Світ

Невколотим австрійцям уже погрожують тюрмою


Більше: за перебування у тюрмі доведеться ще й самому заплатити.

Особи в Австрії, які не пройшли в…цію, можуть опинитися у в’язниці згідно з поправкою до адміністративного права – про це йдеться на сайті Summit News. Сюзанна Фюрст з Австрійської партії свободи (FPÖ), яка проголосувала проти такої поправки, попередила, що її будуть використовувати для покарання непокірних. Також збільшено штрафи з 726 євро до 2000 євро і термін ув’язнення для тих, хто відмовляється платити, від чотирьох тижнів до одного року.

Австрійцям, які не вколються до лютого, загрожує штраф до 7200 євро. Хто не заплатить штраф, буде засуджений до 12 місяців ув’язнення. Оплачувати ув’язнення будуть засуджені, адже в поправці говориться: “Якщо затримання здійснюється судами, супутні витрати мають бути стягнуті з зобов’язаної сторони відповідно до положень, що існують щодо відшкодування витрат на виконання судових рішень”.

Незважаючи на те, що Фюрст від імені партії протестувала проти того, аби таку поправку можна було використовувати для подальшого покарання невколотих, її все-таки схвалили. Якщо представники технократів стверджують, що програма в…ції ніколи не закінчиться, то один рік ув’язнення за відмову від уколу може бути лише початком.

І ви ще досі вірите, що цими уколами вас рятують? Навіть, якщо ви маєте дві давки, вас змусять колотися постійно. Для чого? Ось якими методами «дбають» про ваше життя, знаючи, що ці уколи не рятують від хвороби!

Якщо хтось сподівається, що нас це мине, то можна лише позаздрити тому ілюзорному світу, в якому ви живете. Як бачимо, від лібералізму до тоталітаризму – один крок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *