Світ

Відколи існує Земля, стільки й змінюється клімат – це має зрозуміти кожен придурок, який розкручує чи підтримує цю тему!

На повістці денній, окрім пандемії й депопуляції населення, ще й «стійкий розвиток», а якщо точніше зупинка економічного зростання. Все, чого добиваються сучасні “експерти-екологи” разом із “експертами-вірусологами”», які обслуговують грошову мафію, – це знищення економіки. І якось так сталося, що все збіглося в одному часі… і активна фаза боротьби теж.

Треба 500 років, щоб забезпечити США акумуляторами живлення протягом дня!

Тема “відновлюваної енергетики” зараз хвилює свідомих людей по усьому світу не менше, ніж тема штучної пандемії. Її ідеологи уже впроваджують у життя свої катастрофічні плани і це відчули усі: ціни на газ та пальне почали зростати з неймовірною швидкістю. Хоча для цього нема жодних підстав, як окрім ручного управління і бажання знищити вугільні електростанції та видобуток нафти й газу.

Відомий американський публіцист і політичний оглядач популярних видань Брент Сміт заявив, що “збочена ініціатива Байдена – перекриття енергетичного крану – може виявитися найболючішою для американців”.

Зелена “відновлювана енергетика” в жодному разі не замінить нинішні ефективні та численні джерела палива, такі як вугілля, нафту і газ, і, звичайно, найчистіше і найзеленіше ядерне джерело енергії. Ще з 1956 року нагнітається теорія, що світовий видобуток сирої нафти досягне максимального рівня, і після цього “піку” виробництво почне зменшуватися. Та чомусь величезні запаси цієї “жахливої ​​нафти і газу” ніяк не зникають. Тому “зелені ліберасти” їх просто вирішили знищити, посилаючись на страшні наслідки зміни клімату, а точніше потепління, розповсюджуючи міф, що “зелена енергія” може якимось чином замінити усі існуючі джерела палива. Як?

Великі технологічні компанії, такі як Amazon, Google, Facebook, Microsoft і Apple, обіцяють стати стовідсотково відновлюваними джерелами енергії, менш ніж за десять років. Та при цьому вони залишаються підключеними до “брудної” електромережі, бо добре знають, що вітер не завжди дує і сонце не завжди світить.

А як щодо резервного акумулятора, про який “зелені” постійно наголошують? У 2018 році, коли Tesla виробила найбільший кластерний акумуляторний блок для вітряної електростанції у Південній Австралії, з’ясувалося, що він здатний забезпечити живлення регіону лише протягом трьох хвилин! У непіковий час, можливо, годину.

Фізик та інженер Марк Міллс, старший науковий співробітник Манхеттенського інституту, пояснив, що виробничому підприємству Tesla у Неваді, найбільшому у світі підприємству з виробництва акумуляторів, знадобиться 500 років, щоб забезпечити США акумуляторами живлення для роботи протягом дня.

За оцінками спеціалістів в галузі енергозабезпечення, Нью-Йорку доведеться витратити 3 трильйони доларів на батареї лише для того, щоб зберегти достатньо енергії на семиденний період. Це вдвічі перевищує ВВП усього метрополітену. Та ліберастів це не стримує, свою політику “боротьби з вуглецевими викидами” вони нав’язують усьому світу через Паризький договір, з якого у свій час Дональд Трамп вийшов.

Спеціалісти, які розуміють утопічність «зелених ідей», одразу приводять всі свої підрахунки. Нью-Йорку потрібно близько 13 000 МВт на годину для роботи міста. Якщо протягом семи днів, а це 168 годин, буде невеликий вітер або й зовсім його не буде, потрібен акумулятор. 13 000 МВт помножені на 168 годин – це 2 184 000 МВт-год. А у планах лівих зробити потужну батарею на 400 МВт. 2 184 000 МВт-год розділіть на одну батарею 400 МВт і матимете 5460. Тобто Нью-Йорку потрібно буде купити додаткових 5459 батарейних блоків, щоб задовольнити свої потреби протягом одного тижня. Не забувайте, що кожен кластер батарей на 400 МВтч коштуватиме близько 1,5 мільйонів доларів за МВтг. 400 помножте на 1,5 мільйона доларів  і отримаєте 600 мільйонів доларів на кластер, а їх помножте на 5460. Це три трильйони доларів! При цьому виробництво батарей не є екологічно чистим – про це в іншій публікації.

Китай у 2020 році почав виробляти додаткові 38,4 ГВт від нових вугільних електростанцій

Коли гроші втратили свою функцію, а перейшли у звичайне друкування паперу, “зелені ліберасти” будуть і далі нав’язувати свою утопічну політику, не зважаючи на те, що весь сектор “відновлюваної енергії” забезпечує лише 12,5 відсотка потреб США. А вітряна та сонячна разом узяті – нікчемні 4,6 відсотки! Тим не менше, якимось незрозумілим чином ця зелена енергія до 2030 чи до 2050 має компенсувати різницю. Як? Лише знищенням економіки.

У серпні Байден підписав наказ про те, щоб до 2030 року половина всіх нових автомобілів була електричною. Також він ініціює припинення використання викопного палива для вироблення електроенергії до 2035 року, щоб скоротити викиди парникових газів відповідно до Паризької угоди, підписаної 2015 року.

Усі притомні і незалежні вчені, як і звичайні споживачі енергії, знають, що можна використовувати все: вугілля, нафту, газ, геотермальну енергію, гідроелектроенергію, біомасу, сонце і вітер. І цей ідіотський “зелений порядок денний”, який намагаються нав’язати кожній країні міфом про зміну клімату, не влаштує жодну розумну людину. Зміна клімату реальне і постійне явище. Відколи існує Земля, стільки й змінюється клімат – це має зрозуміти кожен придурок, який розкручує чи підтримує цю тему!

Через дурість “зеленого порядку денного” продовжується величезний політичний тиск з метою закрити «згубні для навколишнього середовища» вугільні електростанції.

А тим часом Китай, якому наплювати на “зелений порядок денний” чи іншу “кліматичну угоду”, будує вугільні електростанції швидкими темпами. Не дивно, що представники китайської влади, як і російської, не брали участі у глобальній кліматичній конференції COP26 в Глазго, яка відбулося в листопаді. “Боротьбісти” з викидами вуглецю прилетіли туди на 400 приватних літаках і викинули в атмосферу 1400 тонн CO2! Все, що треба знати, про їхню «реальну» боротьбу.

В той час, як Каліфорнія уже постійно живе з відключеннями електроенергії, Китай у 2020 році почав виробляти додаткові 38,4 ГВт на нових вугільних електростанціях. Це більше, ніж утричі у решті світу разом узятих. Крім того, майже всі 60 нових вугільних електростанцій, запланованих у Євразії, Південній Америці та Африці – всього 70 ГВт вугільної енергії – фінансуються майже виключно китайськими банками.

Китайці, як і раніше, будуть продовжувати давати порожні обіцянки ліберастичним західним ідіотам щодо зеленої енергії та зменшення свого вуглецевого сліду і тим часом просувати вперед контроль більшої частини енергетичного сектора у всьому світі. Усі країни, які отримують електроенергію від електростанцій, що фінансуються Китаєм, будуть перед ними у боргу і ще й славословитимуть Комуністичну партію Китаю.

І якщо влада, а точніше представники ліберастів в усіх урядах, дозволятимуть радикальному “зеленому порядку денному” керувати енергетичною політикою, енергетичні проблеми знищать їхні економіки вщент, а людей приведуть до тотального зубожіння. Підтримувати цей міф про “потепління” можуть або неуки, які взагалі далекі від теми і лише виконують примітивні вказівки, аби слуги тих, хто взявся руйнувати світову економіку і загалом життя людей.

А стосовно того, хто і як впливає на клімат, кому потрібні пожежі по всіх материках і “потепляння”, то це, як кажуть, два в одному: одні і ті спочатку створюють проблему, щоб потім її вирішувати так, як це їм потрібно. І те, що відбувається, не має жодного відношення до реальної природоохорони!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *