Повертаючись до надрукованого

Їх не можна було допускати до влади. Крапка

Скажіть, яка свідома людина може повірити у те, що Януковича в Україні не могли затримати? Хто повірить, що він після «угоди», про яку нам говорили, одразу втік би? Це та сама ситуація, яка була із Лазаренком. Чи можемо ми повірити, що винуватці масового вбивства ні в чому невинних українців будуть покарані? Аж ніяк.

Нам зараз показують документи, згідно з якими мали «зачистити» Майдан. Це цікаві документи, проте у ці дні дуже хотілося б побачити угоду, яку підписували лідери опозиції із представниками Євросоюзу. Якщо нам зі сцени наші горлопани-опозиціонери заявляли (і заявляють тепер з трибуни ВР) про прозорість, то чому народ не знає, про що йдеться у документах, які так різко змінили ситуацію в Україні? Вони діяли від імені Майдану, а не лише від себе особисто.

Звичайно, не все, про що говорять 14 годин, документується, – є й усні домовленості, які ще більш важливі від задокументованих.
Цікаво, що одразу після підписання цієї «угоди», силовики почали звільняти урядовий квартал. Напрошується думка: а чи не наказ це самого Президента, який виконував домовленості? І так само він знав, що має певний час для того, щоб покинути Україну. І політики про це знали. І так само знали, що наступного дня мала бути звільнена Тимошенко. Тому так швидко зібрався парламент і проголосував необхідні закони.
Якщо хтось думає, що між владою і опозицією є різниця, – сильно помиляється. Одні прикривають інших, знаючи, що політична ситуація раз по раз змінюється, тому і у владі, і в опозиції є свої люди, яким у відповідні критичні моменти треба докласти зусиль, аби лише не втратити важелів управління країною.

Роль опозиції – окозамилювання народу. Це продумана сила, яка відіграє важливу роль у політичних, а тепер у геополітичних іграх у всіх олігархічно-«демократичних» країнах. Це та сама арифметична аксіома: від перестановки доданків сума не змінюється. Це продумано не в Україні, це продумано управителями світу для того, щоб ніколи народ на мав доступу до реальної влади. Зараз робиться усе, аби взяти Україну під тотальний контроль. Це хочуть в Брюсселі, це хочуть в Росії, прикриваючись «демократичними цінностями». Йде грубе втручання у державні справи.

Ми бачимо, як заметушилися західні політики, як активно ведуть перемовини з Тимошенко, як знову заспівали свої мантри. Може вже не всі пригадують, як Україну на початку 90-х років атакував Збігнев Бжезинський. І таки Захід домігся свого: знищив ядерну зброю, замінивши її Будапештським меморандумом, укладеним в грудні 1994 року між Україною, США, Росією та Великою Британією про неядерний статус України. Згідно з Меморандумом Україні надавалися гарантії суверенітету та безпеки. А ще – цілісність кордонів. І що тепер бачимо? Документи теж пишуть для окозамилювання, а потім роблять свої темні справи. Тепер Кравчук з помпою видає себе за державотворця – це для бурсаків. Він робив усе те, що йому дозволяли робити! А далі його справу продовжив Кучма.

Чому Захід так швидко відступився від Ющенка? Та тому, що він почав бавитися в національну ідею. Захід такого не прощає. У «демократії» є межа. Завдання Заходу – глобалізація світу!

А тепер ті, хто видає себе за владу, з перших кроків починають з брехні, виголошуючи через Авакова, про «розшук Януковича», маючи уже купу домовленостей і з Заходом, і з регіоналами.
А тому український народ, якщо хоче справді мати нове життя, має негайно ЛЮСТРУВАТИ кожного, хто зараз при владі! Говорити, «будемо контролювати, щоб вони думали, щоб вони пам’ятали» – це вилами по воді писати. Їх не можна було допускати до влади. КРАПКА.

Однак ігри продовжуються. Зараз «народовладдя» проявиться у вигляді представлення у міністерствах (далеких від фінансових потоків) представників Майдану, а ще деякими жестами – і на цьому «побажання трудящих» закінчаться. Про зміну законів про вибори ніхто не веде мови. А після виборів Президента усе стане на старі місця. Свою роль у цьому сценарії народ виконав…

P.S. Публікація від 24 травня 2014 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *