Україна

Війна в Україні – це не просто війна українців з московською ордою, це війна добра із злом! (продовження)

“Протистояння з Росією є руйнівним для Німеччини” і для… Заходу

Леонардо Трикаріко

Окрім “головного розвідника” Вільїма Бернса, в січні 2022 року Україну відвідала ще й делегація сенаторів США. І одразу після повернення з’явився законопроект, ініційований республіканцями –  вони розуміли, що треба не просто говорити про напад, а щось робити. “Цей законопроект наділить президента розширеними повноваженнями швидше укладати угоди ленд-лізу безпосередньо з Україною і прискорювати постачання військового обладнання, необхідного для захисту вразливого цивільного населення від російського військового вторгнення”, – йшлося у заяві сенаторів. Проте Байден на цей законопроект не звернув жодної уваги, а лише продовжував говорити про напад, хоча ще у вересні обговорював із Зеленським питання постачання зброї. А міг зреагувати і одразу давати нам сучасну зброю. Оце була б реальна допомога і реакція на ту інформацію, якою він так досконало володів. Ну ще б Байден не знав, що Путін нападе, то хто тоді мав знати? Але тепер він має “козир” в руках, мовляв, я говорив, а мене не слухали.

Байден – один із тих, хто проти вступу України до НАТО, як і директор ЦРУ Бернс. Мотивує це тим, що в Україні корупція. Так, Україна корумпована, але це не причина не приймати її до блоку. Може, Румунія була не корумпована, коли її приймали? Може, західні політики не корумповані, які й вигодували монстра в Кремлі. Росія на п’яту колону в ешелонах влади ніколи не шкодувала грошей. Путін, аби зробити Європу енергетично залежною від Росії, так само не шкодував нафтових доларів, особливо для Німеччини. Тому зараз і тримає усіх за одне місце – це ми бачимо по поставках зброї.

Замість того, щоб зупинити Путіна, а це можна було зробити швидко, що ми чули? Дослідний центр французької розвідки опублікував аналітичне дослідження, в якому йдеться про “недосвідчених українських солдатів” та “професійну російську армію”. Колишній сенатор США Чорний в інтерв’ю англомовним ЗМІ розповідав про неминучу перемогу Путіна, бо “Росія не може дозволити собі програти через загрозу розширення НАТО». Італійський генерал Леонардо Трикаріко закликав ЄС відмовитися від “божевільної ідеї виграти війну в Україні” та змусити Україну здатися, щоб не провокувати Росію застосувати зброю масового знищення. Німецький Інститут Шиллера провів міжнародну дискусію щодо загрози Третьої світової війни, учасники дійшли висновку, що “протистояння з Росією є руйнівним для Німеччини”. А коли напав, усі жили в очікуванні, що за 72 години одягатимуть лаври переможця господарю Кремля. Думаю, цього достатньо, аби зрозуміти, які реальні наміри у наших “союзників”: геть не ті, які вони виголошували пізніше, зрозумівши, що бліцкриг зірвався.

Проте знову чуємо від примітиву звинувачення в бік Трампа: він сказав, що Путін геніальний, коли той пішов повномасштабною війною в Україну. Лохторату не пояснили, що це вирвана цитата, причому виголошена саркастично – так само ми говоримо про якогось афериста, якому вдалося намахати купу людей. Але чомусь демократичні ліві ЗМІ не написали, що Трамп при цьому сказав наступне: “При мені Путін не пішов би в Україну, або добряче отримав би”. І це не голослівна фраза: при ньому кремлівська мерзота жодних кроків в бік України не зробила і навіть загострення на Донбасі спало!

Після зустрічі в Рамштайні допомога США зменшилася у 2,6 разів!

А тепер про реальну військову допомогу від Байдена і розуміння, як вміло та професійно лише одними цифрами маніпулюють вашими головами. Скільки галасу було після зустрічі глави Пентагану Ллойда Остіна в Рамштайні із військовими представника із 40 країн, мовляв, зараз Україна відчує потік зброї. Так само, скільки позитивних спічів, постів та коментарів ми чули після підписання Байденом закону про “ленд-ліз”. Всі повірили, що зброя потоком піде в Україну зі США – закон це дозволяє. Та після зібрання в Рамштайні справді сталися зміни у постачанні: так за перші два місяці, відколи розпочалася війна, поставки військової допомоги США Україні склали в середньому 419 млн доларів на тиждень, а, починаючи з 27 квітня, вони зменшилися до 158 млн доларів на тиждень. Тобто у 2,6 разів!

Так само багато галасу як в американських ЗМІ, так і в українських здійнялося стосовно “40-мільрдної допомоги зі США”. І зараз скільки «просунутих» знавців оперують цією цифрою. Перша сума, якщо пам’ятаєте, була 33 млрд доларів. Про військову допомогу Україні тоді не йшлося, а лише про 17 млрд економічної допомоги та для біженців – за що американцям велике спасибі! А ще допомога американському держдепартаменту для відновлення посольства в Києві, продовольча народам Африки і Близького Сходу, двом американським фондам, які не мають жодного відношення до України. Окрім того, пакетом до даного законопроекту додали ще два – “фінансова допомога фіжнародному співтовариству по боротьбі з ковідом” і “відміна закону 42”. “Закон 42”, прийнятий при Трампові у січні 2020 року, дозволяє американській владі видворювати з території США нелегальних емігрантів, які розносять заразні захворювання. З того часу було депортовано 1,3 млн нелегалів. Байден дуже хоче його відмінити, аби перетворити США на Європу, як це зробила Меркель і заполонити емігрантами. Республіканці категорично проти і за цей закон ніколи не проголосують! Байден це знав. Тому і запустив пакетом, аби дискримінувати республіканців, знаючи, що американське суспільство підтримує українців і вимагає допомогу Україні. Тому республіканці справді голосували проти тих 33 млрд. І коли нарешті Байден заявив, що відрубав хвоста – “закон 42”, наступного дня конгрес проголосував за цей законопроект, але при умові, що цифра буде збільшена до 40 млрд і 6 з них буде виділено саме на військову допомогу Україні! Отже із 40 млрд доларів реальна допомога для України – на 26 млрд. Але зважте, що ці воєнні 6 млрд аж на п’ять місяців – розділіть і отримаєте 1,2 млрд в місяць. А до 26 квітня ми отримували в місяць  допомоги на суму 1.8 млрд. Думаю, зрозуміло, хто реально нам хоче допомогти, а хто – з-під палки, притому подаючи себе як “великого друга” України, “бо попереджував”. Чи хтось вникає у цифри, які малюють на шпальтах газет і виголошують з екранів? Практично ніхто. Навіть бідові політологи та “великі аналітики” шевці не говорять правду, бо годуються, як правило, з однієї годівниці.

Ще один нюанс. Якщо дві палати більшістю голосів голосують “за”, закон може бути підписаний одразу наступного дня, але обв’язково протягом 10 днів. Байден підписав його аж на 11-ий день!

А тепер знову про “ленд-ліз”. Цей закон задля того, аби відповідальність за постачання покласти безпосередньо на Джо Байдена, прибираючи будь-яку бюрократію і тим самим пришвидшити процес постачання зброї в Україну. Список зброї, що надається, вже не може обмежуватися лише оборонною. Україна мала б отримувати важке озброєння, а це: літаки, кораблі, танки, гвинтокрили, безпілотники, ракети, боєприпаси, запчастини, ПТРК, засоби ПВО, ПЗРК, устаткування, РСЗВ, стрілкову зброю, автомобілі – все, що потрібно для наступу. Та хтось чув, щоб про ленд-ліз десь говорили високопосадовці Білого дому чи глава Пентагону? Ніхто і ніколи навіть не згадує його, тобто для американської влади “ленд-ліз” не актуальний. І якщо цей законопроект не називає суму поставок, вид зброї, терміни, то Джо Байден може просто відправляти, що йому захочеться, а не те, що потрібно українській армії. Гірше, він навіть наказує, аби його снаряди не потрапили на територію Росії та не розгнівили «гаспадіна Путіна» і “не причинили болю російському народу”.

Бернс наголошує, що Путін не може програти війну!

Хедлі Гембл і Путін, 2021 рік

Коли Рузвельт хотів допомогти Англії боротися з Гітлером, він сам подав законопроект про ленд-ліз і вже наступного дня після підписання завантажені кораблі вийшли в море. Байден, вся політична кар’єра якого пройшла у боротьбі з антикомунізмом, який показав себе неперевершеним ліваком, разом із Бернсом більше турбується про Путіна. Не дивно, що директор ЦРУ 7 травня на конфернеції у Financial Times сказав: «Путін знаходиться в такому становищі, що він не може собі дозволити програти цю війну». Якщо перевести на нормальну мову з їхньої “пташиної”, якою вони подають сигнали один одному, то це звучало б “Ми не можемо дозволити, щоб Путін програв цю війну!” І, як помітили, після того риторика у світі одразу змінилася: західні політики заговорили про “збереження обличчя Путіна”, про те, що “Україна повинна пожертвувати територіями заради миру”. А Хедлі Гембл, журналістка телеканалу CNBC, яка особисто знайома з Путіним і навіть відома фліртом з ним під час форуму “Російський енергетичний тиждень” у 2021 році, взагалі втратила гальма, заявивши: “Чи має світ платити продовольчою кризою та зростанням цін на енергоносії за те, що Україна не хоче поступитися своїми територіями?” Це говорять в країні-гаранті нашої цілісності! Яких вам ще гарантів треба?! І що найгидотніше: продовольча криза була спланована ще 2015 року у Вашингтоні (!), а винними у ній глобалістська нечисть хоче зробити українців!

Мало того, що демократи відтягували із підписанням закону про «ленд-ліз», як бачимо, навіть із підписом від нього користі на даний час – нуль! Жодної зброї та військового матеріалу в Україну за ленд-лізом від 9 травня протягом місяця не було доставлено. А Швець, “великий політолог-кадебешник”, швидко знайшов виправдання старому Байдену, мовляв, поставки підуть з нового фінансового року – аж з жовтня. І той самий примітив дружно почав це повторювати як аксіому. Це скільки крові буде пролито, бо саме нестача потрібної сучасної зброї позначається найбільше на наших втратах. Байден це знає! Тому недивно, що відомий американський військовий, генерал-лейтенант Бен Ходжес в своєму інтерв’ю журналу Journal of Financial Economic Policy (виступив з критикою адміністрації Байдена) стосовно надання допомоги Україні, коли йшлося про HIMERS-и, сказав: “Якого чортами ми не поставили їх Україні два місяці тому? Якби Україна їх отримала до кінця квітня, то такої важкої ситуації на Донбасі не було б”.

Не дати геть нічого Джо Байден не може – на нього тиснуть і в листопаді вибори, ну, і це вже геть виглядало б по-варварськи. Тому в жовтні почне щось давати: і Путіну допоможе, і собі перед виборами рейтинг підніме. Тобто заявлена “передбачуваність та стабільність у відносинах між США та Росією” дотримується. Точніше між владою США та Росії.

А що Байден обіцяв виборцям? Путіна чекають “санкції з самого пекла”!  Та лише переступив поріг Білого дому, Джо одразу відкликав дозвіл на будівництво нафтопроводу Keystone XL з Канади потужністю 830 тис. барелів на добу. Чим одразу підняв ціни на нафту! Тому що лівацько-давоська банда, поставила за мету вийти на «чистий нуль» з викиду СО2, а це значить знищити викопну галузь і традиційну енергетику. Війна в Україні – це просто прекрасний привід списати енергетичні проблеми, як і продовольчі (теж штучні), на неї. А тим часом, не відмовляючись від російських енергоресурсів, при сьогоднішніх цінах Кремль завалюють грошима.

Від 2020 року уся політика глобалістів буде будуватися на страхові! Чим більше налякаєш, тим дурні краще вірять брехні. І у старого глави Білого дому із кремлівським монстром це теж добре виходить: Путін “лякає”, а Байден “боїться”. Якщо реально сприймати ці “страхи”, то адміністрація Байдена перетворила США і НАТО в ніщо.

А от чого боїться Захід і чому так хвилюється за Путіна – про це в наступній публікації.

Початок: https://proukraine.in.ua/vijna-v-ukraini-tse-ne-prosto-vijna-ukraintsiv-z-moskovskoiu-ordoiu-tse-vijna-dobra-zi-zlom/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *