Світ

Ізраїль готується до нового смертоносного вірусу

Це перші у світі такого масштабу навчання для готовності до нового варіанту “модного вірусу”. Навчання, які назвали  “військові ігри”, допоможуть підготуватися до можливої ​​появи смертоносного варіанта “О…га” – про це йдеться у виданні “The Gardian Labs”. Судячи зі щоденної риторики, нам все-таки оголосили біологічну війну. Якими б гуманними гаслами нам її не прикривали, рано чи пізно це зрозуміє кожен.

Як могло так статися, що до 2020 року ми жили і мали змогу боротися із усіма вірусними захворюваннями і тут раптом треба зупиняти економіку, позбавляти людей права на нормальне життя, щоб побороти те, що жодна лабораторія світу так і не виділила? Йдеться про так званий “модний вірус”. Треба колоти весь світ тим, що уже за підтвердженням вчених багатьох країн, аж ніяк не зупинить передачу вірусу. Гірше: люди так само хворіють та помирають, не зважаючи на уколи. Але їх далі продовжують нав’язавути, як панацею XXI століття.

Навчання відбуватимуться у форматі “військових ігор” та будуть проводитись під керівництвом прем’єр-міністра Нафталі Беннетта. Він перевірить можливості урядових відомств та національних агенцій з реагування на появу “О…га”-варіанту C…d-19.

У заяві прес-служби уряду Ізраїлю йдеться про те, що такого варіанту в країні поки що не виявлено. “Ми продовжуємо проводити навчання та кидати виклик самим собі. Ми повинні продовжувати уважно стежити за ситуацією та готуватися до будь-якого сценарію”, – заявив прем’єр-міністр.

Життя переконливо довело: лишень відбулися певні навчання, лишень нам оголосили про майбутню проблему – і все це одразу наступає. Світова “еліта” навіть не змінює методички, працюючи за давніми схемами: аби нав’язати свій “порятунок”, а з ним і нові диктаторські правила життя, спочатку треба запустити проблему, зазделегідь підготувавши мізки пролів до цього. Саме оруелівських пролів, бо вільними людьми нас ніхто уже не вважає.

І що цими навчаннями, якими керує міністр цивільної оборони Ізраїлю у Національному центрі управління в Єрусалимі, нам готують на майбутнє? Бо це лише “обкатка”, яку потім запускатимуть світом. Як повідомляється, це обмеження на збори та пересування, політика карантину, блокування, комендантська година та обмеження туризму.

Нагляд та попередження, що видаються під час розробки нового та небезпечного варіанту, тестування вакцинного захисту, епідеміологічних розслідувань, можливостей лікарень та проведення масових випробувань та програм в…нації. Законність місцевих та регіональних блокувань, а також інші обмеження. Закриття шкіл у осередках спалахів, скорочення чисельності класів та дистанційне навчання.

Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю повідомило в середу про 475 нових випадків захворювання. Есперти попередили, що найближчими місяцями може виникнути ще одна хвиля або інший варіант. І це при тому, що більше чотирьох із 10 осіб населення отримали бустерну дозу в…ни.

Вони нас не в один момент зачинять у концтаборі, а заганятимуть туди поступово, поетапно. Погодилися на одне? Запустять друге і так аж до остаточного досягнення мети – тотального цифрового контролю.  Головне, аби ви 24 години на добу жили у страхові й погоджувалися смирно на все…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *