Світ

Ріші Сунак, як і Джо Байден, пов’язаний з колективним Давосом

Стало відомо, що колишній канцлер скарбниці Ріші Сунак, кандидат на посаду наступного прем’єр-міністра Великобританії, має сімейні зв’язки з технологічним партнером Всесвітнього економічного форуму, який виступає за економіку у стилі комуністичної партії Китаю з цифровим посвідченням особи та соціальними кредитними балами.

Як виявилося, родина кандидата на прем’єр-міністра Британії Ріші Сунака управляє пов’язаною з Китаєм компанією-партнером Всесвітнього економічного форуму у Давосі, просуваючи цифрове посвідчення особи та соціальні кредитні рейтинги. Дружина Сунака Акшате Мурті – іноземна громадянка, яка має пакет акцій компанії, теж пов’язаної з ВЕФ. Адже її батько Нараяни Мурті – засновник Infosys, індійської компанії з інформаційних технологій, яка надає послуги багатьом компаніям та банкам зі списку Fortune 500. Одним із провідних сервісів компанії є цифрова банківська платформа Finacle.

Тому не дивно, що першим в атаку на Бориса Джонсона пішов саме цей міністр. Глобалісти включають усі свої важелі для знищення тих, хто протистоїть оцьому дурдому – “перезавантаженню світу”. Вони знищили під час виборів Трампа (теж не без участі Путіна, сфабрикувавши дружбу з кремлівським монстром), на черзі – Джонсон.

Колишній міністр фінансів Великобританії Ріші Сунак – один із тих, хто підтримує  економіку в стилі Комуністичної партії Китаю з цифровими ідентифікаторами та валютою, яку можна відстежувати.

Сунак, який лідирує у голосуванні членів парламенту від Консервативної партії у боротьбі за лідерство торі, після відставки Бориса Джонсона, вважається неоліберальним або глобалістським кандидатом.

Як відомо, кілька керівників Infosys, компанії його тестя, написали статті для веб-сайту ВЕФ, у тому числі й президент Infosys Мохіт Джоші на користь цифрового банкінгу, який забезпечує технологічну основу для системи “соціальних кредитних балів”. Як знаємо, ВЕФ намагається запровадити цю китайську систему “соціальних кредитних балів” в усьому світі.

Джоші в статті для ВЕФ в серпні 2020 року писав: “Чому настав час серйозно поставитися до цифрових валют центральних банків? Очевидним є те, що криза COVID-19 створює багато викликів, але вона також є унікальною можливістю переосмислити те, як наше суспільство управляється грошима. Існують також обґрунтовані побоювання, що паперові гроші можуть передавати вірус… Хто тоді може звинувачувати Народний банк Китаю (НБК), коли той оголосив у лютому 2020 року, що буде знищувати готівку, зібрану в середовищах високого ризику, такому як громадський транспорт, ринки або в лікарнях? Цифрові валюти можуть усунути громіздкий операційний апарат і апарат безпеки, який оточує звичайні форми переказу грошей. Існують також політичні та соціальні вигоди. Оцифровка юаня дасть доступ до фінансових послуг сотням мільйонів громадян, у тому числі деяким із найбільш знедолених. Цю перевагу можна застосувати до будь-якої країни світу”.

Infosys також є членом Ініціативи ВЕФ “Партнерство проти корупції”, до якої входять міжгалузеві представники найбільших транскорпорацій світу. До Ініціативи, яка нібито бореться за прозорість ділової практики, входить і колишній генеральний директор Reuters, який зараз є членом правління виробника вакцин Pfizer. Лідери Ініціативи також задіяні в різних підгрупах ВЕФ.

Сам Ріші Сунак має історію лояльного ставлення до Китаю, заявивши у Telegraph, що “хоче повної зміни у відносинах з Комуністичною партією Китаю на користь посилення торговельних зв’язків та економічної співпраці”. Китай, у свою чергу, підтримав кандидатуру Сунака на посаду прем’єр-міністра Великобританії.

Зрозуміло, що українцям годі чекати такої підтримки, яку вони мають від Бориса Джонсона (він взагалі заборонив міністрам відвідувати ВЕФ), в разі перемоги прихильника глобалізму Сунака. Глобалісти аж ніяк не зацікавлені в перемозі України, бо це руйнує усі їхні плани “повістки денної-2030”. Яскравий приклад – Джо Байден і його команда ліваків-давосців, яка підтримує “велике перезавантаження” та “боротьбу з кліматом”. Ми бачимо як реально Байден допомагав і допомагає Україні: обіцянками та порожніми випадами в бік Путіна. А реально без тиску конгресменів та американського суспільства ми, напевно, не отримали б із США нічого. Ленд-ліз і досі заморожений під фальшивим приводом того, що треба дочекатися нового “фінансового року”.

Так що відкидати роль особистості – це не врахувати один із найважливіших аспектів історичного процесу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *