Здоров'я

Наш імунітет – найкраща зброя проти “модного вірусу”!

Попереднє захворювання запобігає зараженню “D…ta” краще, ніж P…er. Люди, які одужали від “модного вірусу” раніше, мають менший ризик заразитися новим варіантом, ніж ті, хто отримав дві дози уколу від P…er – про це заявили ізраїльські вчені.

Найбільший аналіз, проведений нещодавно вченими Maccabi Healthcare із Тель-Авівского університету, показав, що захист, отриманий внаслідок попередньої інфекції, набагато сильніший, ніж той, який надається одним із найпотужніших уколів, що зараз використовуються. Документ дослідників із Ізраїлю контрастує з попередніми дослідженнями, які показали, що імунізація забезпечує кращий захист, ніж попередня інфекція, хоча ці дослідження не були варіантом “D…ta”. Результати є гарною новиною для пацієнтів, які вже успішно перехворіли “модним вірусом”.

Мішель Нуссенцвейг

Люди, яким були введені обидва уколи Р…er, майже в 6-13 разів частіше заражалися D…ta-інфекцією і в 7 разів частіше мали симптоматичне захворювання, ніж ті, хто одужав. “Цей аналіз продемонстрував, що природний імунітет забезпечує більш тривалий і сильний захист від інфекцій, симптоматичних захворювань та госпіталізації”, – сказали дослідники.

“Це хрестоматійний приклад того, як природний імунітет насправді краще в…ції”, – каже, лікар Шарлотта Толін і дослідник імунології з лікарні Дандерід і Каролінського інституту, яка теж вивчає імунні реакції на “модний вірус”.

P. S.  У зв’язку з жорстокою цензурою офіційні терміни змінені та скорочені.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *