Світ

Продовольча катастрофа запланована у Вашингтоні ще 2015 року!

Уже очевидний факт, що мантра про “модний вірус” перейшла в іншу – про “катастрофічну продовольчу кризу”. Тобто голодом нас уже лякають щоденно так само, як лякали хворобою. І вони знають, що говорять, тому що кожен наступний крок запланований глобалістами (“колективними ліваками”- сатан@стами). Людям, які давно спостерігають за геополітичними процесами не з екранів телевізорів, а за тим, що і де вони обговорюють та які плани складають, усі ці події не є шоком, тим більше, несподіванкою. Продовольча катастрофа теж була запланована ще 2015 року у Вашингтоні!

Після голоду – податок на викиди вуглецю

Яким чином буде запущений голод, чітко розписано на сайті провідної американської продовольчої компанії і однієї з найбільших світових приватних Cargill 12 листопада 2015 року. Симуляція цієї кризи має закінчитися глобальним податком на викиди вуглецю! Тепер розумієте, кому і для чого вона потрібна?! Клімат, голод, громадянські заворушення та різкі стрибки цін на продовольство зійшлися на грі Food Chain Reaction у Вашингтоні сім років тому. Як знаємо, напередодні пандемії аналогічне навчання провів університет Джонсона Хопкінса 18 жовтня 2019 року в Нью-Йорку за участю Фонду Білла та Мелінди Гейтс і Всесвітнього економічного форуму, яке відоме як “Подія 201”.

Назва цієї публікації так і звучить «Симуляція кризи має закінчитися глобальним податком на викиди вуглецю!» Я подам її дослівно, аби ви зрозуміли як підло управляють світом глобалісти, взявши курс на тотальний контроль в електронному концтаборі, оте “всевидяче око” на однодоларовій копюрі.

“У понеділок та вівторок (9-10 листопадаавт.) 65 міжнародних політиків, науковців, представників бізнесу та мислителів зібралися у штаб-квартирі Всесвітнього фонду дикої природи у Вашингтоні (WWF), округ Колумбія, щоб обговорити як світ відреагує на майбутню продовольчу кризу. Гра перенесла гравців з 2020 до 2030 року. Як і передбачалося, десятиліття принесло дві великі продовольчі кризи, коли ціни зростуть на 400 відсотків від довгострокової середньої; безліч екстремальних погодних явищ, пов’язаних із кліматом; повалення урядів у Пакистані та Україні (в квітні цього року уряд Пакистану повалений і зараз там відбуваються масові протести проти нового прем’єра та втручання США у внутрішні процеси, а що запустили в Україні без коментарів – авт.); кризи голоду та біженців з Бангладеш, М’янмі, Чаду та Судану (нам завжди розповідають про голод у згаданих та інших країнахавт.).

Поряд з WWF, Центром американського прогресу та Центром військово-морського аналізу, компанія Cargill була одним із організаторів Food Chain Reaction. Компанію у грі представляв корпоративний віце-президент Джо Стоун. “Я не можу назвати кількість дискусій, у ході яких до мене підходили люди з різних куточків світу, говорячи, що вони цінують роль Cargill у сфері стійкого розвитку або, що Cargill відіграє важливу роль у рішеннях, що дозволяють нагодувати світ. Іноді, коли ви працюєте всередині Cargill, ви не розумієте цього достатньо, але коли ви чуєте від інших людей, як сильно вони залежать від нас, щоб розібратися в цьому, це тільки збільшує нашу відповідальність”, – сказав Стоун. (Як бачимо, Cargill – це компанія, яка працює на “стійкий розвиток”, що є головним позивним глобалістів-контролерів!авт.)

Продовольчі проблеми заплановані з 2022 року

Протягом двох днів гравці, поділені на команди для Африки, Бразилії, Китаю, ЄС, Індії, США, міжнародного бізнесу та інвесторів, а також багатосторонніх організацій, виробляли свої політичні відповіді як делегації, які брали участь у інтенсивних переговорах. Співпраця здебільшого перемогла короткострокову індивідуальну перевагу. Команди зобов’язалися спільно створювати міжнародні інформаційні мережі та системи раннього попередження про голод та врожай, спільно інвестувати в інтелектуальні сільськогосподарські технології та створювати глобальні запаси продовольства як буфер від кліматичних потрясінь. Перед лицем різкого стрибка цін з глобальною нестачею продовольства, що насувається, в 2022 році ЄС у якийсь момент призупинив дію своїх екологічних правил для сільського господарства і ввів податок на м’ясо. Обидва заходи були швидко скасовані у 2025 році, коли врожаї повернулися до норми, а напруженість у гіпотетичному всесвіті ослабла (як ліваки-“мольфари” знають покроково, коли повернуться врожаї – авт.).

“Ми дізналися, що найближчими роками можливий податок на викиди вуглецю, – визнав Стоун. – Та перш, ніж ми зможемо розглянути можливість просування такого заходу, ми маємо вивчити його і краще зрозуміти. Ми повинні уникати раптових ринкових спотворень та непередбачуваних наслідків”. Стоун сказав, що був вражений складністю гри та наслідками другого та третього порядку деяких прийнятих рішень: “Візьміть податок на м’ясо, яке хотіла запровадити Європа, та подумайте над цим. Яке м’ясо ви збираєтеся оподатковувати – птиці та яловичини чи аквакультури? Куди ви стягуєте податок, куди йтимуть гроші, які непередбачені наслідки цього можуть виникнути?” (Тобто “господарі світу” бояться народного вибуху і намагаються усе врахувати – авт.).

Гра створювалася протягом кількох місяців з урахуванням максимального реалізму. Сценарій був екстраполований на основі подій, які справді відбудуться у реальному світі. Економіст Cargill Тім Бодін, який допомагав розробляти гру та входив до складу журі, що оцінювало дії команди, сказав, що здивований ступенем співпраці: “Більшість людей починали з короткострокової перспективи, але досить швидко перейшли до довгострокових заходів – вони почали працювати над підвищенням стійкості, а не просто гасити пожежі”.

Люди, які тут грають, дуже цілеспрямовані та серйозні

Том Дешл

“Реалістичність навчань перевершила всі очікування, – сказав колишній лідер більшості в Сенаті США Том Дешл (демократавт.), який був наставником для гравців. – Це набагато ближче до реального світу, ніж ви вважаєте. Люди, які тут грають, дуже цілеспрямовані та серйозні”.

Як показує сьогоднішній день, псевдоеліта, яка впроваджує план по знищенню світового виробництва та скроченню населення, дійсно цілеспрямована. І якщо народ, а не примітивні маси, які сприймають усю фальш, яка продукується з кожної розетки, не піднімуться проти цієї лівацької кліки, то їхні плани стануть реальністю. Для цього насамперед треба позбутися проблеми «зміни клімату», яку запустили в голови, реально управляючи кліматом через відповідні потужні технології. Та це вже інша тема, як і тема, чим небезпечна компанія Cargill, представництво якої працює в Україні з 1993 року.  В Росії теж і, до речі, після початку війни вона не покинула російський ринок.

Посилання на публікацію: https://www.cargill.com/story/food-chain-reaction-simulation-ends-with-global-carbon-tax

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *