Світ

Учасникам ВЕФ погрожують і тому відкритий форум у Давосі скасовано

За останніми даними, Світовий економічний форум, який має відбутися у Давосі з 17 по 21 січня 2022 року під керівництвом Клауса Шваба, в режимі ofline відміняється. Про це повідомляє популярне швейцарське видання Blick.ch.

Уся елітарна публіка, яка збирається щороку в Давосі, у зв’язку з пандемією викликала таку хвилю гніву та ненависті серед населення, що наступного року зустрічатися там не наважується. Погрози з боку так званих теоретиків змови стали головною причиною такого рішення.

За словами директора ВЕФ Алоїса Цвінггі під час прес-конференції: “Неможливо було уявити, що коли-небудь опинимося під прицілом прихильників теорії змови. Ми отримуємо десятки погроз щодня у соціальних мережах або електронною поштою. Навіть на домашній сторінці ВЕФ все частіше звучать образливі вислови”.

Безпека відкритого форуму, який повинен був проходити в аудиторії альпійської школи в Давосі, не гарантована, тому захід був відповідно скасований. Натомість у січні буде показано більше прямих трансляцій Всесвітнього економічного форуму, щоб громадськість могла почути якнайбільше.

Щодо подій, які все ще відбуваються, заходи безпеки будуть посилені. Девіз майбутнього ВЕФ: “Працюємо разом, відновлюємо довіру”.

Пандемія, яку так просовує ВЕФ, і обмеження прав людей, пов’язане з нею, викликало не просто обурення, а ненависть до сильних світу цього. І те, що люди відчули, вже не є теорією змови, а реальністю. Відмова від експериментального уколу позбавляє людей найголовного: права на працю, а отже і на життя!

Таке рішення говорить, що “грошові мішки” бояться народних протестів. Не дивно, що так тиснуть, аби швидше всіх вколоти, а отже запровадити контроль над поведінкою людей (IoB), про що давно мріють та все частіше обговорюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *