Здоров'я

Товстянка приносить не лише гроші, а й здоров’я

Товстянка – не лише магніт для грошей, як прийнято вважати, а й корисна своїми лікувальними властивостям. Грошове дерево, друга її назва, дуже популярне у багатьох сім’ях, та мало хто знає, що воно має надзвичайно сильну протизапальну, антибактеріальну і навіть противірусну дію.

При легких травмах перша допомога – це товстий листок. Він полегшує біль після розтяжок, порізів, виразок, а також опіків шкіри. Просто на травмовані місця треба нанести сік товстянки (чи листок в розрізі). Закріпити марлею або бинтом і залишити як мінімум на 3-4 години. Через деякий час біль починає стихати.

Сік з листя товстого листка особливо ефективний при артритах і артрозах. Змастіть хворі суглоби на ніч соком листового жиру і злегка змочіть марлею або залиште діяти вільно. На ранок біль зменшиться.

При болях в горлі допомагає полоскання соком, змішаним з водою. Вранці приготуйте воду для полоскання горла (приблизно 10 листочків товстого листа на стакан води) і полощіть 5-6 разів в день.

Товстянка допомагає швидко позбутися герпесу, заїдів у куточках губ. Просто протирайте їх кілька разів на день. Деякі люди також наносять сік з листя на герпес за допомогою вати, яку вони покривають паперовим лейкопластиром.

Якщо вас турбує неприємний зовнішній геморой, теж спробуйте скористатися соком з листя грошового дерева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *