Світ

Генерали Китаю роблять ставку на біологічну зброю!

Керівництво армії Китаю вважає, що саме біологічна зброя, а не ядерна, є ключем до глобального військового панування на планеті! Про це йдеться у виданні Gateway Pundit.

Полковник Цзі-вей Го ще у 2005 році виступав за використання біотехнології для розробки нових методів ведення війни і рекомендував військовим лікарям брати участь у створенні біологічної зброї. У своїй книзі 2008 року “Біологічний погляд на війну та передбачення переваги біотехнології» полковник Го докладно зупинився на застосуванні біотехнологій у відповідній війні, яка представляє “третій стрибок” у військовій стратегії:

“Третій стрибок включає біотехнологію та суміжні науки, які розвиваються та ростуть на основі інформаційних технологій (включаючи передові комп’ютери та зв’язок), нанонауки та інших технологій конвергенції, де біотехнології та біомедицина, включаючи генну інженерію, когнітивні науки (когнітивна нейробіологія). Це викличе величезні кількісні зміни у бойовій обстановці, методах ведення бою, просторово-часових відносинах, військовій структурі та функціях і, зрештою, нові якісні зміни, які призведуть до глибоких змін у сучасній військовій історії. Зміна операційного рівня, викликана цією військовою трансформацією, є подальшим розширенням теорії управління потужністю із сучасною біотехнологією як головну особливість”.

У своїй статті 2012 року “Розвиток військової біотехнології та майбутнє війни на основі біотехнологій” інший генерал-майор Фу-Чу Хе писав: “Як нова технологія, військова біотехнологія розширює концепцію озброєння та обладнання і стає важливою рушійною силою розробки зброї й обладнання. В останні роки великі прориви були зроблені в багатьох областях військової біотехнології, таких як синтетична біологія, інтерфейс мозок-комп’ютер та управління мозком, біологічні матеріали, біологічні машини, біопаливо, біоелектроніка, біокомп’ютери та інші. Це смертельна зброя, що призведе до народження нових операційних концепцій. У майбутніх війнах військова біотехнологія сприятиме просуванню зброї та обладнання на основі біологічних матеріалів, збройних сил на біологічній основі й стилю ведення бою на основі біотехнологій”.

Генерал-майор Фу-Чу був президентом Академії військових медичних наук, віце-президентом Китайської академії медичних наук, альтернативним членом 18-го Центрального комітету Комуністичної партії Китаю та заступником директора науково-технічного комітету Центрального військового відомства, Комісії, яка є китайським еквівалентом Агентства перспективних дослідних проектів Міністерства оборони США (DARPA) Міністерства оборони США.

Генерал-майор Чен Вей, директор Інституту біотехнології Академії військово-медичних наук та керівником китайської програми біологічної війни. Вона була призначена командиром операції «очищення Ухані» після того, як місцева влада нібито втратила контроль над спалахом C…-19. Вона також очолила зусилля Китаю зі створення вакцини C…-19. Генерал-майор Чен Вей є співавтором книги “Щорічний розвиток біотехнології, 2013 рік”, в якій описані основні досягнення біотехнології та їх вплив на військову медицину.

Книга містить 10 розділів з 25 конкретними біотехнологічними темами, включаючи маніпуляції з генами, синтетичну біологію, секвенування генів, біотерапію, біоматеріали, біоінформатику, біовізуалізацію, клонування та нейробіологію. У 2016 році науково-технічний комітет, пов’язаний із Центральною військовою комісією, розпочав реалізацію програми тринадцятого п’ятирічного плану військово-цивільного злиття науки та технологій. Ця програма об’єднала всі китайські університети, фармацевтичні компанії та “цивільні” дослідницькі центри, такі як Уханьський інститут вірусології, у бойові дії Народно-визвольної армії у галузі біотехнологій.

Не дивно, що попередник генерал-майора Чен Вея на посаді директора Інституту біотехнології та відставний віце-президент Академії військових медичних наук генерал-майор Пей-Тан Хуанг 26 квітня 2019 року став незалежним директором Hualan Biological Bacterin Inc. Враховуючи інтенсивність програми злиття військово-цивільних досліджень, можливо, не випадково, що за два-три місяці після призначення Пей-Тан Хуанга головні виконавчі директори двадцяти трьох транснаціональних та вітчизняних фармацевтичних компаній по всьому Китаю подали або пішли у відставку.У тому числі Sanofi, Roche, Bayer, Bristol-Myers Squibb та General Electric Healthcare.

У квітні 2021 року компанія Hualan Biological Bacterin Inc. оголосила про ексклюзивну угоду з урядом Росії на виробництво 100 мільйонів доз вакцини Sp…k V C…-19, розробленої Науково-дослідним інститутом епідеміології та мікробіології ім. Гамалеї МОЗ Росії.

Думаю, ніхто не сумнівається, що не лише Китай володіє біологічною зброєю і не працює над її вдосконаленням. Китай в даному випадку – як приклад, як ведуться сучасні війни проти людства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *