Здоров'я

“Їжа – це ліки” – так вирішив Рокфеллер


На сайті Фонду Рокфеллера зявився звіт “Справжня вартість їжі. Перетворення продовольчої системи США”, в якій йдеться про те, що вони беруть продовольчу систему під свій контроль, адже жителі розвинутих країн дуже непомірно витрачають продукти харчування. І якщо хтось сподівається, що це стосується лише США, то дуже помиляється. Глобалісти зі стартом пандемії вирішили взяти під контроль життя усіх нас на планеті Земля.

Отже в одному із підрозділів цього звіту висунутий лозунг: “Їжа – це ліки”. Складається враження, що від 2020 року вся планета захворіла. Насамперед психозом, який нав’язують кожному з нас з кожного екрану. І скоро бути здоровим прирівняють до злочину.

Ось яким харчування у майбутньому бачать у фонді: “Великі установи, такі як школи, лікарні, університети та центри для дітей молодшого віку, колективно витрачають мільярди доларів на їжу. При такому рівні впливу на ринок їх вибір формує нашу систему харчування і раціони мільйонів американців. Фонд Рокфеллера інвестує в програми, які допомагають цим установам встановлювати суворі стандарти щодо продуктів харчування! При такому підході лікарі могли б прописувати продукти або здорову їжу так само легко, як і фармацевтичні препарати, і знизити потребу в дорогих, інвазивних медичних послугах. Включення здорового харчування в систему охорони здоров’я може допомогти більшій кількості американців процвітати і знизити величезні витрати на охорону здоров’я в країні”.

Тобто, як бачимо, харчування уже має перейти у сферу впливу медиків, куди перевели практично все, в тому числі й економіку. Бо тепер МОЗ вирішує працювати нам чи ні.

Виявляється, до перетворення продовольчої системи США призвела знову-таки пандемія. Адже “багатюща” Америка зіткнулася з безпрецедентним голодом і кризою харчування. Влітку 2020 року 14 мільйонів дітей погано харчувалися – ця статистика в три рази гірша, ніж під час Великої рецесії, і в п’ять разів, ніж до пандемії. Засадити світ на карантин, локдаунами вбити бізнес і оплакувати своїх жертв – це і є проголошений “інклюзивний капіталізм” та “стійкий розвиток”. А якщо людською мовою – майбутнє, яке будують для себе господарі грошей.

Фонд Рокфеллера працює над підтримкою програм шкільного харчування і швидким розширенням доступу до програм Produce Prescription, приділяючи особливу увагу «кольоровим співтовариствам», які постраждали найбільше. А ще здійснює системні зрушення, необхідні для того, щоб зробити продовольчу систему більш справедливою і стійкою в довгостроковій перспективі.

Отже, якщо прозвучав позивний “стійкою”, то стає зрозумілим, що приховується за черговими “благими намірами” грошових мішків.

Саме Фонд Рокфеллера 2010 року дуже переймався майбутньою пандемією, яку там теж передбачили і описали в деталях, навіть із заголовками в газетах. Таке враження, що фонди усіх “благодійників” наділені яснобаченням.

У новому звіті представлена уся ​​дорожня карта по створенню “постпандемічної продовольчої системи з більшою справедливістю, меншим негативним впливом на клімат і кращими результатами для здоров’я”.

“Сполучені Штати витрачають 1,1 трильйона доларів в рік на продукти харчування. Але якщо врахувати вплив продовольчої системи на різні частини нашого суспільства, в тому числі зростання витрат на охорону здоров’я, зміни клімату та втрату біорізноманіття, рахунок буде приблизно в три рази більшим”, – наголошують у Фонді Рокфеллера, приватній компанії, що фінансує медичні та сільськогосподарські дослідження.

“Політика відіграє важливу роль у визначенні того, що ми вирощуємо, кому це вигідно і як це впливає на нашу планету, – наголошують у Фонді Рокфеллера. – Ми допомагаємо усім політикам краще зрозуміти вплив нашої політики в галузі харчових продуктів, виступаючи за збільшення інвестицій в дослідження в області харчування і беручи до уваги справжні витрати і переваги наших нинішніх дієт”.

Політика – і нічого більше як при “рятуванні нас від вірусу”, так тепер і від шкідливих харчів.

При розрахунку фінансового тягаря та екологічних проблем дослідники оцінили прямий вплив сільського господарства і скотарства на навколишнє середовище, на викиди парникових газів, виснаження запасів води і ерозію ґрунту. Вони також розглянули скорочення біорізноманіття, яке знижує продуктивність екосистем і робить запаси продовольства більш уразливими. У Фонді визначили, що невраховані витрати продовольчої системи на навколишнє середовище і біорізноманіття складають майже 900 мільярдів доларів в рік.

Отже, спочатку руйнуючи природу саме своєю жадібністю, тепер мільярдери-глобалісти вирішили виправляти ситуацію за рахунок населення, виділяючи необхідний пайок, прописаний лікарем? Так, люди зараз втратили культуру харчування, але право кожної людини самій розпоряджатися своїм холодильником. У нас хочуть забрати і це.

Зрештою, який вибір для рабів у цифровому концтаборі, який вони запланували запровадити до 2030 року? Пайок – єдиний варіант для раба.

Вмить «пандемія» виявила усі біди: хвороби, неправильне харчування, різке потепління, кібернебезпеку… А всі трансмільярдери розчулено взялися нас рятувати, але при цьому на кожному своєму зібранні, не забуваючи нагадати про “перенаселення Землі” (!) і заходи протидії цьому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *