Світ

Контроль тіла та поведінки (IoB) – це мрія глобалістів (закінчення)

Остання революція – біологічна, над тілом та душею людини!

Як вказує RAND, пристрої IoB можуть збирати важливі дані для надання медичних попереджень лікарям, пацієнтам та особам, які доглядають за хворими. Також вони можуть бути корисними в посібнику лікуванням для тих, хто не може говорити або формулювати свої симптоми чи думки, наприклад, немовлята, жертви інсульту, пацієнти з деменцією.

Однак, уважно читаючи звіт, не важко зрозуміти, що переваги IoB описуються такими фразами, як «може дозволити», «має потенціал», «також може бути корисним». Іншими словами, технологія IoB все ще є експериментальною, і багато речей можуть піти не так, якщо їх впровадити у широкому масштабі. А загалом усі позитивні моменти можуть отримувати лише …вибрані.

Що відбувається, коли в людське тіло імплантуються пристрої IoB, що працюють на технологіях із високим рівнем випромінювання? Де довгострокові безпекові дослідження? Якщо вони вже існують чи проводяться нині, хто їх спонсорує? Якщо дослідження проводять у тих галузях, які готові отримати прибуток від їх використання, то зловживання майже гарантовані.

На жаль, схоже, що негативні наслідки IoB-пристроїв набагато переважують їхні досягнення. Як показано в таблиці 4, дуже багато речей може піти негаразд. Від смерті до викликів національної безпеки та порушення автономії тіла.

RAND підтверджує, що доступ до величезних потоків біометричних даних у режимі реального часу може забезпечити стан спостереження з безпрецедентним вторгненням та наслідками. Біометричні дані та дані про здоров’я можуть бути використані зловмисниками, які збиратимуть їх з численних джерел для своїх цілей.

На порядку денному важливе питання: кому належать (належатимуть) дані, зібрані за допомогою пристроїв та технологій IoB? RAND визнав відсутність відповіді на це питання, пояснюючи: не існує єдиної організації, яка б забезпечувала нагляд за даними IoB…

Таблиця 4

Трансгуманісти уже постійно привчають охоче приймати інвазивні технології. Ви готові терпіти ще агресивніші технології, пропоновані ними, біохакерами та кіборгами?

RAND наголошує, що трансгуманізм – це світогляд і політичний рух, який виступає за трансцендентність людства за межами нинішніх людських можливостей. Трансгуманісти хочуть використовувати такі технології, як штучні органи та інші методи, щоб зупинити старіння і досягти «радикального продовження життя» і створення нової людини. Колись комуністи створювали «совєтський народ» ідеологічно. Трансгуманісти хочуть створити нову людину тілесно. Тобто оголосили себе творцями, відкинувши Бога. Недарма Олдос Хакслі сказав:  «Революцію справді революційну здійснити можливо не у зовнішньому світі, а лише в душі та тілі людини». Світова «еліта» зрозуміла: людиною можна управляти лише тоді, коли можна буде управляти її свідомістю. І уже не ідеологією, а реально впливаючи на тіло, на думки та поведінку! Не дивно, що так взялися нас рятувати голкою та флаконом, в якому усі новітні генні технології!

Трансгуманісти вирішили перевершити Творця!

Кіборги або кібернетичні організми – це люди, які використовували машини для покращення інтелекту чи почуттів. Ось лише кілька прикладів дивних речей, які люди, які приписують одному чи декільком із цих рухів, зробили зі своїм тілом: дальтоніку в голову хірургічним шляхом імплантували антену, щоб «чути» колір; кінематографісту встромили в око бездротову відеокамеру; художник із модифікації тіла вперше застосував процес імплантації магнітів під шкіру; люди у Швеції отримали в руки мікрочіпи для заміни готівки та кредитних карток. Оскільки людство вже охоче погоджується перетворитися на кіборгів, це робить можливим масове вторгнення в тіло, генетичну модифікацію та втручання в ДНК, а також злиття з машинами, як це припускали Нік Бостром, Рей Курцвейл, Золтан Іштван та Клаус Шваб.

IoB прокладає шлях до «великого перезавантаження» та «четвертої промислової революції». У своїй книзі 2016 року «Четверта промислова революція» Клаус Шваб, генеральний директор Всесвітнього економічного форуму, написав: «З безлічі різноманітних і захоплюючих завдань, з якими ми стикаємося сьогодні, найбільш серйозним і важливим є те, як зрозуміти і сформувати нову технологічну революцію, яка тягне за собою не що інше, як перетворення людства». Для досягнення цієї нової технологічної революції Шваб виступає за збільшення технологій IoB, посилаючись на те, що 82 відсотки опитаних керівників вважають: до 2025 року настане переломний момент, коли люди охоче приймуть пристрої, що імплантуються.

Імплантовані пристрої, ймовірно, також допоможуть передавати думки, які зазвичай висловлюються усно через «вбудований» смартфон, і потенційно невисловлені думки або настрої, зчитуючи мозкові хвилі та інші сигнали. Шваб з нетерпінням чекає на той день, коли біоімплантати зможуть читати наші думки! Ви задумуєтеся, до чого це все веде? Питання, яке слід поставити у міру того, як все більше технологій розробляється та використовується: кому це вигідно?

Формуючи «четверту промислову революцію», Шваб пояснює:

«Світ стоїть на роздоріжжі… Розрив, що збільшується, в довірі між людьми, які перебувають у верхньому ешелоні за доходами, та рештою населення вказує на те, що соціальна згуртованість у кращому випадку крихка, а в гіршому – близька до руйнування. Саме в цьому нестабільному політичному та соціальному контексті ми стикаємося як з можливостями, так і з проблемами, пов’язаними з низкою потужних нових технологій – від штучного інтелекту до біотехнологій, передових матеріалів та квантових обчислень, – які призведуть до радикальних змін у нашому способі життя, і який я описав як складову четвертої промислової революції».

Простіше кажучи, Шваб і йому подібні ускладнюють такі проблеми, як бідність, нерівність, громадянські заворушення, недовіра до уряду та погіршення стану довкілля, щоб змусити людство бажати кращого. Це те, що він називає четвертою промисловою революцією. У поєднанні з планами «великого перезавантаження» кліка, що складається зі Світового економічного форуму та багатьох інших глобальних організацій, планує запропонувати рішення, яке вирішить усі проблеми людства, але насправді це єдина можливість для поневоленням людства!

Вас контролюватимуть технології, які вони створюють із запаморочливою швидкістю, замаскувавши їх під прогрес, і ви будете підкорятися меншій частині людства. Колись рабів контролювала віддана охорона рабовласників, зараз це робитиме штучний інтелект!

Щодо свого бачення переробити людство за своїм образом, Шваб продовжує: «Майбутнє кине виклик нашому розумінню того, що означає бути людиною як з біологічної, так і соціальної точки зору. Нові програми в галузі біотехнології обіцяють покращити та збільшити тривалість життя людини, а також покращити фізичне та психічне здоров’я. Можливості інтеграції цифрових технологій з біологічними тканинами також зростають, і те, що це віщує наступні десятиліття, викликає низку емоцій, від надії до подиву та страху. Оптимісти зображують стійкіший світ, вільний від хвороб, з якими ми боремося сьогодні. Песимісти попереджають про похмуре майбутнє дизайнерських немовлят та про нерівний доступ до плодів біотехнології».

Кінцева мета RAND полягає в тому, аби технократи управляли всіма аспектами суспільства у прагненні до єдиного світового уряду, де люди будуть трохи більше, ніж машини. Тому RAND потужно вивчала соціальні науки, щоб зрозуміти, як поводитися з людьми.

У новому світовому порядку, над створенням якого працюють RAND та Фонди, немає місця коханню, співчуттю чи безкорисливості, а патріотизм та альтруїзм суперечать їхнім цілям. Справжні цілі Інтернету тіл та інших схем, таких як «порядок денний 2030», «велике перезавантаження» та «четверта промислова революція», не альтруїстичні, а диявольські. Майте на увазі, що усі прогресивні технології можуть полегшити вам життя в короткостроковій перспективі, але довгострокова мета – зробити вас цифровим біорабом.

Думаю, Шваб і К ніколи не читали повчальних історій про людей, які намагалися зіграти Бога, як Франкенштейн та доктор Моро? Можете назвати мене оптимісткою, але не вірю, що кошмарне майбутнє, яке Шваб, корпорація RAND та усі їхня кліка почали створювати, довго втримається. І хоча ми вже бачимо перші кроки диктатури й позбавлення наших конституційних прав заради єдиного – вколоти кожного і присвоїти йому QR-код, проте є Творець сущого на Землі. І останнє слово буде за Ним!

Контроль тіла та поведінки (IoB) – мрія глобалістів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *