Здоров'я

Мед з куркумою – найкращий природній антибіотик!

Коли наші чиновники знову готують нам чергові проблеми антибіотики за рецептом, цей народний засіб може дуже виручити при застудних хворобах. Важливо лише запастися медом та куркумою.

Мед, зрозуміло, завжди цінувався своїми цілющими властивостями. А от чому в «дуеті» з куркумою? Виявляється, куркума захищає ДНК. Вона впливає на 700 генів в нашому організмі і допомагає при багатьох проблемах, пов’язаних зі здоров’ям. Її протизапальні властивості особливо допомогають не лише при застудних та грипозних хворобах, а й при остеоартриті. Також куркума може допомогти при проблемах з печінкою, диханням, аутоімунних розладах та неврологічних. Вона містить турмерон, який вважають природним засобом проти хвороби Альцгеймера.

Дуже важливо, що куркума посилює функцію нашого мозку, відновлючи клітини і придушуючи накопичення бета-амілоїдних бляшок у ньому, які вважають одним з основних факторів хвороби Альцгеймера.

Сильні антиоксидантні та протизапальні властивості куркуми допомагають в лікуванні раку шлунка, грудей, легенів, печінки і товстої кишки. Дехто вважає, що вона дає кращий ефект, ніж хіміотерапія, так як не вбиває здорові клітини.

Дія куркуми осоливо посилюється у поєднанні з медом.

Щоб приготувати ліки, треба 1 столову ложку куркуми та 100 г меду.

Змішати їх в скляній посудині. При грипі або застуді приймати по столовій ложці щогодини

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *