Світ

Найжахливіші тенденції, висунуті у Давосі!

Всесвітній економічний форум (ВЕФ) – одна з найпотужніших організацій у світі. Протягом багатьох років учасники ВЕФ, тобто світова еліта, говорили про справді божевільні тенденції. Світова еліта – це невелика група багатих та впливових людей, які діють за межами національних кордонів. Через різні організації ці невиборні люди впливають на уряди країн, аби визначити політику, яку хочуть бачити на глобальному рівні.

Меркель і Путін – “вихованці” Шваба

Проводячи щорічні давоські зустрічі, ВЕФ намагається узаконити та нормалізувати свій вплив на демократичні країни світу, запрошуючи на захід світових лідерів. За даними ЗМІ, вони збираються для обговорення таких пристойних питань, як “нерівність, зміна клімату та міжнародне співробітництво”. Однак розмови у Давосі заходять набагато дальше “нерівності”. Десяток років “світова еліта” обговорює дуже тривожні для людства речі, проте жодна з них не привернула належної уваги засобів масової інформації. Зрозуміло чому – власники потужних ЗМІ теж учасники ВЕФ

Найактуальніші теми збіговиська в Давосі – тотальний контроль над людством за допомогою засобів масової інформації та цифрових технологій, формування глобального уряду.

Проникнення в уряди світу

Клаус Шваб, засновник і голова ВЕФ, не є шанувальником демократії. Для нього вона – перешкода на шляху до повної глобалізації світу. У доповіді ВЕФ 2010 року під назвою “Глобальний редизайн” Шваб наголошував, що глобалізований світ найкраще керується “самообраною коаліцією багатонаціональних корпорацій, урядів (зокрема через систему ООН) та обраних організацій громадянського суспільства”. Це повна протилежність демократії.  Він стверджував, що “настав час для нової парадигми міжнародного управління за участю зацікавлених сторін”. З цієї причини Транснаціональний інститут (TNI) назвав ВЕФ “тихим глобальним державним переворотом” з метою захоплення управління світом.

У 2017 році в Гарвардській школі державного управління імені Джона Ф. Кеннеді Шваб відверто визнав: “Чим ми дуже пишаємося, так це тим, що разом з нашими молодими світовими лідерами ВЕФ проникаємо у глобальні кабінети країн, як приклад, Трюдо”. А 25 січня 2022 року Шваб позитивно оцінив свою роботу: “Маю сказати, коли я згадую зараз такі імена, як місіс Ангела Меркель і навіть Володимир Путін, і так далі – всі вони були молодими світовими лідерами Всесвітнього економічного форуму. Вчора я був на прийомі у прем’єр-міністра Трюдо і знаю, що половина його кабінету чи навіть більше половини – це молоді світові лідери ВЕФ. Так в Аргентині, у Франції”. Шваб відверто заявив, що Ангела Меркель, Володимир Путін, Джастін Трюдо та Еммануель Макрон “виховані” ВЕФ.

Управління свідомістю за допомогою звукових хвиль

2018 року одна із тем обговорення на ВЕФ – “Контроль свідомості за допомогою звукових хвиль”. Ця технологія вихваляється як можливе лікування хвороби Паркінсона та Альцгеймера. Однак чомусь замовчується інше: вона може вас вилікувати, а може зробити залежним і навіть убити. А ще може бути використана для повного дистанційного керування розумом людини.

Настане день, коли вчений зможе контролювати те, що людина бачить своєю думкою, посилаючи правильні хвилі в потрібне місце в його мозку. Тобто йдеться про революційну технологію охорони здоров’я для хворих, який може бути й ідеальним інструментом контролю. Цікаво, що деякі компанії, які розробляють цю технологію, є частиною ВЕФ. Думаю, розумієте, до чого це призведе?

Пігулки, що містять мікрочіпи

Ще на засіданні ВЕФ у 2018 році Альберт Бурла, генеральний директор Pfizer, розповідав про таблетки, що містять мікрочіпи: «FDA (управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів – агентство Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб СШАавт.) схвалило першу “електронну пігулку”, якщо її можна так назвати. По суті, це біологічний чіп, який знаходиться в таблетці, і коли ви її приймаєте і вона розчиняється у вашому шлунку, тоді посилає сигнал, що ви її прийняли».

Така технологія може легко відчинити двері для всіх видів мерзенних додатків. Чи не тому “модний вірус” поставив Pfizer на небачене раніше для фармацевтичної компанії становище.

Тотальна цензура – мрія світової еліти

Просування масового блокування (локдаунів)

У 2020 та 2021 роках міста по усьому світу зазнали масових та радикальних блокувань, що призвело до втрати робочих місць, самогубств, передозування наркотиків, ізоляції, проблем з психічним здоров’ям, домашнього насильства, банкрутств. Протягом цього жахливого періоду діти місяцями не відвідували школу, їх позбавили можливості спілкуватися з іншими дітьми.

Безліч малих і середніх підприємств просто були знищені, тоді як великі корпорації збільшили свої прибутки в рази! Незважаючи на все це, ВЕФ не приховував свого позитивного ставлення до радикальних блокувань, які руйнували звичне життя. Навіть випустив сюрреалістичне відео під назвою “Блокування потихеньку покращують міста по всьому світу”, де йшлося про те, що блокування значно знизили людську активність… а це веде до тихого періоду Землі протягом останніх десятиліть. Демонструючи порожні міста, літаки, ВЕФ вважав, що це того вартує адже “викиди вуглекислого газу знизилися у 2020 році на сім відсотків”. Після бурхливої, негативної реакції, ВЕФ видалив відео зі свого ресурсу.

Зазирни у майбутнє

Люди, як правило, негативно реагують на відео, які запускає ВЕФ, проте вони продовжують їх продукувати. Їхня мета посіяти своє насіння божевілля у вашому розумі. Так у відеоролику під назвою “Як скоро може виглядати наше життя” ВЕФ запрошує глядачів “заглянути в майбутнє”. Безрадісне! Майбутнє за їхніми прогнозами – це постійне життя із “модними вірусами”, антисептиками та QR-кодами. І пафосно написано “НАСА (національне управління з аеронавтики та дослідження космічного просторуавт.) винайшло систему, яка може ідентифікувати вас лазарем за серцебиттям”. А далі показують, як діти навчаються через екрани. А закінчується тим, що люди виходять на вулицю в масках… як божевільні.

Велике перезавантаження

ВЕФ сприймає пандемію як “можливість” не лише змінити наше особисте життя, а й перебудувати всю структуру світу відповідно до її принципів. І називає це “великим перезавантаженням”. Щоб просунути його, теж випустив пропагандистський ролик.

Перекалібрування свободи слова

Найпростіший спосіб визначити світових лідерів, яких готує ВЕФ, – за їхніми постійними напади на свободу слова. Тотальна цензура – це те, що хочуть вихованці Шваба! Тому постійно закликають до жорсткої цензури та суворого регулювання Інтернету. Що ми вже побачили на Фейсбуці та інших мережах. Твітер навіть заблокував акаунт президента США Трампа!

На зустрічі в Давосі у 2022 році австралійський “комісар з eSafety” (спільна ініціатива Єврокомісії та інших організацій, зацікавлених у сприянні безпечному користуванню можливостями інтернет-просторуавт.) Джулі Інман Грант заявила, що нам потрібне “перекалібрування свободи слова”, наголосивши: “Ми опиняємось у такому місці, де всюди посилюється поляризація, і все здається бінарним, коли в цьому немає потреби. Тому я думаю, що нам доведеться подумати про повторне калібрування цілої низки прав людини, які розігруються в Інтернеті. Ви знаєте, від свободи слова до свободи бути вільним від онлайн-насильства”. Увесь жах завжди виправдовують боротьбою як не з тероризмом, то насильством, які аж ніяк не зникають. Це надзвичайно маніпулятивний спосіб виправдання цензури у китайському стилі. Свобода слова, насправді, бінарна: або вона є, або ні.

Нічого не будеш мати, але будеш щасливим рабом!

Відстеження вашого одягу

ВЕФ хоче контролювати не лише вас, а й одяг! Про це теж є відео. Використовуючи навколишнє середовище (це головний привід у них завжди!), ВЕФ оголосив про появу одягу, пронизаного “цифровими паспортами”, які можна простежити у будь-який час. За підтримки Microsoft (ну, а кого ще?) таким одягом хочуть наповнити ринок до 2025 року. На думку учасників ВЕФ, чіпи дозволять модним брендам перепродувати свій одяг. Ця технологія стане чудовим способом відстеження тих, хто не має при собі смартфона.

Смартфони як пережиток минулого

Проте відмова від смартфона може стати… неможливою. На цьогорічній зустрічі в Давосі гендиректор Nokia Пекка Лундмарк заявив, що до 2030 року “смартфони імплантуватимуться безпосередньо в організм”. Це збігається із появою технології 6G, яка, як очікується, буде запущена до кінця десятиліття. Протягом багатьох років в Давосі документували прагнення еліти до трансгуманізму, тобто злиття людей з машинами. Вони намагаються прискорити цей перехід, зробивши речі, без яких люди не можуть жити (смартфон), доступними у трансгуманістичній формі. Ви хочете, щоб втручалися у ваші тіла?

“У тебе нічого не буде. І ти будеш щасливим”

Це, мабуть, найжахливіший момент в прагненнях світової еліти. У 2016 році член парламенту Данії Іда Аукен заявила: “Ласкаво просимо до 2030 року. У мене нічого немає, немає особистого життя, але життя ніколи не було кращим”. ВЕФ навіть процитував це у Твітері і створив відеоролик під назвою “Вісім прогнозів для світу у 2030 році” й опублікував статтю на сайті, де йшлося: “У мене нічого немає. У мене немає машини. Я не маю домівки. Я не маю ні побутової техніки, ні одягу. Це далекий спогад про минуле у місті 2030 року, мешканці якого запозичують те, що їм потрібно на вимогу”. Це звучить ніби утопічно, поки Іда не згадує, що кожен крок жителя міста відстежується, а за межами міста живуть ті, хто проти цього, тому суспільство, розколоте на двоє.

У цьому майбутньому немає продуктів, якими б ви володіли. Лише “послуги”, які орендуються та надаються за допомогою безпілотних літальних апаратів. Така система зробить всіх людей повністю залежними від корпорацій, контрольованих ВЕФ, у всіх основних потребах. Тобто без жодної автономії, жодної свободи та жодного особистого життя ви маєте бути щасливими.

Індивідуальний трекер вуглецевого сліду

В Давосі-2022 президент Alibaba Group Дж. Майкл Еванс оголосив про створення “індивідуального вуглецевого трекера”. ВЕФ знову використовує “навколишнє середовище” для сприяння управлінням людською поведінкою. Еванс каже, що трекер може відстежувати, “куди вони мандрують, як мандрують, що їдять, що споживають на платформі”. Увага! Йшлося саме про “вони”, а не “ми”. Чому? Тому що все це готують для “підданих”!

Отже таблетки, мікрочіпи та вакцини, звукові хвилі, цензура, пропаганда – це все те, аби проникнути в наш розум. Вони хочуть контролювати все: думки, наше пересування, розмови, їжу навіть одяг! Хто вже погодовся на це? Китай! Там уже діє тотальна цензура, запущена система соціального кредитування, яка контролює поведінку людей, а “модний віроус”, як і раніше, використовується як привід для масових блокувань та тотального контролю населення. Не кажучи  про буквальні концентраційні табори. Китай – це по суті лабораторія політики ВЕФ.

Враховуючи все вищесказане, чи можемо протидіяти божевіллю ВЕФ? Найперше треба змусити владу на кожному рівні не відвідувати ВЕФ і не виконувати їхні вказівки. Бойкотувати кожну компанію, яка входить до ВЕФ. Це трохи важче, особливо якщо йдеться про ті, які є віртуальними монополіями. Та якщо не зупинимо ці процеси, дітей та внуків перетворять у біододаток…свого безпечного майбутнього.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *