Світ

Правозахисники і колишній віце-президент Pfizer Майкл Йїдон подали позов в Міжнародний суд проти злочинців людства!

Група юристів, активістів та інформаторів, в яку входить колишній віце-президент Pfizer доктор Майкл Йїдон, подала позовну заяву в Міжнародний головний суд у Гаазі про звинувачення прем’єр-міністра Бориса Джонсона, Білла і Мелінди Гейтс, доктора Ентоні Фаучі і президента ВЕФ Клауса Шваба, щодо заподіяних ними злочинів проти людства.

Майкл Йїдон

Майкл Йїдон – професійний дослідник біологічних наук зі ступенем у галузі біохімії та токсикології, доктор наук у галузі респіраторної фармакології, колишній віце-президент та головний науковий співробітник відділу алергічних та респіраторних досліджень у Pfizer, громадянин Великобританії, який зняв декілька відеороликів із викриттями, де говорить про жахливі наслідки від ін’єкцій проти «модної хвороби», що чекають на тих, хто вколовся цими уколами. На відміну від інших колишніх співробітників Big Pharma, таких як доктор Роберт Мелоун, Йїдон не застосовує жодних в…цин проти «модного вірусу». У той час, як Мелоун і навіть доктор Пітер Маккалоу заявляли, що деякі люди старшого віку отримують за допомогою уколу певний захист, Йїдон постійно наголошує, що ці уколи ведуть до глобального холокосту!

Ще у травні 2021 року Йїдон переконливо заявив, що це його «останнє попередження людству» (відео можна знайти в соцмережах). Окрім Гейтса, Джонсона та Шваба, група називає відповідальним спільником звинувачених і доктора Ентоні Фаучі, давнього главу Національного інституту алергії та інфекційних захворювань США – Тедроса Гебрейесуса, а зараз генерального директора ВООЗ; Джуна Рейна, виконавчого директора агентства з регулювання лікарських засобів та товарів медичного призначення; доктора Радіва Шаха, президента Фонду Рокфеллера; доктора Пітера Дашака, президента EcoHealth Alliance, компанії, яка бере участь у дослідженнях за допомогою гранту Національних інститутів охорони здоров’я США.

В позові названі усі вище перелічені особи, які «відповідають за багаточисленні порушення Нюрнберзького кодексу, військові злочини та злочини агресії» у Великобританії, США та багатьох інших країнах. Після неодноразових безуспішних спроб подати позов у британський суд, заявники подали свою скаргу «в терміновому порядку» у Міжнародний головний у Гаазі (Нідерланди). Вони благають суд «зупинити поширення ва…ії проти C…D, введення незаконних паспортів в…ції та всі інші види незаконної війни, яка йде проти жителів Великобританії».

Парламент Великобританії нещодавно прийняв новий закон, підтриманий Борисом Джонсоном, який зобов’язує мати докази в…ції на всіх великих заходах. Палата громад Великобританії голосуванням 369 голосів дозволила використання паспортів в…ин у таких місцях, як нічні клуби та інших закритих закладах, де проживає 500 або більше людей, і у всіх місцях з населенням більше 10 000 чоловік. Опоненти такого закону назвали це створенням «громадян другого сорту». Голосування відбулося 14 грудня, коли прем’єр-міністр Борис Джонсон висловив небезпеку з приводу варіанту Om…on. І 369 членів парламенту проголосували за використання паспортів в…ни, а 126, у тому числі 98 депутатів-консерваторів Джонсона, проголосували проти цих заходів.

Великі міста США, включаючи Нью-Йорк, Сан-Франциско та Лос-Анджелес, слідують за прикладами європейських міст і втілюють цифрові паспорти здоров’я. У позові групи, поданого 6 грудня, заявники доводять те, що «уколи» від «модного вірусу» насправді представляють собою експериментальні генні методи лікування, розроблені синтетично з використанням досліджень із збільшенням функціональності – науковий жаргон щодо біологічної зброї. (До речі, Moderna заявила у себе на сайті, що їхні уколи – це генна терапії, а точніше «операційна система для програмного забезпечення життя» авт.). Правозахисники стверджують, що так звані «в…ни» стали причиною масових смертей і травм, і що уряд Великобританії не розслідує зафіксовані випадки смерті та нанесені уколами травми. Число випадків «модної хвороби» і смертей було штучно завищено. Маски шкідливі із-за гіпоксії, гіперкапнії та інших причин. Тести ПЦР абсолютно ненадійні і містять канцерогенний оксид етилену (призводить до нудоти, блювання і навіть набряку легеньавт.). А ефективні методи лікування «модної хвороби» препаратами гідроксихлорохін та івермектин заборонені, що призвело до більшої кількості загиблих.

Позивачі також доводять, що експериментальні «в…ни» привели до величезних нанесень шкоди здоров’ю, смертей, принаймні, 395 049 зареєстрованих побічних реакцій на «в…ни» тільки у Великобританії (більше 950 000 у США). Різкий ріст кількості дзвінків у ChildLine від вразливих дітей під час карантину; знищення добробуту та бізнесу за допомогою накладених заборон; строге позбавлення фізичної свободи з порушеннями основних норм міжнародного права, включаючи заборони на поїздки та зустрічі, а також примусовий карантин та самоізоляція; апартеїд через сегрегація через паспорт в…ни; передбачуване зниження фертильності після уколів теж серед інших шкідливих фізичних і психологічних ефектів – це все нанесло і нанесе ще непоправну шкоду людству.

Заявники підтверджують, що заборона безпечних та ефективних альтернативних методів лікування «модної хвороби» рівносильна вбивству і вимагає повного судового дослідження. Група правозахисників відмітила, що пам’ятає онлайн-інформації та просування цих альтернативних методів лікування. Проте деякі академічні журнали блокують публікації досліджень, що показують ефективність таких препаратів, як івермектин та гідроксихлорохин. Заявники представили цитати, які провели чіткі паралелі між обмеженнями, пов’язаними з C…id та початком холокосту. У відкритому листі ті, хто вижив під час холокосту, просили медичні регулюючі органи «негайно припинити цей безбожний медичний експеримент над людством», який порушує Нюрнберзький кодекс. Вони стверджують, що «на наших очах відбувається ще одна катастрофа більшого масштабу».

Одна із них – Віра Шарав – відмітила (цитується в скарзі): «Суровий урок Холокосту полягає в тому, що всякий раз, коли лікарі об’єднують зусилля з урядом і відхиляються від своїх особистих, професійних, клінічних зобов’язань, медицина може перетворитися із загальної гуманітарної професії в смертоносний апарат». Група також звинуватила підсудних у подачі вірусу грипу, пневмонії та інших респіраторних захворювань, як C…d-19.

Серед відповідачів також Альберт Бурла – голова і головний виконавчий директор компанії Pfizer; Стефан Банкел – головний виконавчий директор AstraZeneka; Паскаль Соріо – головний виконавчий директор Moderna; Алекс Горські – виконавчий директор Johnson and Johnson та інші.

Рішення Міжнародного суду буде яскравою відповіддю на запитання: існує ще світове правосуддя чи воно теж куплене, як і ООН, міжнародні організації та уряди світу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *