Світ

Пандемія та уколи – це назавжди!

Нинішнього врожаю “вакцин” буде недостатньо, щоб зупинити хвилю новостворюваних варіантів C…ID, які передаються – про це заговорили науковці Moderna та бігфарми.

У статті в Deadline були висвітлені коментарі головного наукового співробітника Moderna Меліси Мур, яка заявила:

«У міру поширення вірус швидко мутує. Деякі з цих нових вірусних штамів, мабуть, ще більш передаються, ніж вихідний штам… Ми вже знаємо, що вони менш схильні до нейтралізації нашою нинішньою в…ною».

Також у статті цитувався вчений Moderna та помічник редактора групи з інфекційних захворювань Гійом Стюарт-Джонс: «Найкоротший час від виявлення варіанта, що викликає заклопотаність, до доклінічного визначення імуногенності щодо групи псевдовірусів, становить приблизно два-три місяці… І з’являються нові вірусні варіанти в режимі реального часу».

Далі у статті йдеться: “…хоча загальновизнано, що більшість варіантів не перетворяться на щось смертельніше, ніж нинішній вірус, проте немає жодних гарантій”. Що стосується необхідності в бустерних дозах C…ID, то «суть у тому, що, швидше за все, будуть потрібні бустерні уколи і нові в…ни, націлені на ці варіанти».

Дослідження Moderna показують, що питання не в тому, чи потрібні бустерні уколи, а в тому, коли вони будуть потрібні. Цілком логічно, що Moderna, яка нещодавно подала заявку на повне схвалення FDA своєї “в…ни” від C…ІD (після запиту Pfizer минулого місяця), послалася б на необхідність бустерних уколів, оскільки вони можуть отримати ще більшу фінансову вигоду.

Найбільш ймовірними для успіху на ринку в…ин C…-19, орієнтованих на варіанти, є виробники ліків, які вже досягли найбільшого успіху: Moderna та Pfizer (разом зі своїм партнером BioNTech). Чому? Можливо, що їхня мРНК-технологія дозволяє цим компаніям швидко розробляти уколи, специфічні для різних варіантів.

Представники бігфарми вважають: якщо кор…ус продовжить мутувати і викличе необхідність нових уколів, специфічних для різних варіантів, щоб стримати пандемію, у Moderna, Pfizer і BioNTech може бути багато роботи. І це, не зважаючи на те, що багато країн відмовляються від уколів фармакомпанії Moderna. Як бачимо, західна преса постійно веде кампанію про те, що варто думати про новий спосіб мислення про майбутні періоди пандемії. Тобто нас привчають, що віруси і «боротьба» з ними – це вже наше майбутнє!

Багато в чому C…-19 вже закінчився. Те, що чекає на нас попереду –  це C…-21. Те, що почалося як один к…рус, заразило понад 100 мільйонів чоловік і розвинулося в нові форми, які, мабуть, легше передаються і заражають нас зовсім іншими способами. C…-21 є продуктом усіх цих змін у сукупності. Йдеться про те, що «це хвороба в тому вигляді, в якому вона спостерігатиметься в найближчі місяці та роки: з новими варіантами вірусу, новою державною політикою та поведінкою в галузі охорони здоров’я, різними ступенями імунної пам’яті і найголовніше – кавалькадою нових уколів”.

Отже, медичний терор лише буде посилюватися. Яка чудова афера. Головне постійно тримати зомбаків у страхові.

Все це, безумовно, допоможе продавати більше уколів у вигляді бустерних щеплень, як попередила Шерон Пікок, керівник відділу геноміки C…-19 у Великій Британії (COG-UK) на початку цього року: «Ми повинні розуміти, що нам завжди потрібні будуть бустерні дози; імунітет до к…усу не триває вічно … Ми вже вдосконалюємо уколи, щоб впоратися з тим, що робить вірус з точки зору еволюції, тому виникають варіанти, які поєднують підвищену переносність та здатність частково ухилятися від нашої імунної відповіді».

У звіті Public Citizen за 2020 рік було виявлено, що Національний інститут охорони здоров’я США (NIH) спільно з Moderna беруть участь у розробці в…ни проти к…усу мРНК та можуть отримати половину гонорарів. У доповіді було показано, що: «Уряд США може спільно володіти потенційною в…ною проти C…-19. Принаймні, у двох патентних заявках, які здаються необхідними для в…ни, федеральні вчені названі винахідниками, що надає уряду США право власності у разі видачі патентів. Угоди про співпрацю також підтримують державну частку участі у mRNA-1273».

Що стосується грошей, які будуть отримані від нових уколів та прискорювачів мРНК, Джон Раппопорт нещодавно написав: «Підроблена пандемія стала для них золотою можливістю отримати схвалення першого в історії фармацевтичного продукту на основі РНК. Першу перемогу уже досягнуто. Вони будуть бити в барабан для створення нових РНК-уколів, які ДЕШЕВШІ, ПРОСТІШІ та ШВИДШІ у виробництві. Таким чином, у той час як уряд і великі фармацевтичні компанії зайняті збагаченням за рахунок запатентованих винаходів мРНК, ті, кого обманом змусили прийняти цю отруту, розплачуються за це, оскільки програма депопуляції підняла свою потворну голову”.

Захворюваність та смертність від уколів будуть прикривати новими штамами і колоти далі

P. S. У зв’язку з жорстокою цензурою офіційні медичні терміни змінені та скорочені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *