Духовність

Паїсій Святогорець про «знамення часів» та прихід антихриста (продовження)

З’явиться ще одна хвороба, проти якої вже знайшли вакцину…

Черниці запитали старця, коли події відбудуться, про які він говорить, але точної дати, зрозуміло, ніхто не почув, а як завжди у справжніх пророків, лише ознаки.

-Ці події затримуються заради тебе й заради мене для того, щоб ми придбали добрий духовний устрій. Бог терпить нас тому, що якщо станеться все це зараз, ми з тобою пропали. У вченні Христа ніде не згадується конкретний час, однак Святе Письмо говорить, що прихід цих подій буде попереджений знаменнями часів. Будьмо постійно готовими, а коли цей час наблизиться, – побачимо. Тоді ми будемо більш впевненими. Святий Андрій Кесарійський говорить: «Тим, хто в постійній увазі, це відкриє час і досвід».

Мені до рук потрапила одна книжка, на обкладинці якої було три великі шістки. От вже безстидники! Вони роблять це для того, щоб представити цифру шість гарною й привчити до неї людей. Так потихеньку прийде й печатка.

На кредитних картах три шістки вже давно поставили. Багато хто ставить 666 як фірмовий знак, щоб мали перевагу їхні товари. Один підтримує іншого. Тобто 666це як пароль. Написано, коли пошириться емблема зі змією, яка пожирає власний хвіст, це буде означати, що євреї поневолили увесь світ. Зараз цей знак поставили на деякі грошові купюри. Число 666 поширюється вже й у Китаї, і в Індії.

Євангеліст Іоан знав, що зробить диявол, подібно до того як і пророки пророкували, що Христа продадуть за «тридцять срібняків», що Його напоять оцтом, що поділять Його ризи. Дві тисячі років тому в Апокаліпсисі було написано, що люди будуть відзначені числом 666. «Хто має розуміння, той хай злічить число звіра: бо це є число людське, і число його шістсот шістдесят шість».

666 є для євреїв символом економіки. Як говорить Святе Письмо, євреї обклали скорені ними в різних війнах народи конкретним податком. Річний податок дорівнював 666 талантам золота (це ввів цар Соломон – авт.). Зараз для того, щоб підкорити увесь світ, вони знову вводять своє старе податкове число, яке пов’язане з їх славним минулим. Тому вони й не хочуть замінити це число іншим. Тобто 666 є символом мамони. Його взяли з мір золота. Того, про що говорить святий Іоан Богослов, вони не знали, але мамона при цьому залишається мамоною. «Не можете Богу служити й мамоні».

Помисел говорить мені, що цією системою антихрист хоче підкорити собі увесь світ. Люди – чи вони червоні, чорні або білі – перебуваючи поза цією системою, не зможуть працювати, стануть соціальними ізгоями. У такий спосіб антихрист буде нав’язаний за допомогою системи, яка контролює всесвітню економіку, і тільки ті, хто прийме печать – напис з числом 666, зможуть вступати в торгові відносини…

Все йде за своєю чергою. В Америці позначили собак. Через передавач вони випромінюють радіохвилі, і їх знаходять, знають, де перебуває кожен собака. Бездомних собак, які не мають мітки, вбивають лазерним промінням. А потім почнуть вбивати й людей. Позначили цілі тони риби й із супутника спостерігають, у якому вона перебуває морі. А зараз з’явиться ще одна хвороба, проти якої вже знайшли вакцину. Вона буде обов’язковою, і, коли людині будуть робити щеплення, їй буде ставитися й печатка. Скільки вже людей в Америці позначені лазерним промінням: одні на чоло, інші на руку. А згодом той, хто не буде позначений числом 666, не зможе ані продавати, ані купувати, ані брати позику, ані влаштовуватися на роботу. Помисел говорить мені, що цією системою антихрист хоче підкорити собі увесь світ. Люди – чи вони червоні, чорні або білі – перебуваючи поза цією системою, не зможуть працювати, стануть соціальними ізгоями. У такий спосіб антихрист буде нав’язаний за допомогою системи, яка контролює всесвітню економіку, і тільки ті, хто прийме печать – напис з числом 666, зможуть вступати в торгові відносини…

Як все-таки постраждають люди, які приймуть печать! Один фахівець розповідав мені, що лазерні промені дуже шкідливі для людини. Люди, які приймуть печать, будуть «всмоктувати» у себе сонячні промені й дістануть таку шкоду, що від болю стануть кусати язики. Тим, хто не прийме печаті, буде краще за інших, тому що їм допоможе Христос. А це не дріб’язкова справа… Бог знає як. І я теж знаю. Такі-ось справи… Це питання мене дуже турбує, і Бог надіслав мені… «телеграфне повідомлення». Як же піклується про нас Бог! О!..

Все їхнє життя буде контролюватися за допомогою комп’ютера

На запитання, чому печать називається «накресленням» геронда Паїсій відповів:

– Тому що  вона не буде поверхневою. «Накреслити» – що це означає? Провести глибокі прямі лінії, чи не так? Печать буде накресленням, яке спершу поставлять на всі товари, а потім людей примусять до того, щоб її ставили їм на чоло або на руку. Два роки тому я розповів про печать одному лікареві з Торонто, а зараз він повідомив мені, що прочитав у газеті, як замість кредитної карти вже вимагають відбиток руки. Вони йдуть уперед, але не можна сказати, що відбудеться те або інше. У деяких телевізорах, привезених у Грецію нещодавно, є особливий пристрій, який стежить за тими, хто його дивиться. Незабаром ті, хто мають телевізор, будуть його дивитися, а інші в цей же час будуть дивитися на них самих! Люди будуть і спостерігати, і піддаватися спостереженню. Все їхнє життя, все, що вони говорять, що роблять — все буде контролюватися за допомогою комп’ютера. Бачиш, яку диктатуру задумав диявол? У Брюсселі над (центральним) комп’ютером побудований цілий палац із трьома шістками. Цей комп’ютер може контролювати мільярди людей. Шість мільярдів — це майже увесь світ. Сповідь через натискання кнопки! Деякі європейці висловили протест, тому що вони бояться всесвітньої диктатури. А ми, православні, протидіємо цьому тому, що не хочемо антихриста й диктатури, звичайно, теж не хочемо. Нас чекають серйозні події, але довго антихрист не протримається. Як православ’я нібито «зникло» при комунізмі, так воно «зникне» і зараз.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *