Світ

Глобалісти заганяють світ у прірву: від пандемії та “потепління” до продовольчих проблем (продовження)

Засновник і глава Всесвітнього економічного форуму Клаус Шваб теж багато уваги приділяє темі пандемії, “потепління” і проблемі з продовольством, навіть, швидше за все, курує їх від імені своїх господарів. В жовтні минулого року, виступаючи в ООН в рамках церемонії Всесвітнього дня продовольства, він висловив дуже цікаві думки стосовно нашого майбутнього харчування.

До 2030 року планують знищити цілі агропродовольчі сектори!

Клаус Шваб позначив чотири способи «перетворення продовольчих систем в більш здорові, стійкі, рівноправні та справедливі для всіх сторін» (зверніть увагу на стиль цієї «пташиної мови»).

Ми вважаємо, що тільки зміна системи може вирішити деякі із найжахливіших проблем, з якими ми постійно зустрічаємося сьогодні. До них відносяться кліматична криза, соціальні та економічні кризи, з якими стикається суспільство, і, звісно, ​​криза “модного вірусу” із його наслідками. Продукти знову стали центром глобальної повістки денної (Agenda-2030). Але є і більш тривожні причини для повернення продуктів харчування в глобальну повістку денну. У багатьох частинах світу пандемія може перейти з кризи охорони здоров’я до економічної та продовольчої кризи. Існує навіть реальний ризик зростання продовольчої небезпеки у багатьох так званих “розвинених” країнах.

Більше двох третин пісної води використовується в сільському господарстві та виробництві продуктів харчування, і одна третя парникових газів виділені за рахунок продуктів харчування та землекористування. Таким чином, немає жодних сумнівів у тому, що “агропродовольчі” системи – це основна частина проблеми, а отже потенційно загальна частина рішень. У багатьох відносинах план того, як це зробити, вже існує. Це можна знайти в Паризькій угоді і Цілях сталого розвитку (останні прийняті ООН 2015 року – авт.).

Пандемія продемонструвала нам силу безпрецедентних глобальних дій та координації для досягнення загальної цілі. Хорошим прикладом Всесвітнього економічного форуму є платформа “Можлива місія”. Цей міжгалузевий альянс лідерів у сфері клімату націлений на те, щоб до 2030 року повністю знищити цілі сектори. Він складається зі спільноти керівників вуглецевоємних галузей. Разом зі своїми фінансистами, клієнтами, постачальниками та регулюючими органами вони узгоджують і приймають рішення, необхідні для декарбонізації відповідних галузей упродовж цього десятиліття.

У сфері продуктів харчування ще одним хорошим прикладом є Альянс за продовольчі дії, який очолюють понад 35 партнерів з державного та приватного секторів, громадянського суспільства, фермерських та споживчих організацій та наукових кіл. Він об’єднує різні ініціативи країн та регіонів на глобальному рівні. Такий підхід дозволяє кожному існуючому партнерству чи ініціативі зберігати свою унікальність, використовуючи колективні можливості платформи загалом.

Те, що і скільки ви їсте, буде впливати на ваш соціальний рейтинг

Водночас четверта промислова революція, що характеризується злиттям технологій у фізичній, цифровій та біологічній сферах, стимулює проривні технології у багатьох секторах. Впровадження інновацій загалом, і особливо у цифрових продовольчих системах, дає країнам значні можливості для відновлення сильніших, стійкіших, більш поінформованих та більш справедливих систем на майбутнє. Продовольчі системи, керовані даними, мають можливості цифрового зв’язку, звичайно, це не нова концепція. Проте необхідність прискорити роботу у цій галузі та залучити значні ресурси як ніколи актуальна.

Тобто, думаю, ви розумієте, що майбутнє за тим, коли нам будуть через алгоритми спускати зверху, що і скільки можна споживати задля “нашого блага”. Адже біологічна природа людини має поєднатися з цифровими технологіями. Запустивши міф про потепління, глобалісти-комуністи взяли на себе “місію” (!) фактично знищити економіку, прикриваючись красномовними фразами екосистеми, зеленої енергетики. Це не природоохорона, а знищення права вибору і встановлення диктатури антинародних правил, які будуть контролюватися алгоритмами.

Ще одна ініціатива, що виникла, включала Посібник з цифрового ринку. Ця інклюзивна та стійка структура дозволяє всім учасникам, від фермерів до споживачів, створювати більш ефективні ринки здорової та поживної їжі, що не впливають на клімат.

Платформа “Сто мільйонів фермерів” також просуває інноваційні рішення. Вона пропонує можливості для застосування супутникових та цифрових технологій, щоб потенційно залучати десятки мільйонів фермерів до спільного створення нового механізму винагороди та виплат для тих, хто застосовує нульові екологічно чисті методи.

Тобто нас готують до життя за соціальними балами. І те, що і скільки ви будете їсте, впливатиме на ваш соціальний рейтинг. Для цього уже й розроблена картка, яка прив’язана до викидів вуглецю. Та це інша тема.

Насамкінець, коли виникає безліч питань про поточний світовий порядок та ризики, з якими стикаються національні уряди й міжнародні інститути, такі як Світовий економічний форум, ми глибоко переконані, що світові потрібні приклади нової мобілізації глобального управління нашою планетою та продовольчою системою, на яку всі ми так сильно покладаємось у плані нашого колективного та загального процвітання.

Ось до чого прагнуть ці безумні невротики – до глобального управління планетою задля свого процвітання, бо плебс їх завжди цікавить як знаряддя обслуговування їхніх потреб! Тепер розумієте для чого цей проект з пандемією, яка, можна сказати, привела до світового перевороту?

У майбутньому ми зіштовхнемося з безпрецедентними ризиками, багато з яких вже сьогодні спричиняють збої з продовольством. У відповідь нам потрібна глобальна державно-приватна співпраця. Нам необхідно прийняти та освоїти інновації четвертої промислової революції. Разом із нашими друзями та партнерами з бізнесу, громадянського суспільства та міжнародної спільноти нам випала велика честь розробляти програму дій щодо продовольчих систем.

А головна ціль сценаристів четвертої промислової революції (хто читав цей “шедевр” Шваба, знає) – це створення нової людини, яка під’єднана до хмари, і поведінкою якої можна управляти.

(Далі буде)

Початок: https://proukraine.in.ua/hlobalisty-zahaniaiut-svit-u-prirvu-vid-pandemii-ta-poteplinnia-do-prodovolchykh-problem/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *