PROUKRAINE – інформаційно-аналітичне видання, аби показати Україну і світ такими, які вони є насправді.

Маючи безліч носіїв найрізноманітнішої інформації, ми реальну інформацію не отримуємо. Нас завалюють усіляким сміттям, нас відводять в бік від головних проблем, пропонуючи другорядні новини. Багато подій, які могли б змінити нашу думку і наше світосприйняття, просто замовчуються. Деякі теми і навіть натяки на них взагалі під неоголошеною забороною.

Тобто нами маніпулюють. Це недивно, адже ЗМІ, як правило, підконтрольні багатим гаманцям. Складається враження, що частина країн взагалі зникла з карти Землі, а тим часом там відбуваються дуже цікаві події, які могли б дати нам можливість задуматися над багатьма речами, що стосуються нашого життя, суспільства й міжнародних подій загалом. Пусті балачки, бездарні шоу, кастровані новини відводять від головних проблем, які нависли як на світом, так і над Україною.

Духовність – основа основ нашого життя – взагалі знівельована. Як правило, нас обмежили лише прямими трансляціями богослужінь у великі свята. Чи не найпотужніші сили кинуті на те, аби відкинути нас від Бога. А душа без Бога – пустка.

Проукраїнське електронне видання ставить головну мету: донести українцям правду, яку інколи важко й сприйняти.