Здоров'я

Голодування – найкращі ліки від раку

 

Рак для мусульман, виявляється, не є небезпечною хворобою та набагато рідшою, ніж в інших регіонах і лікується голодуванням, в той час як в інших країнах на його лікування витрачаються колосальні кошти.

Відмовтеся від триразового харчування

Мусульмани називають рак звіром, який споживає енергії в декілька разів більше, ніж звичайні клітини організму. Він плодиться, розмножується метастазами, а згодом «з’їдає» усі ресурси організму. Якщо цього звіря позбавити харчування, він гине. Деякі алжирські професори стверджують, що для цього потрібно голодувати від трьох днів і до місяця, не залежно від стадії. При голодуванні дозволяється пити воду. Коли з людини виходить твердий чорний кал, можна вважати, що хвороба пройшла.

Звичайно, що офіційна медицина та фармабізнес навряд чи про це зізнаються і підтримають такий спосіб лікування, адже втрачатимуть величезні надходження.

Навіть за дослідженням, представленим в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, людям необхідно періодично відмовлятися від триразового харчування і дотримуватися постів третину чи половину доби.

Інший варіант – так звані розвантажувальні дні, коли достатньо 500 кілокалорій чи зовсім відмовитися від сніданку або обіду. Така практика допоможе підтримувати вагу у нормі, протистояти розвитку діабету, онко, хворобі Альцгеймера, а також захворюванню серцево-судинної системи.

Оздоровчий ефект такого харчування в тому, що тимчасова відмова від їжі дозволяє організму більш ефективно реагувати на стрес, зупиняти запальні процеси, позбавляти пухлин «харчування», прискорювати ліквідацію пошкоджених елементів клітин. Вчені вважають, що традиційне триразове харчування – аномальне з точки зору еволюції. Наші предки харчувалися нерегулярно і властивість думати та працювати без їжі є природньою поведінкою для людини.

Фрукти натщесерце – це запорука здоровя

А от лікар Стівен Мак лікує хворих на рак «неортодоксальним» методом і багато пацієнтів теж одужують, каже, що 80 відсотків. Ліками від раку він вважає фрукти, які треба вміти їсти. Як, на його думку, правильно?

В жодному разі не можна їх їсти після будь-чого іншого. Лише на порожній шлунок! Тоді вони відіграють важливу роль в детоксикації організму, поставляють багато енергії, втрачається вага.

Якщо ви з’їли два шматочки хліба, а потім кусочок з фруктів, то він не потрапляє одразу у шлунок і не перетравлюється, а розпочинається гниття й утворення кислоти. Тому їжте їх натщесерце або перед їжею.

Сіре волосся, облисіння, нервові спалахи, темні круги під очима – це все не виникатиме, якщо їсти фрукти на порожній шлунок. Якщо це засвоїти, то краса, здоров’я, довголіття, енергія, нормальна вага забезпечені. Хочете фруктовий сік? Пийте лише віджатий і повільними ковтками, щоб він змішався зі слиною. Проте їсти весь плід корисніше.

Очистити організм можна за три дні, протягом яких треба їсти лише фрукти і пити свіжий сік. І трошки про користь деяких фруктів.

Ківі: джерело калію, магнію, вітаміну Е і клітковини. Вітаміну С в ньому у два рази більше, ніж в апельсині.

Яблуко: антиоксидант, має флавоніди, які посилюють активність вітаміну С, що понижує ризик раку прямої кишки, серцевого приступу та інсульту.

Полуниця: потужний антиоксидант, захищає від ракових захворювань, чистить судини і звільняє від вільних радикалів.

Апельсин: 2-4 апельсини вдень зменшують застуду, розчиняють каміння в нирках, зменшують ризик раку товстої кишки.

Кавун: забезпечує глутатіоном, що підвищує імунну систему, а ще джерело лікопіну.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *