Здоров'я

Користь від ходіння на колінах

Живемо ніби у часи великих досягнень, однак медицина щораз стає недоступнішою з різних причин, тому дуже важливо підтримувати своє здоровя різними засобами, які рекомендують «народники». Тобто неофіційна медицина.

Виявляється, на колінах є точки, стимуляція яких корисна при внутрішніх патологіях. Даоська ходьба лікує захворювання нирок та печінки, а китайська медицина взагалі вважає цю практику ефективною від усіх бід!

Які ж переваги у колінної ходьби порівняно з іншими навантаженнями? Насамперед – доступність та відсутність протипоказань! Результат буде відчутним навіть при витраті чверть години щодня! Ніяких спеціальних пристроїв не потрібно, лише м’яка ковдра на підлозі. Рухатися на колінах треба неспішно (але без допомоги рук). Якщо спочатку колінні суглоби дадуть відповідь появою болю, слід підкласти ще одну м’яку ковдру або вчитися ходити по матрацу. Коли мязи натренуються, біль зникне і ходити навколішки стане простіше.

Ця практика важлива для укріплення суглобів. Ходьба на колінах має загальнозміцнювальну дію і оздоровлює коліна: підсилює вироблення синовіальної рідини, яка попереджає тертя суглобових структур і виникнення болю; зупиняє розвиток артрозу; розширює режим рухової активності; усуває клацання в колінах, що виникають при присіданні і підкиданні ніг вгору; зменшує біль при хронічному перебігу патологій суглобів; скорочує кількість рецидивів артрозу; підсилює приплив крові з киснем і поживними речовинами до хрящів, гальмує руйнування суглоба.

Вражаюче, але ця практика допомагає покращити зір! У колінній частині є активні точки, що стимулюють правильну роботу органів зору, печінки, нирок. Для створення психологічного настрою краще ходити навколішки, закривши повіки. При внутрішній зосередженості на ходьбі дієвість занять виявиться ще швидше! Щоденна практика дасть приємний бонус – ноги стануть стрункішими і худішими.

Доповненням до колінного фізичного навантаження може бути вправа для зміцнення всіх органів “золотий півень, що стоїть на одній нозі”. Вона чудово відновлює гармонію у всьому тілі.  Стоячи, розслабити опущені вздовж тіла руки та заплющити очі. Підняти одну ногу і так завмерти. Потім стояти так на іншій нозі. Час виконання – кілька хвилин. Важливо. Під час виконання очі не розплющувати. Відсутність зорової картинки ускладнить утримання рівноваги і мозку доведеться відновити внутрішній баланс, щоб впоратися самостійно. Спирання на одну стопу та утримання рівноваги впливає на точки стопи, пов’язані з шістьма основними внутрішніми органами, що позитивно позначається на роботі всіх систем.

Займатися практикою “золотий півень” рекомендується після пробудження, починаючи зі стояння по декілька хвилин на кожній нозі і з набуттям досвіду збільшуючи тривалість виконання вправи. Позитивний ефект при хворобах щитовидки, подагрі, радикуліті, остеохондрозу, симптомах мозочкової атрофії, нападах запаморочення, шумі у вусі та зниженні слуху, проблемах з утриманням рівноваги (хвороба Меньєра), діабеті, стресах та емоційних зривах. І ще стійка “золотого півня” підвищує імунітет.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *