Світ

Криза на кордоні. Полякам пора носити зброю!

Ситуація на кордоні весь час напружена, не можна з упевненістю виключити навіть збройний конфлікт, не кажучи вже про хаос, спричинений можливим проривом іммігрантів. На цьому наголошує Фонд Ad Arma. Ось тому закон про дозвіл володіння зброєю в Польщі на часі, про це йдеться в польській пресі.

Можливо, влада зрозуміє, що безпечне суспільство – це насамперед озброєне суспільство. Сам факт того, що кожен поляк може носити зброю, може перешкодити нелегальним іммігрантам спробувати перетнути наш кордон.

В організації наголошують, що «для простих громадян єдиною лінією захисту у разі кризи, заворушень, злочинів, мародерства, анархії чи інших подій, пов’язаних з нестабільністю державного устрою, є доступ до вогнепальної зброї». На кордон відправляють офіцерів, що викликано припливом нових загарбників у прикордонну зону. З білоруського боку щоразу більше чужоземців, які становлять загрозу як стабільності держави, так і безпеці громадян.

Не тільки білоруський уряд діє проти поляків. Не один медіум у країні бореться за лаври корисного ідіота. У результаті поліцейські відправляються в прикордонний регіон. А оскільки вони не ростуть на деревах, це зменшує їхню кількість на решті території країни. З цієї причини президент фонду Ad Arma Яцек Хога зазначає, що хоча «ми раді, що наші офіцери виконують свої завдання, і ми поважаємо тих, хто охороняє порядок на кордоні в цих складних умовах, але це означає, що вони відсутні в інших частинах країни і не можуть одночасно виконувати інші функції». Фонд Ad Arma попереджує, що в результаті ескалації кризи – і, можливо, збройного конфлікту – необхідно буде направити ще більше сил на кордон. Як наслідок, служби безпеки не зможуть реагувати на ситуацію всередині держави.

– Хто тоді прийде на виклик після набору екстреного номера? Швидше за все, ніхто. У разі ескалації кризи служби безпеки матимуть набагато більші проблеми, ніж забезпечення безпеки кожного домогосподарства чи одного з житлових масивів у сотнях міст і тисяч містечок по всій Польщі. Громадяни Польщі повинні будуть подбати про свою безпеку та своїх сімей, майна та свого сусідства самі. Для того, щоб зробити це ефективно, їм потрібна зброя, –  каже президент фонду Яцек Хога. – Безперечним фактом є те, що для простих людей у разі заворушень, анархії, мародерства чи переміщення нелегальних іммігрантів або загальної дестабілізації держави, яку не можна виключати, єдиний спосіб захистити себе та своїх близьких – це доступ до вогнепальної зброї. За відсутності поліцейських настане хаос, з яким доведеться боротися кожному з нас. Від початку існування нашого Фонду ми звертаємо особливу увагу на необхідність володіння поляками зброєю, щоб наше суспільство було готове до будь-якої кризи. У цьому і полягає суть цивільного володіння зброєю – дати можливість громадянам захиститися від бандитів, мародерів, терористів чи «іммігрантів», коли державні служби зайняті і не зможуть реагувати.

В організації також нагадують, що наразі без дозволу та реєстрації в Польщі можна придбати чорний порох, хоча це, звісно, ​​буде не ефективно. Окрім права на вогнепальну зброю, потрібно також змінити законодавство. Пропонується виключити положення, що містять фразу «необхідна оборона». Так звана необхідна оборона – це не що інше, як системне переслідування жертв нападів і квартирних крадіжок, впорядкування неефективних методів протидії нападу, постановка правопорушника на вищу позицію, ніж особи, яка захищається. Захист має бути ефективним, а не «адекватним діям» нападника. Особа, яка вчинила напад, повинна бути позбавлена ​​всіх прав, щоб захисник не ніс жодної відповідальності за те, що відбувається з нападником. Наразі, на жаль, поляка, який береться за ефективний захист, напевно судитимуть як злочинця.

Українців лише сім років (!) лякають Путіним і війною з Росією, проте жоден патріот в парламенті, жоден політик не заїкнувся про те, щоб озброїти наших громадян і дозволити їм боронити своє життя в разі небезпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *