Світ

Німеччина: евтаназія лише для вколотих

Німецька асоціація евтаназії повідомила, що через епідемію короновірусу евтаназію дозволять проводити лише вакцинованим людям або реконвалесцентам.

Ще минулого року Конституційний суд Німеччини заявив, що «визначення кінця життя є важливим елементом самовизначення кожного громадянина», давши дозвіл на еватаназію. На думку суду, у певних ситуаціях, як-от невиліковна хвороба, громадянин має право допомогти третій особі покінчити з її життям.

Більшість німців підтримала такий дозвіл «активної допомоги» в самогубстві. Це спонукало Німецьку медичну асоціацію змінити свій етичний кодекс. З минулого року медичний працівник може допомагати евтаназії «пасивно»: видати отруту, яку пацієнт повинен прийняти самостійно.

І ось декілька днів тому Асоціація евтаназії (Verein Sterbehilfe) заборонила проводити її тим, хто може бути хворий на Covid-19 або не щеплений вакциною від короновірусу, оскільки зростає ймовірність подальшого поширення вірусу. Про це йдеться на сайті асоціації. Під час евтаназії поруч із хворим можуть бути люди, які ризикують заразитися смертельно небезпечним вірусом. Отже, евтаназію дозволять робити лише тим, хто вакцинований або одужав після зараження короновірусом.

У Німеччині в понеділок зафіксовано чергове рекордне зростання захворюваності на короновірус: за останню добу було виявлено понад 30,6 тисячі інфікованих людей. У деяких федеральних землях, таких як Саксонія та Шлезвіг-Гольштейн, починають застосовуватися жорсткіші антиковідні обмеження. Загальнодержавна захворюваність за 7 днів (кількість нових випадків зараження на 100 000 жителів) знову досягла рекордного рівня і становила 386,5 у понеділок. Днем раніше цей індекс становив 372,7, тиждень тому – 303, а місяць тому – 95,1.

Органи охорони здоров’я Німеччини повідомили про 30 643 нових випадків зараження короновірусом за останні 24 години, тиждень тому їх було 23 607. 62 смерті, пов’язані з Covid-19 (тиждень тому було 43), таким чином, кількість людей, які померли внаслідок підтвердженої інфекції SARS-CoV-2 або у зв’язку з нею, зросла до 99 124.

А як же дія чудотворного уколу?

Європа щораз вражає своєю «гуманністю». Щепленим навіть і в скороченні життя надаються привілеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *