Світ

Президент Bayer AG нарешті визнав, що мРНК-уколи – це генна терапія

Стефан Елріх, президент фармацевтичного підрозділу Bayer AG, під час нещодавнього Всесвітнього саміту з охорони здоров’я зізнався перед міжнародними “експертами”, що обидві “в…ни” мРНК (інформаційна РНК) від Pfizer-BioNTech та Moderna зовсім не в…ни, а скоріше клітинна та генна терапія, замаскована під ін’єкції.

Стефан Елріх

Про те, що “укол замаскували під уже прийнятний і зрозумілий термін”, писала давно. І ось на Всесвітньому саміті охорони здоров’я, який проходив у Берліні з 24 по 26 жовтня 2021 року, де брало участь шість тисяч учасників із 120 країн, це нарешті офіційно озвучив сам Елріх. Чому це зробили? Президент від Big Pharma нарешті теж пояснив: “Якби ці ін’єкції продавалися такими, якими вони є, більшість людей, ймовірно, відкинула б їх”.

– Ми дійсно робимо цей стрибок для просування інновацій, у клітинній та генній терапії і компанія Bayer AG теж… Зрештою, мРНК-уколи є прикладом цієї клітинної та генної терапії, – сказав Елріх. – Я завжди казав, що якби ми два роки тому опитали громадськість, чи хотіли б прийняти генну або клітинну терапію та ввести її у своє тіло, то, ймовірно, було б 95 відсотків відмов.

Єдина причина, щоб успішно просунути генно-модифіковані препарати і змусити людей засукати рукави, полягає в брехні від Big Pharma, яка зійшла їй з рук. І зараз реально і примусово проводять експерименти над людьми усього світу, випробовуючи препарати генної інженерії! І найстрашніше, що люди з цим погодилися за виключенням тих, хто від першого дня чинить спротив пландемічним заходам.

– Наші успіхи за ці 18 місяців (тривалість пландемії) повинні спонукати нас повністю зосередитися на доступі, інноваціях та співпраці, щоб забезпечити здоров’я для всіх, особливо коли ми входимо в нову еру науки: багато людей говорять про біореволюцію, – продовжував хвалитися Елріх на цьому заході.

Завдання “в…ин” перепрограмувати людське тіло, кероване штучним інтелектом. Центр США з контролю та профілактики захворювань (CDC) також задіяний у цій брехні, який змінив визначення терміну “в…на” і включив до них ін’єкції мРНК. Фальшиве федеральне агентство, яке насправді є лише замаскованою приватною корпорацією, вирішило, що старе визначення в…ни було б “проблематичним для цілей поширення генної терапії”. Тому агенція повністю відмовилася від старого визначення, вигадавши нове, яке приховує відверту брехню.

Глобальний інститут McKinsey описує цю “біореволюцію”, про яку згадував Елріх у своєму виступі, як “злиття досягнень біологічної науки і прискорення розвитку обчислень, автоматизації та штучного інтелекту, яке підживлює нову хвилю інновацій”. “Ця біореволюція може вплинути на економіку та наше життя, від охорони здоров’я та сільського господарства до споживчих товарів, енергії та матеріалів”, – заявлено McKinsey.

Якщо зрозумілою мовою, то ін’єкції мРНК від Big Pharma закладають основу для повної трансформації людства в керовану штучним інтелектом расу цифрових рабів, контрольованих глобалістами, які  спланували запровадити QR-коди для людей саме за допомогою “в…ції”!

Елріх також виступав за скорочення населення планети, яке зараз у глобалістів на порядку денному, пропонуючи роздати якомога більше протизаплідних засобів ще сотні мільйонам жінок по усій Європі.

– Цього року ми інвестували 400 мільйонів доларів у нові заводи, призначені для виробництва протизаплідних засобів тривалої дії для жінок у країнах із низьким та середнім рівнем доходів, – пояснив він. – Разом із Біллом та Меліндою Гейтс ми дуже тісно працюємо над ініціативами у галузі планування сім’ї.

І після цього ще хтось залишиться зі своїми ілюзіями, що його життя є цінністю для тих, хто дбає, аби ви вкололися і так само працює в темі “скорочення населення”? За словами Елріха, введення уколу проти “модного вірусу”, що триває, у поєднанні з іншими методами депопуляції, в кінцевому підсумку створить “стійкий світ”. Думаю, поняття “стійкого розвитку” нарешті стане зрозумілим кожному: кому він потрібен і яким він має бути. Та чому раптом і віруси, і «потепління», і цифровізація з кіберпроблемами збіглися в одному часі, які треба вирішити до 2030 року. (В Україні чомусь sustainable переклали як “сталий”, хоча правильно “стійкий”).

Елріх також є активним прихильником так званої ініціативи “великого перезавантаження”, яке, на думку учасників і особливо президента Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), значною мірою спричинене епідемією. “Щоб досягти кращих результатів, світ має діяти спільно та швидко, щоб оновити всі аспекти нашого суспільства та економіки, від освіти до соціальних контрактів та умов праці”, – заявив засновник ВЕФ Клаус Шваб.

Bayer AGнімецька хіміко-фармацевтична транснаціональна корпорація, заснована в Бармені 1863 року. Штаб-квартира знаходиться в Леверкузені, Північна Рейн-Вестфалія. Героїн і аспірин – головні оригінальні бренди компанії, які принесли їй широку популярність.

Глобальний інститут McKinsey (MGI) – відділення McKinsey, яке  займається дослідженнями в галузі бізнесу та економіки, заснований у 1990 році для більш глибокого вивчення мінливої глобальної економіки. Місія MGI – надавати лідерам комерційного, державного та соціального секторів факти та ідеї, на яких можна приймати управлінські та політичні рішення.

За матеріалами: https://www.medicine.news/2021-11-18-covid-mrna-shots-gene-therapy-falsely-marketed-vaccines.html

P.S. У зв’язку з жорсткою цензурою медичні терміни скорочені та змінені.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *