Світ

Метавсесвіт – нова нормальність, яку готують для нас

Ласкаво просимо до “метавсесвіту” – дивного нового світу, у якому ті ж самі мільярдери-глобалісти, еліти, що знищили життя мільйонів людей, використовуючи пандемію як свій головний таран, тепер намагатимуться заманити їх у фальшиву утопію, створену штучним інтелектом та комп’ютерними алгоритмами.

Стирання межі між фізичною та онлайн-ідентичністю.

Минулого року Facebook оголосив, що змінив свою назву на “Мета”. Це не просто черговий корпоративний ребрендинг. У планах генерального директора Facebook Марка Цукербурга – просування програми, яка захопить мільярд користувачів Facebook у нову трансгуманну реальність. Facebook – далеко не єдиний гравець у метавсесвіті. Багато хто сподівається на цьому добряче заробляти. Провайдер стільникових послуг Verizon теж заявив: “Метавсесвіт наближається. Йому просто потрібен був 5G”.

“Цифрові світи, які ми бачили лише у багатьох науково-фантастичних фільмах або у фрагментах досвіду віртуальної реальності, – це і є метавсесвіт. Нарешті з’явилася технологія, яка перетворить їх на щось більше, ніж ідея”, – йшлося  у повідомленні Verizon. А ще Verizon пише: “Ми миттю побачили голлівудську версію метавсесвіту: героїня йде по жвавій вулиці, у повітрі крутиться цифрова реклама, а лиходії з комп’ютерною графікою ховаються в тіні. У реальному житті ви можете сидіти вдома і використовувати годинник або окуляри, щоб перетворити свою вітальню на віртуальну версію нашого реального світу. Або ви можете створити фантастичний світ, помістивши себе у світ, схожий на щось прямо із аніме-фільму”.

Технологічні досягнення, що швидко розвиваються, вийшли за рамки того, що відомо як “віртуальна реальність” чи “розширена реальність”. Щоб отримати уявлення про те, на що це буде схоже, Патрік Вуд, експерт з технократії та трансгуманізму, головний редактор Technocracy News and Trends, рекомендує подивитися фільм 2018 року “Першому гравцю приготуватися”. У цьому науково-фантастичному фільмі хлопець одягає окуляри і живе в антиутопічному світі, занурившись у нього. У цьому штучному світі він може подорожувати, робити щось, обіймати людей, любити людей, стріляти зі зброї.

Великі технології та глобалістські еліти, такі як Цукерберг, вважають, що вони можуть зробити нашу нову реальність кращою, ніж реальна реальність життя в похмурій “новій нормі”, створеній тими самими елітами у форматі «великого перезавантаження».

Марк Цукерберг зараз тут лідирує. Є й інші компанії, які вже вклали у це серйозні кошти, однак Цукерберг подвоює, потроює, збільшує вчетверо свої вкладення, щоб зробити метавсесвіт реальністю у найближчому майбутньому. Він збирається повністю перетворити Facebook на продукт метавсесвіту: країну уяви, де користувачі зможуть перевірити свою нинішню реальність або змішати і зіставити частини своєї реальної реальності з новою реальністю, створеною ними самими. “Створення нової онлайн-ідентичності – це сходинка прямо в трансгуманістичний мем, де люди зможуть жити у штучному світі, де вони зможуть взаємодіяти так само легко, як у реальному світі, – пише Вуд. – Знаю, це звучить неймовірно, але вони говорять про те, що ви створюєте аватар для себе, який буде вашим онлайн-аватаром. Він буде схожим на вас, говоритиме, як ви, і ви зможете переходити з однієї віртуальної реальності до іншої. І дізнатися один про одного у цих різних реальностях”. Це буде стирання межі між вашою фізичною та онлайн-ідентичністю.

Ви нічого не будете мати, але будете щасливі

Хто спостерігає за “творчістю” Клауса Шваба, той знає, що він передбачав у своїй книзі “Четверта промислова революція” у 2016 році, описавши нову цифрову економіку, яка сприятиме глобальним перезавантаженням, так: “Четверта промислова революція призведе до злиття нашої фізичної, цифрової та біологічної ідентичності”. Цю цитату наводжу не вперше, аби зрозуміти, який процес розпочався зі стартом проекту “C…id-19”.

У своїй книзі він пояснює, що йдеться про мікрочіпи, які імплантуватимуть, і які зможуть читати ваші думки. Ці досягнення в галузі технологій, як пише Шваб, “кидають виклик навіть уявленням про те, що означає бути людиною”. Не дивно, що на початку пандемії він неодноразово наголошував: “Повернення до старої нормальності уже не буде, тому що не буде”.

Нова нормальність – це метавсесвіт, метавсесвіт – це реальність. Де ви проводите час зараз? Найчастіше у мережах. З мереж вас переведуть у метавсесвіт. У вас навіть буде можливість витрачати цифрові гроші у метавсесвіті. Вони обіцяють, що ви зможете замовити там піцу та фізично доставити її до вас додому, або все змінити в цій реальності – ось воно справжнє божевілля.

Цукерберг уже рекламує нову високоякісну гарнітуру віртуальної реальності під кодовою назвою Cambria, розроблену для метавсесвіту Facebook. Facebook представив пристрій на своїй конференції Connect в жовтні минулого року і планує випустити його на ринок цього року.

У публікаціях, які з’явилися згодом, йдеться про те, що Cambria включатиме можливості, які в даний час недоступні на інших гарнітурах VR (віртуальна реальність). Нові датчики у пристрої дозволять вашому віртуальному аватару підтримувати зоровий контакт та відображати вашу міміку. Компанія стверджує, що це дозволить людям, із якими ви взаємодієте віртуально, краще зрозуміти, що ви відчуваєте. Ще одним напрямком у гарнітурі буде досвід змішаної реальності. Можливо, саме тому Facebook вже кілька років використовує програмне забезпечення для розпізнавання осіб для збору даних про своїх користувачів?

Клаус Шваб нам пообіцяв, що ми нічим не будемо володіти, але будемо щасливими. Це теж частина “великого перезавантаження”. Буде універсальний базовий дохід, люди отримуватимуть урядовий чек і сидітимуть вдома, нічого не роблячи. Недарма зараз в багатьох країнах, проводячи пілотні проекти, тестують базові доходи. Зрештою, локдауни – це теж тести, скільки людям потрібно коштів на витрати, проводячи час вдома.

Розробники передбачають метавсесвіт як місце, де зрештою зійдуться усі форми розваг та медіа. Маси це проковтнуть як новітній цифровий попкорм. Уявіть, наскільки популярним буде можливість дивитися світову серію з дивану у вітальні та відчувати себе так, ніби ви справді знаходитесь там, на стадіоні в Атланті чи в аеропорту у Франкруті-на-Майні. Facebook планує привести в цю нову реальність понад один мільярд користувачів. Проблема виникне тоді, коли ви не зможете відрізнити свою реальність від реальної реальності.

Ворота у трансгуманізм або світ живих і мертвих?

Вуд бачить метавсесвіт як “ворота в трансгуманізм”, що теж у планах еліт, який вони виношують вже давно, а останні 50 років ефективно впроваджують. Ідеологи трансгуманізму вважають, що створення “досконаліших людей” уже в найближчому часі. Вони вірять, що цього досягнуть шляхом злиття людини з машиною і з’єднання її з метавсесвітом. В якийсь момент вам уже не доведеться носити окуляри. У мозок буде імплантовано пристрій – саме сюди, на думку деяких впливових глобалістів, таких як Клаус Шваб, і рухається метавсесвіт.

Відомий піонер цифрових технологій і футурист Рей Курцвейл уже цілком може здійснити свою мрію про воскресіння батька, взявши всю інформацію і створивши аватар для нього. Його батько тепер зможе взаємодіяти всередині метавсесвіту, де він може бути “живим”. Деякі експерти зазначають, що ця технологія також буде прийнята та використана порноіндустрією, оскільки вона ще більше дегуманізує людську сексуальність. Не буде жодних обмежень. “Якщо почуваєшся добре і подобається, зроби це” – одна із норм метавсесвіту, про що зараз говорять з гумором.

Якщо ти не працюєш і сидиш вдома, отримуючи чек, що ти збираєшся робити весь день? Вирушиш в будь-яку точку світу, досліджуючи і почуваючи себе так, ніби справді там. Зможеш відвідати будь-яке місто світу, піти на концерт, спортивний захід або зустрітися з далекими друзями у цих віртуальних місцях.

Ви відчуєте, що насправді перебуваєте на концерті із живою зіркою або навіть із мертвою зіркою минулого! Ви також зможете створити змішану реальність, де частини вашого життєвого середовища присутні, але хтось із іншої країни приїжджає та відвідує вас.

А ще знавці сучасних технологій кажуть, що легко буде побачити, як майбутній антихрист, описаний у книзі Об’явлення, зможе використати цю технологію для свого просування. Йдеться про те, що він встановить свій образ у храмі Божому і говоритиме блюзнірські слова проти єдиного істинного Бога.

“У наступні п’ять років у цю технологію будуть вкладені мільярди та мільярди…” – вважає Патрік Вуд.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *