Цікаво знати

Плем’я бубал найбільше вражає чоловічими гігантськими геніталіями

У пустельних землях Кенії та Сомалі мешкає дивовижне африканське плем’я бубалубали – це сімейство антилоп у південній Африці). Який зв’язок між ними? Найбезпосередніший: плем’я існує виключно за рахунок цих коров’ячих антилоп.

З дитинства і до повноліття бубали вживають менструальні виділення корів антилоп. Вчені встановили, що у цих виділеннях присутні залізо, фосфор, кальцій, вітаміни групи B, E та D. А вміст цих мікроелементів в іншій їжі бубальців практично нульовий. Тому цей дивний раціон рятує жителів племені від таких хвороб як цинга, лейкемія та рахіт.

Самі африканці вважають, що вилизуючи причинні місця корів, вони набувають відваги та сміливості. Є й практичне значення – при стимуляції корови починають давати більше молока.

Дивлячись на цих чоловіків, реально розумієш, що танцюристи з них ніякі.

Припускають, що саме така “дієта” спричиняє у чоловіків бубал збільшення мошонки до геть неймовірних розмірів. Хоча вірогідне й інше пояснення – наслідки хвороби, яку викликають паразити. Вона називається бругіоз і вражає лімфатичну систему. Підтверджує цю теорію відсутність збільшених яєчок в інших народів, які практикують схожі традиції, наприклад, плем’я Мандара або Дінка.

Під час активності комах бубальці здійснюють ще одне дійство, яке не менш вражаюче і абсолютно неприйнятне для цивілізованої людини – вмивання в урині корови. Коли тварина починає випорожнюватися, жильці племені підбігають і починають приймати душ. Така процедура дозволяє завдяки аміаку в сечі захиститися від комарів хоч на деякий час. Нам і смішно, і навіть бридко, однак невідомо, якби когось цілий день кусали мухи та комарі, то чи відмовилися б від такої процедури.

Живучи в цивілізованому суспільстві, ми просто не розуміємо, як це щодня шукати їжу, а плем’я бубал просто виживає як може, хоч і дикими способами.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *