Цікаво знати

Дивовижний будинок у камені в Португалії

Casa do Penedo – це особливий тип «доісторичного» будинку, розташований між Селоріко-де-Басту та Фафе у північній Португалії.

Будинок, відомий як «Камінний замок», був побудований всередині чотирьох гігантських каменів в 1972 році і чудово вписався в природний ландшафт. Це «чудо природи» в житлове приміщення перетворив інженер Гімарайнш. Замок задуманий як заміський куточок для відпочинку місцевої сім’ї.

Двоповерховий будинок невеликий за розміром, зате досить затишний. На першому поверсі є кухня і невелика вітальня. Оформлені вони у сільському стилі з диваном з евкаліпта та бетону, який коштує майже 800 фунтів.

На другий поверх піднімаються дерев’яними сходами. Там спальна зона. Кожна кімната в будинку має іншу форму, адаптовану до певної геометричної особливості скали. Є тут також басейн на відкритому повітрі і резервуар під відкритим небом, в якому також знаходиться великий кам’яний валун природної форми.

Упродовж багатьох років дім псували вандали, адже він фактично ізольований від світу. Нинішні власники укріпили двері та замінили оригінальну віконну фурнітуру, додали перила та навіть куленепробивне скло. І тепер камяна цитадель убезпечена від недоброзичливців.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *