Піар-нотатки

Ми будемо першими, хто не залишить після себе сліду?

Сучасний світ – це надпотужний інформаційний світ, де «цифра» увійшла у всі шпаринки нашого життя. Он-лайн і соцмережі витісняють усе друковане. І уявити уже життя без міні-комп’ютера (смартфона) у кишені сучасній людині важко. Але чи є майбутнє без друкованого слова?

Чи є шанс у нащадків мати уявлення про наше сьогодення без друкованих засобів? Навіть у наших внуків? Переконана – нема.
Мова не про ідеологічну, комунікативну, етичну чи естетичну роль книги. Навіть не про її величезну роль у розвитку інтелекту та пам`яті людини, а про інформаційну. Бо саме стародруки донесли нам інформацію про минулі досягнення, відкриття, кругосвітні подорожі, видатних людей, історичні події, філософів.
Книга не потребує «зчитуючих» пристроїв, які змінюються зараз чи не щорічно, – вона сама той пристрій, який непідвладний рокам! Книга – то пам’ять, а без пам`яті прожити не можна.
Тому, якщо хтось хоче зберегти для нащадків сьогоднішні моменти свого життя, життя компанії, міста чи села – це можна зробити саме за допомогою друкованого слова і реального, а не смартфонного фото. Вони не загубляться у безмірних гігабайтах всесвітньої мережі. Бо надпотужна сила цифрових технологій – це той гігант, що може в одну мить знищити усю інформацію… Епоха гаджетів, смартфонів, соцмереж, штучного інтелекту – загалом цифрові платформи зітруть нас із історії людства! Хтось над цим задумувався?
Навіть Маск і Джобс – безпосередні творці сучасних технологій – залишили пам’ять про себе в автобіографічних книгах.
Тому пишіть щоденники, видавайте книги, журнали, проспекти. Робіть фото! І залишайтеся тут навіки…
А ми вам у цьому допоможемо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *