Здоров'я

Nestle зізналася, що виробляє шкідливі продукти

Швейцарська компанія Nestle – один із найбільших світових виробників продуктів харчування – зізналася, що переважна частина її продукції не відповідає загальноприйнятому визначенню здорового харчування. Про це йшлося на внутрішній презентації компанії.

Financial Times уточнила, що таке повідомлення було поширене на початку року серед топ-менеджменту Nestle. У внутрішньому документі, зокрема, йшлося про те, що лише 37 відсотків фірмової продукції перевищують рейтинг 3,5 пунктів у відповідності із п’ятибальною системою здорового харчування, яка використовується для дослідження в усьому світі.

В Nestle вказали, що 3,5 бала у цій системі – той поріг, після якого харчування вважається здоровим. Проте частина продуктів компанії не набрала потрібної рейтингової оцінки. Так, не здоровими визнані 96 відсотків товарів у сегменті кави та напоїв, а в сегменті цукерок та морозива – 99 відсотків. Даних про дитяче харчування, корм для тварин та ліків нема.

Окремо в презентації, яка потрапила до журналістів популярного видання, розписані недоліки конкретних продуктів. Для прикладу, у піці DiGiorno міститься майже 40 відсотків рекомендованої денної дози натрію, а у піці Hot Pockets – майже 48 відсотків добової норми.

В компанії виданню розповіли, що за останні роки значно скоротили вміст цукру та натрію у продуктах і зараз активно працюють над обновленням програми у галузі харчування та здоров’я.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *