Світ

Контроль тіла та поведінки (IoB) – мрія глобалістів

Як імплантовані пристрої підключать ваше тіло до Інтернету (IoB) – про це докладно розповідає Алекс Абелла, автор книги «Солдати розуму: корпорація RAND та піднесення американської імперії» (Soldiers of Reason: The RAND Corporation and the Rise of the American Empire). Тут також знайдете відповідь на запитання: чому RAND була і залишається основною організацією США?

Фантастичні фільми переходять в реальність

Для тих, хто вперше чує про корпорацію RAND (research and development – дослідження та розробка). Це американська некомерційна організація, створена 1948 року, що виконує функції стратегічного дослідницького центру і працює на замовлення уряду США, їхніх збройних сил та пов’язаних з ними організацій. З початку 1960-их фахівці RAND займаються обчислювальною технікою та програмуванням. Крім цього, ранні проекти цієї організації включали завдання системного аналізу, рішення яких застосовувалися в космічній програмі США, у розробках по темі інформатики та штучного інтелекту. Дослідники корпорації RAND зробили істотний внесок у створення теоретичної концепції та фактичного вигляду сучасного Інтернету, вони також займалися довгостроковим плануванням його розвитку та управління.

Саме RAND буквально змінив сучасний світ та мало хто про це знає. У новому звіті цієї корпорації йдеться саме про Інтернет-поведінки (тіла) (IoB). Що це таке?

RAND визначає IoB як “зростаючу індустрію пристроїв, які контролюють людське тіло, збирають інформацію про здоров’я та іншу особисту інформацію та передають ці дані через Інтернет”. Щоб вважатися пристроєм IoB, технологія повинна містити програмне забезпечення або обчислювальні можливості для спілкування з підключеним до Інтернету пристроєм або мережею. Пристрій IoB також має задовольняти наступні вимоги: збирати персональні дані про здоров’я або біометричні дані та мати можливість змінювати функцію людського тіла.

Технологія, яку Голлівуд упродовж багатьох років репрезентував в антиутопічних науково-фантастичних фантазіях, тепер стала реальністю. У найближчому майбутньому технократичні королі науки, охорони здоров’я, фінансів та транскорпорацій хочуть, щоб людство перейшло до пристроїв, вбудованих у наші тіла.

Як IoB перетинається з IoT (Інтернет речей)?

Пристрої Інтернету речей, такі як смарт-лічильники, смарт-годинник, віртуальні помічники та автомобілі з автономним керуванням, підключаються безпосередньо до Інтернету або через локальну мережу. У міру того, як пристрої IoT стають все більш звичайним явищем, експерти прогнозують, що визнання та бажання пристроїв IoB також зростатиме.

Звіт RAND передбачає: до 2025 року буде більше 41 мільярда активних пристроїв IoT, які щодня генерують 2,5 квінтильйона байт даних про навколишнє середовище, транспорт, геолокацію, харчування, вправи, біометрію, соціальну взаємодію та повсякденне життя людини. Це вибухове зростання пристроїв IoT призведе до подальшої популярності пристроїв IoB.

Із звіту RAND видно, наскільки агресивною та повсюдною може стати технологія IoB. На той час, коли його буде повністю запущено, жодна частина людського тіла не уникне його втручання. Вони навіть планують підключити наші туалети до Інтернету, аби контролювати відходи за допомогою технології BioBot, щоб визначати, що ми їмо, які ліки ми можемо приймати та аналізувати наш генетичний матеріал!

Ось лише кілька прикладів технології, що розробляється в даний час:

Контактні лінзи з доповненою реальністю

Пристрої для читання та запису мозку

Датчики імплантовані в тіло

Одяг із датчиками

Імплантовані мікрочіпи (RFID та NFC)

Психічні та емоційні сенсори

Штучна підшлункова залоза

Підгузник із підключенням по Bluetooth

Навіть немовлята не зможуть уникнути цього кошмару, в якому кожна функція організму постійно буде відстежуатися та контролюватися. Сумно те, що багато людей будуть вітати ці нав’язливі технології, пояснюючи «зручністю та економією часу». Однак обмін тілесної незалежності на зручність ніколи не буває справедливим і на благо людей. Це принесе користь тим, хто бажає контролювати наше життя. Приймаючи технологічний прогрес, люди дозволяють технократам диктувати умови у всіх аспектах життя.

Незабаром лікарі зможуть дізнатися, чи правильно ви приймаєте прописані ліки, і вони будуть мати інструменти, щоб повідомити про них, якщо ви не приймаєте їх. Цифрові таблетки будуть використовуватися для запису вашої відповідності медичним показанням, оскільки у 2017 році FDA схвалило першу цифрову таблетку – арипіпразол з датчиком внутрішнього прийому, вбудованим у таблетку, який фіксує прийом ліків. Продукт схвалений для лікування шизофренії, гострого лікування маніакальних і змішаних епізодів, пов’язаних з біполярним розладом. А також для використання, як додаткового лікування депресії у дорослих. Система працює, відправляючи повідомлення від датчика таблетки на патч, який людина носить. Патч передає інформацію в мобільний додаток, щоб пацієнти могли відстежувати прийом ліків на своєму смартфоні. Пацієнти також можуть дозволити своїм опікунам та лікарю доступ до інформації через веб-портал.

5G рушійна сила у контролі за людьми

IoB потрібні передові технології для максимальної ефективності. Рушійною силою всієї цієї майбутньої технології є 5G, Wi-Fi наступного покоління та супутникового Інтернету. Ці передові системи підвищать швидкість передачі даних та забезпечать потужність і ресурси, необхідні для створення мережі управління й спостереження в режимі реального часу.

RAND підтверджує цю мету, показуючи, що ці досягнення дозволять споживчим технологій IoT, таким як системи розумного будинку, підключатися до пристроїв IoB, щоб, наприклад, розумний термостат людини був пов’язаний з розумним одягом і міг автоматично регулювати температуру в її будинку. Більш широкі можливості підключення та поширення упаковки IoB у смартфони та пристрої зможуть збирати дані без відома користувача, покращать цифрове відстеження користувачів з різними типами поведінки.

Оскільки 5G широко впроваджується в усьому світі, то вже розробляються плани щодо вдосконалення та впровадження 6G. За словами автора Теодора С. Раппапорта, технологія 6G «відкриє можливість посилати бездротові сигнали зі швидкістю людських обчислень»… і «означає, що людський інтелект зрештою може бути переданий миттєво». Експерти прогнозують, що 6G стане широко доступним до 2030 року.

На додачу до всього цього, нанобіотехнологія використовується для маніпулювання клітинами та підключенням людських тіл до Інтернету. Вчені, дослідники та технічні генії намагаються зобразити Бога, реінжинеруючи наші клітинні структури, змушуючи їх спілкуватися з пристроями IoB. Згідно з останніми даними медичних сайтів, нанотехнології «дозволили створити кілька типів вакцин наступного покоління», таких як вакцина проти мРНК коронавірусу, що розробляється Moderna.

Зрештою, це підтвердила й сама Модерна на своєму сайті у статті «Платформа мРНК: можливість виявлення та розробки ліків (mRNA Platform: Enabling Drug Discoveri & Development), назвавши мРНК-укол «наша операційна система»:

«Визнаючи широкий потенціал науки про мРНК, ми вирішили створити технологічну платформу мРНК, яка функціонує як операційна система на комп’ютері. Вона розроблена таким чином, що її можна підключати та відтворювати взаємозамінно з різними програмами. У нашому випадку “програма” або “додаток” – це наш препарат мРНК –  унікальна послідовність мРНК, яка кодує білок. У нас є спеціальна команда з кількох сотень науковців та інженерів, які зосереджені виключно на розвитку технології платформи Moderna. Вони організовані навколо ключових дисциплін і працюють інтегровано, щоб розширити знання про науку про мРНК і вирішити проблеми, які є унікальними для розробки ліків мРНК. Деякі з цих дисциплін включають біологію мРНК, хімію, формулювання та доставку, біоінформатику та білкову інженерію.

Наші ліки мРНК – «програмне забезпечення життя». Коли ми маємо концепцію нових ліків мРНК і починаємо дослідження, фундаментальні компоненти вже є. Як правило, єдине, що змінюється від одного потенційного лікарського засобу мРНК до іншого – це кодуюча область – фактичний генетичний код, який наказує рибосомам виробляти білок. Використання цих наборів інструкцій надає нашим досліджуваним препаратам мРНК якість програмного забезпечення. Ми також маємо можливість комбінувати різні послідовності мРНК, що кодують різні білки, в одному досліджуваному лікарському засобі мРНК. Ми використовуємо гнучкість, яку надає наша платформа, і фундаментальну роль, яку мРНК відіграє в синтезі білка, щоб шукати ліки мРНК для широкого спектру захворювань».

(Далі буде)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *