Світ

Як CDC легко змінює визначення медичних термінів на догоду великій фармі

CDC визнав, що визначення терміну “в…на” стало уже проблематичним, а тому, щоб включити ін’єкції мРНК-c…id до в…ин, змінив його визначення.

Проблема для “глибинної медицини” в тому, що щеплення від “модної хвороби”, яку у США називають грипом Фаучі, не кваліфікується як справжнє, тому CDC довелося розробити спосіб, щоб зробити їх відповідними, змінивши термін “в…на”.

В…на – це просто флакони, повні хімікатів, які можуть або не можуть “забезпечувати захист від певного захворювання”. В…на більше не повинна викликати імунітет, це ключове слово видалено з нового визначення CDC. До 1 вересня 2021 року в…на визначалася як “продукт, який стимулює імунну систему людини до вироблення імунітету до певного захворювання, захищаючи людину від цього захворювання. В…ни зазвичай вводяться за допомогою голок, але їх також можна вводити через рот або розпорошувати в ніс”. “В…ція” до цієї дати визначалася як “введення в…ни в організм для вироблення імунітету до певного захворювання”.

Однак після 1 вересня в…на стала просто “препаратом, який використовується для стимуляції імунної відповіді організму проти хвороб“. Оскільки щеплення від “модної хвороби” не підтвердили свою ефективність, CDC знову маніпулює фактами та відверто бреше громадськості від імені свого господаря – Big Pharma. Нещодавнє дослідження, проведене в Ізраїлі, показало, що ін’єкція Pfizer-BioNTech тепер “ефективна лише на 16 відсотків проти симптоматичної інфекції для тих людей, які отримали дві дози в…ни ще у січні 2021 року”. Це передбачувана причина, а тому уряди підштовхують людей робити “уколи Байдена”, які, як вони стверджують, потрібні через регулярні проміжки часу для підтримки штучного імунітету.

Зміна визначення терміну “в…на” – яскраве підтвердження політизації науки та відданість CDC лівим партіям. В одному з електронних листів, який був виявлений, містилися антиконсервативні висловлювання від співробітниці CDC, яка вимагала від свого начальника зробити щось для боротьби з “правими, які заперечують пандемію C…-19”.

Схоже, CDC вважав, що ця зміна буде непомітною. Змінивши визначення слова “в…на”, Центр по контролю та профілактиці захворювань таким чином дозвлив примусові ін’єкції, бо змусити колоти генні препарати було б неможливо, про що відверто заявив і Стефан Елріх, президент фармацевтичного підрозділу Bayer AG. Тобто внесення таких змін у термінологію дуже зручне для транснаціональних корпорацій та ідеологів євгеніки.

Навіщо працювати над реальними в…ми, якщо можна просто змінити визначення, щоб воно відповідало їх неефективним ін’єкціям, склад яких досі невідомий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *