуації», коли все дозволено і ця вседозволеність постійно розширюється.

Лікар чітко стверджує: немає причини робити уколи. Вони не допомагають і не захищають. І «вак…ція» не робить вас вільнішими: усі ці довідки, які вимагають, не про здоров’я. Водарг застерігає, що «промивання мізків» в головних ЗМІ працює і тому так багато людей піддалося маніпулюванням. Він критикує не лише тих, хто заробляє гроші на «вак…ції» та стражданнях незліченної кількості людей, але й журналістів, які мовчать, замість того, щоб критикувати все, що зараз відбуваєтся. Адже для Вольфганга Водарга все те, що відбувається в ході передбачуваної пандемії – злочин!

Вольфганг Водарг – німецький лікар, політик, член СДПН, був головою комітету охорони здоров’я Парламентської асамблеї Ради Європи. Як голова Комітету охорони здоров’я Парламентської асамблеї Ради Європи, 18 грудня 2009 року підписав проект резолюції, яка обговорювалася у січні 2010 року. Він закликав до розслідування передбачуваного впливу фармацевтичних компаній на глобальну компанію ВООЗ у боротьбі з пандемією грипу H1N1 в 2009 році. У 2009-2010 роках заявив, що пандемія свинячого грипу була фальшивкою, що дозволила заробити капітал фармацевтичним компаніям на продажі в…ни. Завдяки його наполегливій діяльності тоді й припиналися “грипозна істерія”.

P.S. У зв’язку із жорсткою цензурою медичні терміни скорочені й змінені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *