Світ

МВФ вважає, що високі світові ціни допоможуть скоротити споживання!

МВФ нещодавно видав “безцінні” рекомендації стосовно цінової політики на продукти харчування та енергоносії, при цьому, зрозуміло, списавши усі проблеми на війну в Україні.

Війною в Україні прикривають штучно створені кризи!

На думку “фахівців” МВФ, уряди стикаються із важким політичним вибором, намагаючись захистити свій народ від рекордних цін на продовольство та різкого зростання цін на енергоносії, викликаного війною в Україні. Країни ввели цілу низку політичних заходів у відповідь на цей безпрецедентний стрибок цін на найважливіші сировинні товари.

Дуже дивно, що для таких обізнаних в усьому “професіоналів” стрибок цін виявився “безпрецедентним”. Невже лихварі забули як в листопаді 2015 року у Вашингтоні в штаб-квартирі Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) зібралися політики, представники бізнесу та мислителі (!), щоб обговорити як світ відреагує на майбутню продовольчу кризу. План-гра, який назвали “Симуляція кризи має закінчитися глобальним податком на викиди вуглецю!” перенесла гравців з 2020 до 2030 року, у якій йшлося: “Як і передбачалося, десятиліття принесло дві великі продовольчі кризи, коли ціни зростуть на 400 відсотків; безліч екстремальних погодних явищ, пов’язаних із кліматом; повалення урядів у Пакистані та Україні. Про цей захід писала докладно раніше. Складається враження, що сучасні політики-глобалісти – ясновидці, адже передбачають голод, кліматичні катастрофи і навіть повалення урядів точно за датами! А якщо без іронії, то відбувається те, про що можна сказати короткою фразою: “Все буде, як скажем ми!”

МВФ занепокоєний, що багато урядів намагалися обмежити зростання внутрішніх цін, знижуючи податки або надаючи прямі цінові субсидії. Але такі заходи підтримки, у свою чергу, створюють новий тиск на бюджети і так напружені через пандемію. Обмеження цінового переходу не завжди є найкращим підходом. Тому МВФ рекомендує, аби директивні органи дозволили високим світовим цінам проникнути у внутрішню економіку, захищаючи лише вразливі домогосподарства. У кінцевому підсумку це дешевше, ніж штучно занижувати ціни всім, незалежно від своєї платоспроможності.

Тобто фінансова псевдоеліта робить все для росту цін, як і було заплановано ще сім років тому. Субсидії повинні призначатися  лише для найбідніших. Ось так штучно створюється клас жебраків, які не зможуть уже без допомоги й вижити, а решта, однозначно, обмежить “продовольчий кошик” та енерговитрати.

На думку МВФ, вторгнення Росії в Україну послідувало за різким зростанням цін на сировинних ринках минулого року, що призвело до рекордного зростання цін на продовольство та історичне зростання цін на природний газ. Ціни на пшеницю (близько чверті світового експорту нібито припадає на Росію та Україну) уже зросли на 54 відсотки в порівнянні з попереднім роком. У зв’язку з перебоями в імпорті продовольства та енергоносіїв країни стикаються з високими витратами та невизначеністю щодо постачання. Люди в країнах з низьким рівнем доходу найбільш уразливі до підвищення цін, оскільки на продукти харчування там припадає в середньому 44 відсотки споживання в порівнянні з 28 відсотками в країнах з ринком, що формується, і 16 відсотками в країнах з розвиненою економікою.

Ціни на нафту також різко зросли, що накладає різний тягар на споживачів. Проте МВФ чомусь не згадує, що ціни на нафту зросли одразу після приходу до влади Джо Байдена: в перший день після інавгурації він відкликав дозвіл на будівництво нафтопроводу Keystone XL з Канади потужністю 830 тисяч барелів на добу (40 тисяч працівників втратили роботу одразу). І навіть зараз не виправив цю катастрофічну диверсію не лише проти США, а й світу, тому що працює в угоду глобалістам, мета яких знищення видобувної галузі!

Ціни мають бути такими, щоб люди не могли вижити без дотацій?

МВФ вважає недоцільним обмеження міжнародних перехідних цін, адже високі світові ціни спонукають людей бути більш енергоефективними. А ціни, що субсидуються, навпаки стимулюють зростання споживання. Водночас країни мають надавати тимчасові та цільові трансферти найбільш уразливим домогосподарствам. Як бачимо, штучний дефіцит енергоносіїв, який можна прикрити війною, потрібен саме для високої цінової політики, щоб зменшити споживання! В цьому і полягає стійкий розвиток – скорочення виробництва та споживання. Ось таке воно щасливе майбутнє для рабів та жебраків в цифровому концтаборі. МВФ відверто рекомендує “допускати перенесення найвищих світових цін на продовольство за умови, що вразливі верстви населення захищені та продовольча безпека не перебуває під загрозою”. Дуже “гуманний підхід”, а точніше дієва маніпуляція, яку чітко виділив Ноам Хомський: спочатку штучно створити проблему, а потім вирішувати її так, як це потрібно замовникам.

Ну а там, де продовольча безпека під загрозою, може знадобитися прямий розподіл основних продуктів. “Протягом наступних двох-трьох років урядам слід зосередитись на інвестуванні в системи соціального захисту та реформуванні існуючих субсидій. Такі зміни допоможуть країнам підвищити стійкість та сприяти більш продуктивним витратам для підтримки інклюзивного зростання” – ось такий він інклюзивний капіталізм. Запам’ятайте: ніколи мільярдерам не були цікаві прості верстви населення, а тим більше зараз, коли вони занепокоєні перенаселенням Землі. Найпростіше пересадити простий люд на пайок і тримати таким чином його під контролем.

Думаю, неважко здогадатися, кому була потрібна ця війна, якщо ще в 2015 році запланували у 2022 році змінити уряд в Україні. Тому західні політики (за винятком небагатьох) сьогодні – це суцільне фальшиве співчуття із затягуванням постачання зброї. Виділяють поки що стільки, скільки потрібно, щоб “зберегти обличчя Путіну” і собі теж.

Поки що у глобалістів усе йде за планом у розбудові “щасливого стійкого майбутнього”. Їхнього майбутнього! І єдиний вихід, аби зупинити ці сатанинські плани проти людства – це перемога України у війні та потужний спротив своїм урядам, аби змусити їх жити не за правилами глобальних ліберастів, а за можливостями власних країн. Бо в іншому разі платитимемо ще й за “вуглецевий слід” не лише при виробництві товарів, а й при кожній покупкці та послузі, які будуть поза лімітом – спеціальна картка уже розроблена. Про це в іншій публікації. Найперше треба навести нарешті порядок з тарифною політикою і зупинити відтік капіталу у західні банки, аби направити його на інвестування державної економіки. Там, де управляє МВФ і вводяться міжнародні наглядачі, країну перетворюють у колонію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *