Світ

Ціна на невакциновану сперму зросла на 21 000 відсотків!

Сперму назвали новим «білим золотом», яке переплюне за своєю вартістю біткоїни. Про це виданню Sodom Sun розповів Сем Янквелл із банку сперми GoodSeed 4U (https://sodomsun.com/21000-price-increase-on-unvaccinated-sperm/). У невакцинованих чоловіків є шанс на достойний заробіток.

– Це нове “біле золото”. Забудьте про BitCoin. Справжні гроші – в невакцинованій спермі, – поділився Сем Янквелл із банку сперми GoodSeed 4U. – Ніхто не зацікавлений в матеріалах “пост-джеба”. Все, що хвилює клієнтів, – це проби до вакцинації с…іd і сертифіковані невакциновані зразки. Наші телефони разриваються!

Наші клієнти належать до найосвіченіших прошарків населення. Фактично першими були ті самі вчені та виробники, яким заплатили за розробку уколів від сid. Вони розуміють, що тести на людях були пропущені, перше ніж кинулися продавати різні суміші, які назвали “в…ми2.

Не вакциновані донори після 2020 року отримують додаткові переваги у вигляді скринінга на більш високий IQ, навики логічного та незалежного мислення. Зрештою, навіщо вибирати неперевірений матеріал, якщо взагалі нічого не приймаючи, не тягнеш за собою жодного ризику? Додайте до цього ймовірність пожиттєвого імунітету для більшої частини населення і ви зрозумієте, чому наші, логічно мислячі, донори прийшли до такого висновку.

Ми плануємо запропонувати невколотим донорам стимул приходити регулярно. Тоді, зрозуміло, нам доведеться конкурувати з UBI (безумовний базовий дохід), безробіттям та безплатними державними подачками. Та ми повні рішучості розробити план по вихованню наступного покоління з допомогою GoodSeed.

Також великим попитом користується грудне молоко невакцинованих жінок. Ціна на нього піднялася на 11 000 відсотків.

– Це мамине “біле золото2. Поступаючись лише невакцинованій спермі, грудне молоко без в…ни стрімко зростає в товарних списках, – каже Наталі де Ла Фонтен з розплідника GoodMilk. –Розумні матері не годують своїх дітей молоком після уколу. Молозиво з материнського грудного молока є основним вектором імунної системи новонародженого, яка в повному обсязі формується протягом багатьох місяців після народження. Наші клієнти хочуть, щоб їхні діти від початку отримували високоякісне харчування.

Факт дуже цікавий! Може дехто, а особливо молодь, задумаються над тим, чому людей так вперто намагаються примусити до уколів? І чому біологічні речовини невколотих чоловіків та жінок (сперма і грудне молоко) так високо цінуються в даний момент? Може, “там” про щось знають, про що ніяк не може здогадатися більшість з вас?

Одразу пригадалася книга Олдоса Хакслі «О, дивний новий світ!»…

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *