Україна

Україна вибилася в лідери по заробітчанах!

Україна обіймає перше місце серед країн Європи за кількістю громадян, які перебувають на заробітках за кордоном. Про це під час форуму “Україна 30. Трудові ресурси” заявив перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Олексій Любченко.

За 30 років Україну “успішно” перетворили у потужного постачальника дешевої робочої сили в Європу. При цьому більшість емігрантів працює нелегально, не маючи жодних трудових гарантій, а тому й потерпають від нечесних працедавців.

За словами міністра, офіційно в Євросоюзі за 2020 рік працевлаштувалося лише 86 тисяч українців. Проте за експертними даними, неофіційно за кордоном перебуває на роботі майже три мільйони наших громадян. Це при тому, що чимало з них минулого року втратили роботу через пандемію. Найчастіше це стосується жителів Західної України.

Олексій Любченко вірить у тенденцію збільшення офіційно влаштованих робітників у Європі. Хоча це малоймовірно, зважаючи на ті події, які передбачаються.

В Україні ситуація, напевно, ще гірша: за деякими даними 11 мільйонів людей працює нелегально чи не працює зовсім? Адже мінстр зазначив, що станом на минулий рік 11 мільйонів українців не мали офіційного працевлаштування. Десь така кількість отримує “білу” зарплату. Так само 11 мільйонів пенсіонерів, які не отримують достойну пенсію.

При цьому Україна також сплачує пенсії мешканцям тимчасово окупованих територій, не отримуючи звідти Єдиного соціального внеску для покриття цих витрат.

Словом, населення України виживає в умовах тотального приниження. За винятком тих, хто прихопив усю державну власність та їхньої обслуги в державних та правоохоронних органах.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *