Цікаво знати

Шишкоподібна залоза – “місце проживання душі”

Шишкоподібна залоза – це портал між індивідуальною особистістю та вищими вимірами, а якщо простіше між мозком та Божественним Розумом. Протягом століть було відомо, що шишкоподібна залоза (епіфіз) є органом взаємодії між вищими вимірами та фізичною реальністю.

Частота думки – це якість вашого життя

Метафізики, такі як Декарт і Едгар Кейсі, визначали, що епіфіз є “місцем проживання душі”. Тобто шишкоподібна залоза – це “біозоряна брама”, міст між фізичним і нефізичним, між дуальністю та вищим виміром. Вона дуже складно влаштована, і вона є екраном від тривимірного мозку до Нескінченного Розуму. Вона працює з гіпофізом, щоб відкрити міст між фізичним та не фізичним, між розумом та духом. Вона робить це шляхом переведення частоти думки в тепловий біохімічний, електричний потік крізь ваше тіло і відкриття розуму.

Людський мозок щомиті перетворює думки, які ви створюєте, у тисячі біохімічних елементів. Не кожна думка звичайного мозку проникає у Вищий Розум. Проблема більшості людей полягає у сліпому прийнятті ментального тривимірного програмування. Ви можете думати позитивно, але якщо глибоко у своєму розумі ви сумніваєтеся, що це станеться, то так і буде. Кожна емоція, яку ви відчуваєте, кожен момент радості та страху, виробляють хімічні ферменти у вашому тілі. Деякі стають трамплінами, інші перешкодами. Кожен із них надходить у шишкоподібну залозу.

Епіфіз – це тонко налаштований кальцитовий кристал, п’єзоелектричний за своєю природою, на кшталт кварцу. Це частотний екран, різновид фільтра. Залежно від частоти думки чи емоції, шишковидна залоза є вартою на шляху того, що надходить у портал творіння Божественного Розуму. Це, у досить конструктивному вигляді, захисний механізм, який допускає прояви деяких негативних думок. Він також не дозволяє входити будь-яким думкам із негативним полем. Негативні думки – це страх, сумніви тощо. Зрозумійте, що це працює в обох напрямках. Відповідно, кожен намір, в якому ви сильно або трохи сумніваєтеся, не може увійти в програмування. Сумнів є одним із блоків, які заважають проявитися вашим бажанням. Якщо ви сумніваєтеся, ви не вірите. Сумнів створює у мозку біохімічну реакцію. Вона активує нейронний потік у мозку, який прямує від гіпофіза до епіфіза і блокує відкриття “порталу” (входу через шишкоподібну залозу).

Аспект дуальності – це гострий меч, оскільки страх у відриві від контексту може перейти в багато негативних емоцій, включаючи депресію, сумнів, ненависть, ревнощі і самозневагу. Страх створює перешкоди в аурному полі, а людська аура має бути цілісною. Енергетичне поле, вкрите тріщинами та розривами, не здатне оптимально працювати у Законі Творіння. Частота думки сприймається цифровим способом і відразу біохімічно просувається безпосередньо в мозок. Тому важливо фільтрувати свої думки та емоції, бо всі вони мають різні частоти.

Сумніви та страх блокують ваші бажання

Ментальні ферменти, пов’язані з шишковидною залозою, яка отримує їх як геокодовані передачі. Кожен образ, кожна думка інтерпретується та сортується відповідно до свого енергетичного підпису. Вони повинні пройти через програмні параметри переконань після попадання в шишкоподібну залозу. Ваші екрани мозку визначають їх як реальні чи нереальні, правдоподібні чи неправдоподібні залежно від світлового коефіцієнта, запрограмованого у мозку. Біохімічні речовини виробляються з інгредієнтом прийняття або інгредієнтом відторгнення, що, відповідно, дозволяє відкрити або закрити браму до Вищого розуму.

Ці біохімічні речовини спрямовуються як закодовані нейрони і є приймально-вивідним механізмом цієї енергії думки, що містить усі закодовані дані, необхідні для перетворення (або не перетворення) будь-якої думки або образу у фізичну реальність. Думки, що збігаються з переконаннями, прямують для відтворення внутрішнього образу всередині мозку через кожне нервове волокно фізичного тіла. Це початкове полум’я дозрівання на формування нової реальності. Наступний крок здійснюється через чистий намір розуму, силу волі, які спрямовуються за допомогою посилення емоцій та почуттів. Після цього фізичне тіло вивільняє образ у цифровому кодуванні до тонкого тіла, цілісного аурного поля у стані світлового коду, що проектується та посилюється системою чакр.

Аура має бути непошкодженою та оптимальною. Все рухається за допомогою волі. Чистота та інтенсивність, які ви вкладаєте у думку-бажання чи мету, значною мірою визначає негайність матеріалізації. Як тільки ви навчилися механіці свідомого творіння, важливо потім використати двигун щирого бажання із образною візуалізацією та емоцією, щоб завершити процес фізичного прояву. Якщо у вас є Божественна Мудрість, ви можете створити необмежену кількість світів. Якщо ви маєте знання, тоді вам нічого боятися, тому що тоді немає жодної речі, жодного елемента, ні території, ні розуміння, які могли б колись загрожувати, залякати або поневолити вас.

У вас є природний ритм існування у фізичній та не фізичній реальності. Це ваш стан неспання та сну. Сон є однією з ваших найцінніших природних лікувальних практик та засобів, як зв’язок між внутрішніми та зовнішніми реальностями та всесвітами. Ваша звичайна свідомість отримує користь з подорожі та відпочинку в інших областях не фізичної реальності, в які ви входите під час сну. І так звана спляча свідомість буде також благом при частих переходах у пробуджений стан у фізичній матерії.

Дозвольте звернути вашу увагу, що образи, які ви бачите в обох станах, є в своїй основі ментальною інтерпретацією цифрових частотних полів основних одиниць свідомості. Частота, яку приймає ваш мозок, це, фактично, цифровий код, кристалічний патерн символів, який ви інтерпретуєте та переводите в образи та почуття. Вам не складно прийняти, що ви створюєте свої мрії, однак також треба визнати, що ви створюєте свою фізичну реальність, проте ви творите і те, й інше. Ви також визначаєте, що з цього є реальним, а що ні.

Сумніви та страх є двома основними блокуючими частотами, що перешкоджають прояву ваших бажань. Фактично всі негативні емоції в первинній основі базуються на страхові. Подолання страху та заміна його любов’ю, особливо справжнє прийняття та любов до себе, є ключовою частотою, необхідною для подолання дуальності. Шишковидна залоза – це система входження в Божественність, це складний кристалічний комп’ютер, що фільтрує частоти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *