Здоров'я

Геерт Босше: “Чим більше будемо використовувати уколи для імунізації у розпал пандемії, тим більш заразним стане вірус»

Бельгійський лікар Геерт Ванден Босше сертифікований у галузі вірусології та мікробіології, автор кількох патентних заявок та понад тридцяти публікацій, категорично виступає проти уколізації. Як незалежний консультант з дослідження в…ин представляв теми, пов’язані з в…ами та ад’ювантами, на численних міжнародних конференціях.

Працюючи в GlaxoSmithKline, Фонді Білла та Мелінди Гейтс, GAVI й інших великих технологічних компаніях, як ніхто інший знайомий з основними проблемами у галузі глобальної охорони здоров’я. Після роботи в GAVI Босше приєднався до Німецького центру інфекційних досліджень у Кельні як голова відділу розробки в…ин. В даний час він в основному працює консультантом з біотехнологій та в…ин, а також проводить власне дослідження в…ин на основі клітин Т-кілерів. Лікар Босше закликав повністю припинити масову в…цію від «модного вірусу» через її надзвичайну небезпеку.

“Це небезпечна та безвідповідальна ідея, яка суперечить усім принципам в…ної імунології”.

Геерт не є “антивакцинатором” адже більше десяти років розробляв в…ни. Він “за в…ни”, проте стверджує, що уколи від «модного вірусу» можуть створювати “високоінфекційні варіанти”. Він пояснює, що деякі в…ни, запроваджені в неправильний час, можуть погіршити ситуацію. Масова уколізація створює “імунну втечу”, викликаючи появу нових варіантів, які можуть обійти в…ний імунітет, а це найгірше, що може статися з коро…сом.

“Будь-яке втручання, що збільшує імунний тиск популяції на вірус (без знищення вірусу), неминуче призведе до виборчої імунної втечі вірусу”.

Він додав, що антитіла, що виробляються в…ною проти коро…русу, можуть перекрити імунну систему та ефективно блокувати її проти всіх майбутніх варіантів коро…русу. В…ни будуть відбирати ті варіанти вірусу, які зможуть уникнути захисту, і підвищувати їхню вірулентність. Навіть якщо масова в…ція може мати позитивний ефект у короткий термін у окремих пацієнтів, ми ігноруємо катастрофічні наслідки для глобальної охорони здоров’я.

“Чим більше ми використовуватимемо ці в…ни для імунізації людей у ​​розпал пандемії, тим більш заразним стане вірус. Чому ми завжди повинні вчитися всьому на власному досвіді?”

Що ми бачимо зараз? Тотальне захворювання, хворіють навіть ті, хто уже перехворів раніше «модним вірусом». І виходить, що найбільше заразу розносять вколоті люди.

Після кількох спрямованих мутацій вірус стає повністю стійким до коро…них антитіл. У цей момент в…новані люди повністю втрачають імунітет до «модного вірусу». Подібно до стійкості до антибіотиків. Геерт Ванден Босше ще раніше написав відкритий лист у ВООЗ, в якому аргументував цю катастрофу у громадській охороні здоров’я, викликану кампанією з в…ції «модного вірусу». Ось деякі витяги з листа.

“Важливо розуміти, що насправді «Омікрон» більшою чи меншою мірою є живою атенуйованою в…ою, і що це унікальна можливість. Той факт, що ми вивільнили стерилізуючу здатність в…них завдяки підвищеному рівню стійкості «Омікрону» до в…них антитіл, які більше не здатні вигравати у вроджених антитіл, дає нам унікальну можливість, щоб досягти колективного імунітету або почати формувати колективний імунітет. І тому дуже і дуже важливо дати людям спокій, залишити дітей у спокої і дозволити вірусу поширитися. Отже, у нас не має бути жодної в…ції проти цього варіанту «Омікрон», і у нас не повинно бути карантинів. Якщо ми зараз в…тимемо від «Омікрону», ми позбавимо населення цього вікна можливостей для вироблення колективного імунітету завдяки вивільненню наших вроджених антитіл. І те, що ми в цьому випадку зробимо насправді – ми створимо проти нього антитіла, проти білка-шипа «Омікрона», і зокрема проти рецептор-зв’язуючого домену цього білка-шипа «Омікрона».

Проводячи масову в…цію проти «Омікрону», ми можемо зробити достатній імунний тиск на інфекційність вірусу, щоб з’явилися штами, здатні проникати в клітину через альтернативний рецептор, ми дамо їм конкурентну перевагу в здатності розмножуватися, так що вони можуть стати домінуючими серед населення. Це є досить катастрофічним, адже означає, що в цілому ми опиняємося в ситуації, коли у нас є антитіла, які все ще сильно зв’язуються з вірусом, з доменом зв’язування рецептора, але які більше не можуть нейтралізувати вірус, тому що вірус тепер використовує інший домен для входу в клітину — домен, який відрізняється від домену, який блокується антитілами.

Така ситуація, по суті, є хрестоматійним прикладом того, як можна спровокувати антизалежне посилення захворювання. Таким чином, ситуація, коли вірус, покритий антитілами, що міцно зв’язують його, але не здатні його нейтралізувати, приведе або буде схожа на ситуацію, ніби вірус набув більш високого рівня вірулентності. Це може статися — ця ситуація справді могла б спровокувати ті катастрофічні наслідки, про які я попереджав на початку цього року (лист написаний у 2021 році – авт.). І ми знаємо, що промисловість уже готується до масової в…ції проти «Омікрону». І оскільки це, на мою думку, може обернутися — з великою ймовірністю — справжньою катастрофою, ми маємо цьому запобігти”.

P. S. У зв’язку з жорстокою цензурою офіційні медичні терміни змінені та скорочені.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *