Світ

Глобалісти заганяють світ у прірву: від пандемії та “потепління” до продовольчих проблем

Якщо хтось сподівається, що під тиском спротиву уряди помякшать пандемічно-психозні правила і життя набере стандартних обертів, дуже помиляється. Нам обіцяють не просто пандемії, а катастрофічні, привязані до проблем з продуктами.

“Хто контролює поставки продуктів, управляє людьми”

Якщо раніше ми вирощували культурні рослини, збирали насіння і могли забезпечити собі посівну, то зараз це – велика розкіш. Цю можливість знищили за останні десятиліття. Практично усі залежні від поставок генно-модифікованого насіння. Чимало вчених, громадських авторитетів та загалом мислячих людей добре розуміють, що відбувається на продовольчому ринку, намагаючись привернути увагу суспільства до проблеми, яка домокловим мечем висить над людством.

Так індійська докторка Вандана Шива наголошує, що право власності на генетичне різноманіття наших продовольчих культур, а також на сільськогосподарські угіддя все більше концентрується в руках меншої кількості корпорацій та окремих осіб, які контролюють харчову промисловість. Вона стверджує, що промислове сільське господарство основане зараз на монокультурах і це призводить до вимирання видів. А ще за рахунок введення токсинів та отрут в різних формах і генетичного спотворення рослин маємо синтетичні продукти.

Роберт Кеннеді-молодший звертає увагу на те, що Білл Гейтс “непомітно став власником сільгоспугідь США”. Чому раптом? Тому що “контроль над їжею для використання в якості зброї – давня практика” (хто-хто, а українці це знають). Він назвав головні продовольчі конгломерати (Cargill, Continental Grain, Louis Drefuss, Bunge & Born, Andre, Archer Daniels Midland/Topfer, ConAgra, IBP, Nestle, Unilever, Philip Morris), наголошуючи, що сьогодні “продовольча війна знаходиться під жорстким контролем Лондона та Нью-Йорка”.

Недарма Генрі Кіссінджер у 1973 році сказав: “Хто контролює поставки продуктів, управляє людьми; хто контролює енергію, може контролювати континети; хто контролює гроші, може контролювати світ”.

“Допоки є домашня птиця, будуть і пандемії”

Менше 20 відсотків населення світу зуміли накопичити більше половини світових запасів кукурудзи та інших зернових, що призвело до різкого зростання цін на всій планеті. Особливо запасається Китай: за останні п’ять років імпорт сої, кукурудзи, пшениці зріс там у 2-12 разів. Імпорт яловичини, свинини, молочки та фруктів – в 2-5 разів. А тим часом в Австралії не вколотим від “модної хвороби” фермерам не дозволили здавати зерно на елеватори…

З інформації, якою продовжують промивати мізки людей, стає очевидно, що наступні пандемії не просто “коситимуть” нас, а й призведуть до знищення цілих галузей тваринництва та птахівництва.

В кінці грудня минулого року Рада національної безпеки Ізраїлю взяла під контроль масовий спалах пташиного грипу в Галілеї, яка, як попереджують вчені, може стати “масовою катастрофою” для людей. Йоссі Лешем – зоолог із Тель-Авівського університету, директор Міжнародного центру вивчення міграції птахів в Латруні, один із найвідоміших орнітологів Ізраїля, сказав The Daily Beast, що саме здатність вірусів до мутації представляє собою таку загрозу, яку бачили у випадку з “модним вірусом”. Із 30 000 євроазіатських журавлів, що пролітали цієї зими в природньому заповіднику Хули, 17 відсотків мертві. Вчені бояться гіршого.

Тобто нас уже готують не просто до пандемій, а до проблем, які створюють птахи. Вбити їх зараз просто: сучасні технології на базі мобільного зв’язку з цим легко справляться. Тим паче, коли космос під потужним контролем та управлінням. Але списати на вірус…

“Вчені” договорилися до того, що заявили: “Аполікаптичний пташиний грип може знищити половину людства”. І “модний вірус” буде забавою на фоні того, коли справа дійде до… курчат.

В своїй новій книзі “Як пережити пандемію” доктор Майкл Грегор, вчений і лікар, який закликає лікарів офіційно прописувати людям веганську дієту, попередив, що “апокаліптичний вірус, що виходить із переповнених та антисанітарних птахоферм, може стерти з землі половину людства”. Веган Грегер страхає, що “за “ураганною шкалою” епідемії “модного вірусу” зі смертністю біля піввідсотка (і нам влаштували при цій цифрі локдауни!) він належить до жалюгідної другої категорії… А от “великий тайфун, який покладе кінець усім тайфунам, буде у 100 разів гірший, цивілізація, якою ми її знаємо, зникне”.

Особисто для мене “пташина мова”» вчених та політиків зрозуміла, а отже варто готуватися до нових сценаріїв, написаних “добродіями-глобалістами”. Та однозначно, що це не буде “катастрофічний” пташиний грип – глобалісти ніколи не підставлять себе небезпеці. Знищувати людство вони будуть сучасними методами. Птахи – для відведення уваги від реальної загрози та знищення галузі птахівництва.

Грегор попереджує: “В умовах пандемій бачимо стрімке розповсюдження вірусів від людини до людини. Питання не в тому, чи буде, а в тому коли. Турбує те, що вірус ніколи не стоїть на місці, а постійно мутує…це заставить епідеміологів здригнутися”.

І що зробити, коли на Землі на птицефабриках 24 млрд курчат? Грегор радить змінити всю систему: перейти від великих ферм, де курчат годують антибіотиками, до більш дрібних із вільним вигулом. А в кінцевому результаті взагалі відмовитися від птиці! Тоді пандемію можна побороти. А до того часу, “допоки є домашня птиця, будуть і пандемії”

(Далі буде)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *