Світ

Яскраві ознаки колоніального суспільства

Чому Захід, завжди будучи лояльним до України на словах, реально протистоїть нашому рухові вперед (про Московію взагалі мовчу)? Таких історичних моментів є багато. Тому що ми потенційно дуже потужна країна. А ще одна із тих, яка найбільше відстоює свої національні інтереси. А от західний істеблішмент, а особливо ті, в чиїх руках фінансові ресурси, це раніше – відверті космополіти, зараз – теоретики та практики глобального розвитку планети та єдиного світового уряду. Тому не дивно, що фінансовими та іншими маніпуляціями багато країн вони просто перетворюють в колонії. Нічого не коментуватиму. Просто порівняйте з тим, що відбувається у нас протягом десятка років.

Встановлення контролю за природними ресурсами та їх вивіз. Економічна експлуатація природних багатств, праці аборигенів на користь метрополії, що часто призводить до гальмування економічного розвитку, деградації колонії.

Усунення місцевого населення від вільної розробки та користування надрами у своїй країні.

Усунення місцевого населення від будь-яких енергетичних та природних ресурсів, місцевих сільськогосподарських та нерудних ресурсів у своїй країні.

Усунення місцевого населення у формуванні системи державного управління своєї країною.

Усунення місцевого населення у формуванні судової системи у своїй країні.

Вилучення національної валюти і підміна сурогатними платіжними коштами.

Створення таких економічних умов для населення, за яких відсутня будь-яка можливість накопичення власних коштів та можливість їх інвестування у бізнес, нерухомість чи засоби виробництва.

Громадяни метрополії користуються на колоніальних територіях більшою владою і привілеями, ніж корінне населення.

Набуття безправної, порівняно з жителями метрополії, дешевшої або взагалі безкоштовної робочої сили, у тому числі «на експорт» у місця найбільшої потреби в ній або її імпорт у метрополію на «брудні», непрестижні та суспільно-значущі роботи.

Поблажливе ставлення до будь-яких кримінальних  та інших злочинів тих, хто у владі.

Мовна експансія та насадження псевдокультурних  і псевдоморальних цінностей. Населення колонії зобов’язане знати мову метрополії. Різні форми пропаганди та зміцнення авторитетності чинної колоніальної влади.

Вихолощування місцевої культури, витурування із землі, позбавлення коштів для існування, геноцид у різних формах.

Колоніальна адміністрація (уряд) – хороша школа для управлінців, застосування сили під час вирішення будь-яких значних конфліктів у колонії – спосіб підтримки у належному тонусі бандитських формувань. Підготовка професійно підкованої та досвідченої цивільної та військової бюрократії для потреб імперії, практична обкатка нового покоління чиновництва, оновлення військової, політико-економічної, культурної еліти.

Можливість для представників колоніальної бюракратії та їхніх сімей проживати на території метрополії та вкладати гроші, вивезені з колонії, у майно та бізнес на території метрополії. Лояльне ставлення до корупціонерів та інших кримінальних елементів із колоніальної території та до їхніх брудних фінансів, якщо ці фінанси вкладаються у розвиток економіки метрополії.

Наявність вираженого та постійного за часом національно-визвольного руху, прагнення аборигенів до набуття суверенітету для самостійного вирішення своєї долі, незалежності або возз’єднання з більш географічно-, етнічно-, релігійно-  або культурно-адекватною країною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *