Світ

Хімічна складова “модних уколів” SM-102 – небезпечна для людини чи ні?

Ще в травні минулого року зявилася інформація про те, що до складу «модних уколів» від провідних компаній Big Pfarma входить дуже небезпечна хімічна сполука SM-102. Тоді без проблем можна було знайти інформацію, яка це підтверджувала. Та після того, як фактчекери здійняли галас, що вона ніякої шкоди здоровю людей не завдає, ця інформація почала зникати. Проте “міністерство правди” ще все-таки не все відредагувало й зачистило…

Moderna підтвердила про наявність SM-102 в уколі

Насамперед підтвердження тому, що ця хімічна сполука SM-102 (8-[(2-hydroxyethyl)[6-oxo-6-(undecyloxy)hexyl]amino]-octanoic acid, 1-octylnonyl ester) входить до так званих «в…ин», збереглося дотепер на сайті FDA у бюлетні, редагованому востаннє 9 грудня минулого року. Повна назва “Інформаційний бюлетень для реципієнтів і фахівців по догляду. Дозвіл на екстрене застосування (EUA) в…ни Moderna C…-19 для попередження захворювання кор…ою інфекцією 2019 в осіб у віці 18 років і старших”.

У розділі “які інгредієнти входять до складу вакцини MODERNA C…19” є відповідь, де написано: “До складу в…ни Moderna C…-19 входять наступні інгредієнти: інформаційна рибонуклеїнова кислота (мРНК), ліпіди (SM-102, поліетиленгліколь [PEG] 2000, диміристоілгліцерин [DMG], холестерин та 1,2-дистеароіл-s, фосфохолін [DSPC]), трометамін, гідрохлорид трометаміну, оцтова кислота, тригідрат ацетату натрію та сахароза”. Також тут йдеться й про те, що “в…на Moderna C…-19 не є затвердженою в…ою; у ході клінічних випробувань приблизно 15 400 осіб 18 років та старші отримали як мінімум 1 дозу в…ни Moderna C…-19; починаючи з 18 грудня 2020 року в рамках США було в…но мільйони людей”.

Так само збереглася стаття на офіційному медичному сайті Nebraska Medicine від 21 травня 2021 року “Ви запитали, ми відповіли: чи безпечно SM-102 бути у в…ні Moderna C…-19?”. (https://www.nebraskamed.com/COVID/sm-102-moderna-vaccine).

Ось про що там говориться:

“Чи містить в…на Moderna C…-19 SM-102? Чи правда, що SM-102 не схвалена для використання на людях?

Відповідає фахівець з інфекційних захворювань Джеймс Лоулер, доктор медицини:

Джеймс Лоулер

– Так, в…на Moderna C…-19 справді містить SM-102. Так, в…на безпечна. SM-102 є молекулою ліпіду (це молекула, яка не розчиняється у воді). Ця молекула допомагає формувати ліпідні наночастинки у в…ні Moderna. (Ліпідна наночастинка – це надзвичайно невелика кількість речовини, яка не розчиняється у воді). При використанні для інших цілей, крім ліків, SM-102 іноді змішують з хімічними речовинами, не призначеними для вживання в їжу людьми. Ось чому деякі паспорти безпеки можуть мати попередження для SM-102.

Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) уважно розглядає кожен інгредієнт усіх в…ин, щоб гарантувати їхню безпеку. Вони навіть досліджують інгредієнти, які щойно використовуються у виробничому процесі. Ми знаємо, що FDA знає про цей конкретний інгредієнт в…ни Moderna. Вони вказали це у своєму листі про дозвіл на використання у надзвичайних ситуаціях. Крім того, виробники в…ин повинні використовувати належну виробничу практику при виготовленні або купівлі інгредієнтів. Пацієнти завжди повинні мати можливість шукати інгредієнти будь-якої в…ни. Читання інформації на FDA.gov – гарне місце для початку. Ми також перерахували інгредієнти в…ни C…-19 у цьому блозі. Якщо ви зіткнулися з інгредієнтом в…ни, який викликає замішання чи занепокоєння, поговоріть про це відкрито зі своїм лікарем. Пацієнти Nebraska Medicine можуть надіслати повідомлення своєму лікарю через програму Nebraska Medicine або One Chart”.

Отже, використання в уколах SM-102, як бачимо, підтверджене.

Виробник Cayman Chemical Company попереджує про небезпечність SM-102!

А що можна знайти стосовно цієї хімічної сполуки? Чесно кажучи, зараз інформацію про її надто небезпечне використання для людей, практично з простору Інтернету прибрали. Однак дещо все-таки залишилося.

Вікіпедія лише подає, що “SM-102 є іонізованим аміноліпідом, який використовується в поєднанні з іншими ліпідами в утворенні ліпідних наночастинок. Складові, що містять SM-102, були використані при розробці наночастинок ліпідних для доставки в…ин на основі мРНК. SM-102 є одним із компонентів в…ни Moderna C…-19”.

Однак, якщо зайти на сайт виробника цієї хімічної сполуки Cayman Chemical Company (американська біотехнологічна компанія, заснована в 1980 році, постачає хімічні речовини, які в основному використовуються університетами та фармацевтичними компаніями для досліджень та розробки ліків), то ще можна побачити таблицю, де SM-102 відносять до небезпечної для людини хімічної сполуки. Про це говорять піктограми небезпечності (GHS Hazard pictograms) – знаки, які використовують для позначення виду небезпечності при роботі, збереженні, транспортуванні хімічних речовин і матеріалів, редаговані востаннє в 2013 році

Отже в таблиці йдеться, що SM-102 “призначений для дослідницького використання – не для людського чи ветеринарного діагностичного чи терапевтичного використання”. Далі – “це відповідальність покупця за визначення придатності для інших застосувань” і ряд знаків.

Знак  GHS06 (череп і схрещені кістки) – гострий токсикоз, токсичний при ковтанні, токсичний при вдиханні.

Знак GHS08 (небезпека для здоров’я) – може викликати рак. Може нанести шкоду фертильності або не народженій дитині.

Знак H372 – викликає пошкодження центральної нервової системи, нирок, печінки та дихальної системи в результаті тривалого або багаторазового впливу.

Навіть раніше наголошувалося: “Не їжте, не пийте і не паліть при використанні цього продукту. Уникайте потрапляння у навколишнє середовище”.

Серед численної кількості пунктів безпеки при використанні цієї сполуки є й така: “При ковтанні негайно зателефонуйте в токсикологічний центр”. Зрештою дивіться самі – (https://cdn.caymanchem.com/cdn/msds/33474m.pdf).

SM-102 також входить до складу «модного уколу» від такої модної компанії як Pfizer. Зрештою, це не новина, що ці виробники працюють за однією технологією.

Тобто практично уже відверто заявлено, що людей труять небезпечними речовинами з дозволу американської державної структури FDA! І навіть після того, коли це набрало розголосу і чимало інформації прибрали, все одно виробник SM-102 не хоче брати на себе відповідальність і писати, що ця речовина безпечна. Не дивно, що урядовці, аби умити руки, аж змусили парламент прийняти закон, який убезпечує їх та лікарів від будь-якої відповідальності!

Тобто на людях не просто проводять клінічні дослідження, а силою (методи від МОЗ) змушують колотися небезпечними для життя уколами! І всі правоохоронні органи як у рот води набрали. Про медичних працівників мовчу – їх перетворили на злочинний інструмент в руках глобалістів, які запустили пландемію саме заради УКОЛІВ.

Не дивно, що бустерна доза для тих, хто вколовся “Ко…ваком”, передбачена тепер лише уколами від Moderna чи Pfizer.

P.S. У зв’язку з жорсткою цензурою, яка стосується нової хвороби, офіційні терміни змінені та скорочені.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *