Світ

Уся правда про “модні уколи” – генні препарати – випливає наверх!

Меліса Стріклер, інспектор з дотримання вимог у Per, розповсюдила в Project Veritas внутрішні електронні листи компанії, в яких чиновники наказали існуючому персоналу зберігати в таємниці використання тканин людського плоду в лабораторних тестах в…ни проти C…d-19.

Меліса Стріклер

Багато західних ЗМІ розмістили цю інформацію. Ось дещо з того, про що писало вище керівництво, а саме Ванесса Гельман, старший директор із всесвітніх досліджень P…er: “З точки зору корпоративних відносин, ми хочемо уникнути спливання інформації про фетальні клітини (тканина абортованого плода – авт.). Ризик, пов’язаний із поширенням цієї інформації зараз, переважує будь-яку потенційну користь, яку ми можемо отримати, особливо щодо представників широкого загалу, які можуть взяти цю інформацію та використовувати її так, як ми, можливо, не хочемо”.

В іншому електронному листі Гельман зізнається фахівцю, що “одна або кілька клітинних ліній, походження яких перегукується з людською фетальною тканиною, використовувалися в лабораторних тестах, пов’язаних із програмою в…ції”. Вона попередила його, що вони “з усіх сил намагалися не згадувати лінії клітин плоду”. Журналіст Project Veritas спробував поговорити з Гельман, але вона втекла.

Дивно, що Стриклер не знала про те, що вченим та дослідникам добре відома інформація про фетальні клітини, використані для в…ни C…-19. Статті про технологію виробництва в…ни C…-19, що включала використання фетальних клітин, були опубліковані в Інтернеті.

Фетальні клітини, згадані у листах P…er, – це клітини HEK293T, отримані з клітин нирок плоду жіночої статі ще 1973 року. Усі ліцензовані в даний час вакцини C…-19 виробляються з використанням цих абортивних фетальних клітин, включаючи в…ну від Moderna.

Компанія Johnson and Johnson використовувала клітинну лінію PER.C6 (отриману з тканини сітківки 18-тижневого плоду, абортованого в 1985 році) та клітинну лінію HEK293T для виробництва та тестування своєї аденовірусної в…ни Janssen.

AstraZeneca використовувала клітини HEK293T для розробки своїх в…ин, як і дві інші компанії, чиї в…ни схвалили – CanSino Biologics та НДІ Гамалеї (в…на S…ik V).

Використання клітин абортованого плоду у виробництві в…ин триває вже понад 50 років. Антигени для кількох дитячих в…ин культивуються на лініях клітин абортованого плоду MRC-5 та WI-38. Ці лінії зустрічаються у в…ах і включені до списку допоміжних речовин в…ин, складеного Центром з контролю захворювань США, а також на сайті Інституту безпеки в…ин Джона Хопкінса.

Людські ембріональні ниркові клітини 293, які також часто називають НЕК-293, отримані з абортованого плоду або людських ембріональних ниркових клітин 1973 року, використовуються біотехнологічною промисловістю для виробництва терапевтичних білків та вірусів для генної терапії, а також для тестування безпеки широкого спектру хімічних речовин.

293T (або HEK 293T) – похідна лінія клітин людини, яка експресує мутантну версію великого Т-антигену SV40. Він дуже часто використовується в біологічних дослідженнях для отримання білків та отримання рекомбінантних ретровірусів.

Клітини HEK-293 були отримані в 1973 шляхом трансфекції культур нормальних ембріональних клітин нирок людини, зрізаної ДНК аденовірусу 5, в лабораторії Алекса ван дер Ебав Лейдене у Нідерландах. Їх отримали від абортованого плоду чи викидня, точне походження якого не виявлено.

Клітини HEK-293 мають складний каріотип, що складається з двох або більше копій кожної хромосоми та з модальним числом хромосом 64. Вони описані як гіпотриплоїдні, що містять менш ніж утричі більше хромосом гаплоїдної людської гамети. Хромосомні аномалії включають три копії Х-хромосом і чотири копії хромосоми 17 і хромосоми 22. Наявність декількох Х-хромосом і відсутність будь-яких слідів послідовності, отриманої з Y-хромосоми, дозволяють припустити, що вихідний плід був жіночої статі.

Клітинна лінія 293T була створена в лабораторії Мішель Калос у Стенфорді шляхом стабільної трансфекції клітинної лінії HEK-293 плазмідою, що кодує чутливий до температури мутант великого Т-антигену SV40; спочатку вона називалася 293/tsA1609neo. Першим посиланням на клітинну лінію як “293T” може бути її використання для створення пакувальної клітинної лінії BOSC23 для виробництва ретровірусних частинок.

Тепер стосовно того, чи правда, що клітини, про які йдеться, використовуються в уколах, які вже стали примусовими? Як кажуть, вишенька на торті.

У додатку 1 до наказу Міністерства охорони здоров’я України “Про проведення клінічного випробування та затвердження суттєвих поправок до протоколів клінічних випробувань лікарських засобів, призначених для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію кор…сної хвороби (C…D-19)” від 06.10.2021 № 2164 зазначено:

«ChAdOx1-S (ChAdOx1-S [recombinant] AZD1222) (10 доз на флакон — 0,5 мл на дозу, в/м ін’єкція) (C…D-19 V…ine A…aZ…ca) (В…НА А…ЕКА ПРОТИ C…D-19; розчин для ін’єкцій (10 доз на флакон, в/м ін’єкція); доза (0,5 мл) містить: в…ну проти C…D-19 (ChAdOx1- S* (*Рекомбінантний аденовірусний вектор шимпанзе з дефектом реплікації, що кодує спайковий (S) глікопротеїн S…-CoV-2.; вироблений в генетично модифікованих клітинах нирки ембріона людини (HEK) 293. Цей продукт містить генетично модифіковані організми (ГМО)) [рекомбінантну]), не менше 2,5 х 10^8 інфекційних одиниць (ІО), що відповідає 5 х 10^10 вірусних часток (вч); 25 мкг/доза; SK bioscience Co., LTD, Південна Корея.

Простому читачу важко в’їхати у наукову термінологію, проте навіть з даного тексту стає зрозуміло, що препарат, який умовно названий в…ю, є генною терапією. Зрозуміти наслідки цих уколів за півроку – неможливо. Змушувати людей до клінічних випробувань (!) під приводом втрати роботи чи неможливості доїхати навіть до лікарні, якщо ти не маєш документа про маркування (код) – це найбільший злочин сучасного світу, це той самий геноцид лише за новітніми технологіями, який вже був у 1933 році та в нацистських концентраційних таборах. На цей раз планетарного масштабу. Наказ від 23.09.2009 року “Про затвердження Порядку проведення клінічних випробувань лікарських засобів та експертизи матеріалів клінічних випробувань і Типового положення про комісії з питань етики” грубо порушений! Лише за це усіх ляшків треба притягувати до кримінальної відповідальності.

І тому кожен, хто підтримує політику «рятування людства в…ю», є учасником цього злочину! Адже кожну людину таким чином перетворюють у маркований товар, який не потребує уже для розпізнання паспорта з прізвищем та іменем. Так стартує новий світовий порядок – цифровий концтабір.

На фото зверху справа: старший директор із всесвітніх досліджень P…er Ванесса Гельман тікає від репортера, який переслідує її, розпитуючи про використання фетальних клітин у розробці в…ни, поки вона нарешті не потрапляє до будинку і зачиняється всередині. З тих пір Гельман видалила свої профілі в соціальних мережах, включаючи профіль LinkedIn і сторінку в Twitter.

P.S. Усі терміни скорочені у зв’язку з жорсткою цензурою, якщо викладена думка, протилежна офіційній.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *