Цікаво знати

Плавучі ринки у Бангкоку

Навіть при величезному і розкішному розмаїттю магазинів у Бангкоку, там дотепер збереглося чимало ринків. Найбільш екзотичні, які притягують чимало туристів – плавучі.

Тут реально можна відчути тайську культуру і їхній стиль життя. Один із найпопулярніших – це Дамноен Садуак, який знаходиться в 100 кілометрах від столиці Таїланду в районі Ратчабурі.

Особливо після виходу фільму про Джеймса Бонда, де відважний агент 007 пропливає по каналах цього ринку. Саме цей фільм з Джеймсом Бондом прославив в Таїланді два місця: плавучий ринок Дамноен Садуак і острів Джеймса Бонда біля острова Пхукет.

Зараз ринок Дамноен Садуак – не просто шопінг в Бангкоку, а й знаменита пам’ятка і розвага. Тисячі туристів з’їжджаються сюди, щоб побачити торгівлю на воді. Опівдні на ринку можна не проштовхнутися, тому відвідувати його краще рано вранці.

Продають тут сувеніри, іграшки, тайські бальзами, екзотичні фрукти та інше. А ще можна скуштувати традиційні тайські страви і зробити велику кількість фотознімків в колоритній обстановці. Ринок Дамноен Садуак повністю орієнтований на туристів, місцевих покупців тут рідко зустрінеш. Відвідування ринку Дамноен Садуак входить в програму екскурсії по річці Квай.

А от ринок Ампава популярний у самих тайців. У вихідні дні місцеві жителі приїжджають сюди, щоб відпочити від повсякденних справ, поспілкуватися в колі друзів, скуштувавши смачних страв. На ринку Ампава продають свіжі морепродукти за невисокими цінами. Можна замовити велику тарілку креветок, кальмарів або мідій.

Продаються тут й інші традиційні тайські страви, солодощі та морозиво. На відміну від ринку Дамноен Садуак тут немає необхідності користуватися лише човном, адже торгові ряди можна обійти й сушею.

Побачити плавучий ринок, який зберіг свою самобутність і традиції, можна саме в Ампава. Працює він лише в суботу і неділю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *