Світ

Після третього уколу в будинку престарілих захворіло 70 людей… із 100!

У будинку для літніх людей в Остхофене всі неінфіковані жителі отримали третю дозу в…ини в понеділок (4 жовтня, стаття в німецькій газеті SWR Aktuell за 12 жовтня). І “модним вірусом” заразилися понад 70 осіб, семеро уже померли.

За даними керівництва, в будинку проживає майже 100 чоловік. Всі ті, у кого в даний час немає позитивного результату тесту, отримали повторну в…ну в понеділок. Про це повідомило керівництво будинку за запитом SWR.

Чи було це пов’язано з “модним вірусом”, поки що не повідомляють. За даними районної адміністрації Альцай-Вормсу, до цих пір не ясно, як саме вірус потрапив в будинок, і чому він так швидко там поширився. У чотирьох із семи загиблих було чітко встановлено, що вони померли від “модного вірусу”. Практично всі інфіковані були повністю в…ані першою дозою в лютому.

Також немає свідчень того, що помилки сталися під час кампанії в…ції. Все було зроблено правильно під наглядом районного координатора. Зараження “модним вірусом” зрозуміти складно.

Вірусолог Бодо Плахтер з Медичного центру Університету Майнца також вважає, що важко зрозуміти, чому так багато мешканців будинку престарілих в Остхофене заразилися вірусом. Він бачить одну причину: умови життя. У будинках для людей похилого віку літні люди живуть разом на відносно невеликому просторі. Крім того, вони не завжди звертають увагу на необхідну відстань – часто вони забудькуваті або погано чують. В принципі, люди похилого віку часто хворіють безліччю основних захворювань, які можуть привести до смерті. Якщо є інфекція, це може бути небезпечно для життя. Стік рекомендує третю вакцинацію з 70 років.

За словами вірусолога Плахтера, до цих пір не вистачає знань про те, наскільки добре в…ція від “модного вірусу” працює для дуже літніх людей. Це все нове, тому ще багато знаків питання. Крім того, ніяка в…ція не дає стовідсоткового захисту. З цієї причини постійна комісія з в…ції рекомендувала зробити третю дозу всім людям у віці 70 років і старшим.

Читаючи пояснення вірусолога, перепрошую, можна охреніти. Ніхто не знає дії в…ни, але колють третю дозу. Люди після неї масово хворіють і одразу помирають, та, виявляється, «зараження к…сом зрозуміти складно»! За два роки ще не зрозуміли принцип зараження, проте за пару місяців наколотили суміші і сказали: «Все окей! Можна колоти! І головне усіх поголовно!» Для чого уколи, якщо необхідність дотримання дистанції не відпала? Якщо далі треба совати шмати на носі? Непоганий експеримент на сім мільярдів населення і головне безкоштовний!

Хтось скаже, яка різниця в даному випадку між будинком для літніх людей і концтабором, де проводили експерименти над людьми?

Посилання на першоджерело: //www.swr.de/swraktuell/rheinland-pfalz/online-corona-ausbruch-studiotalk-ebmeyer-100.html

P. S. У зв’язку з жорстокою цензурою офіційні терміни змінені та скорочені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *