Світ

До 2030 року світову економіку має обслуговувати один мільярд населення!

Кожна людина, яка реально оцінює ситуацію, а не живе маніпулятивними ілюзіями, прекрасно бачить і розуміє як руйнується школа та вищі учбові заклади. Перехід на он-лайн навчання – це не боротьба з “модним вірусом”, не данина сучасним технологіям, це звичайне знищення освіти! Хтось може заперечити, що суспільство не зможе обійтися без освічених людей, тим більше в цифрову епоху. Проте “світова еліта” переконана в іншому: достатньо до 2030 року дати НАВИКИ одному мільярду людей, і вони зможуть обслуговувати глобальну економіку.

Завдання програми “Освіта 4.0” дати потрібні навики!

“Тут, у Давосі, ми створюємо державно-приватну платформу, щоб дати мільярду людей навички, необхідні їм в епоху четвертої промислової революції. Масштаб і терміновість цієї трансформації не вимагають нічого іншого, як революції рескілінгу”, – заявив Клаус Шваб, засновник та президент Всесвітнього економічного форуму. Команда “Нова економіка та суспільство” на Всесвітньому економічному форумі очолює глобальний секретаріат революції рескілінгу. Ця команда працює “над просуванням процвітаючої, інклюзивної та справедливої ​​економіки та суспільства”. Де б не зібралася псевдоеліта, там лунають заяви про “процвітаючу економіку і щасливе майбутнє” – все те, що ми чули колись від комуністів, повторюють зараз ліваки-демократи. Однак в житті бачимо геть протилежну картину: що не день, то важчий, проблемніший та безперспективніший для більшості населення.

Тобто йдеться про новий освітній напрямок, який «перезавантажувачі світу» назвали “Освіта 4.0” (освіта четвертої промислової революції), головним завданням якої є підготовка одного мільярда людей до 2030 року для роботи в нових умовах (що робитиме решта, як вони назвали “клас зайвих людей” – ніхто цим не переймається, принаймні, це не обговорюється). Це завдання для революції рескілінга (надання нових навиків). Як завжди, всі плани озвучені езоповою мовою, прикритою модною термінологією, зрозуміти яку звичайній людині нереально. А якщо сказати усе зрозумілою мовою, то звучало б приблизно так: знання, які отримувало раніше чимало людей , тепер “сильним світу цього” не цікаві й не потрібні. Достатньо дати необхідні навики певній кількості людей – і цього буде достатньо для обслуговування еліти. Поняття “освічена людина”, тобто та, яка знає історію, філософію, літературу, природничі та точні науки, і т. д. скоро кане в лету.

Як заявлено у Давосі, на платформі Reskilling Revolution, запущеній в січні 2020 року, готують глобальну робочу силу з навиками (!), необхідними для майбутньої кар’єри, оскільки штучний інтелект замінить чимало робочих місць. “В основі цієї ініціативи лежить відданість більше ніж 55 генеральних директорів, які розуміють як кваліфікована робоча сила принесе користь усім зацікавленим сторонам на планеті. Працюючи разом із зростаючою мережею з 21 відданого служителя в 11 країнах, революція рескілінгу мобілізувала спільноту з більш ніж 350 організацій”. Хто «зацікавлені сторони на планеті», здогадатися неважко – усі ті, хто збирається в ООН, Давосі, G7, Тристоронній комісії, Римському та Більдерберзькому клубі…

До цього співтовариства прихильників проекту “Освіта 4.0” входять також представники бізнесу, керівники навчальних закладів, постачальники онлайн-навчання, фахівці у галузі освіти. Усі ці “мислителі”, які впроваджують “Освіту 4.0” пояснюють її необхідність тим, що “технологічні зміни, пандемія  та зелений перехід створюють великі ризики для засобів існування людей”. Тому широкомасштабні інвестиції в рескілінг та підвищення кваліфікації можуть збільшити ВВП на 6,5 трлн доларів до 2030 року.

Пандемія прискорила потребу в змінах, порушивши економічну активність та пришвидшивши автоматизацію й оцифрування, спустошивши ринки праці. “Кризи та рецесії часто виступають можливістю для широкомасштабних структурних змін, повна значимість  яких стане очевидною лише в ретроспективі. Наступне десятиліття, мабуть, відіграє ключову роль у створенні умов для майбутньої форми праці та освіти у XXI столітті”. Тобто вкотре стає зрозумілим призначення пандемії – знищення усталеної форми економіки, а найбільше малого та середнього бізнесу.

Глобалізація – це реальні ризики для засобів існування людей

Боб Моріц

“Підвищення кваліфікації – одна з найактуальніших проблем нашого часу, і щоб вирішити її, ми повинні діяти спільно вже зараз. Будучи великим роботодавцем у 155 країнах світу, PwC несе відповідальність за те, щоб допомогти нашим людям, клієнтам та спільнотам підготуватися до майбутнього, але самі по собі ми не можемо досягти успіху. У рамках наших зусиль з підвищення кваліфікації ми просимо всіх приєднатися до платформи Revolution Reskilling Світового економічного форуму та до нас, щоб ми могли підготувати всіх та скрізь до цифрового світу”, – сказав Боб Моріц, глава глобальної мережі PwC (міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту, компанії більше ніж 160 років, входить до “великої четвірки” аудиторських компаній, штаб-квартира мережі в Лондоні).

Марк Беніофф

“Ми повинні бути впевнені, що Четверта промислова революція принесе всім освіту та навички для досягнення успіху, тому в рамках революції рескілінгу Salesforce допоможе навчити один мільйон людей гідним навичкам і охопити 10 мільйонів активних користувачів на Trailhead, нашій безкоштовній онлайн-навчальній платформі, в рамках наступних п’яти років”, – Марк Беніофф, голова та виконавчий директор Salesforce (американська компанія, розробник однойменної CRM-системи, що працює над хмарною системою керування базами даних).

Аллен Блю

“Незважаючи на всі можливості, які відкриє нова економіка, гострий кадровий і гендерний розрив, що існує сьогодні – особливо в цих швидкозростаючих та нових робочих місцях, має бути усунений вже зараз, якщо ми хочемо забезпечити, щоб Четверта промислова революція була справедливою”,  – глобалістів-ліваків хвилює майбутнє гендер-спільноти і Аллена Блю, співзасновника та віце-президента LinkedIn (соціальна мережа для пошуку та встановленню ділових контактів), який озвучив цю тезу.

Саадія Західі

“Технологічні зміни, моделі глобалізації та зелений перехід створюють великі ризики для засобів існування людей. Необхідні термінові інвестиції в людський капітал, щоб відродити шляхи соціальної мобільності та створити більш справедливий світ. Мобілізуючи лідерів галузі, уряду, міжнародні організації, професійні мережеві платформи, он-лайн та оф-лайн кадрові фірми, а також постачальників освіти та професійної підготовки, Reskilling Revolution прагне забезпечити більш якісними робочими місцями, освітою та навиками один мільярд осіб до 2030 року”, – заявила Саадія Західі, керуючий директор Всесвітнього економічного форуму.

Глобалісти заявляють, що “на порядку денному стосовно прискорення переходу до “Освіти 4.0″ необхідно терміново оновити системи, щоб діти із навиками орієнтувалися у майбутній роботі та майбутньому суспільстві”. Отже нам будують таке суспільство, в якому ще треба буде вміти орієнтуватися, а не прости жити й працювати, як було у всі віки. Ця трансформація потребує змін у змісті навчання, що включає як технічні, так і орієнтовані на людину навики, необхідні для побудови зростаючої та інклюзивної економіки та суспільства. Для активації “Освіта 4.0” потрібне більше узгодження між суб’єктами при визначенні та оцінці навичок майбутнього, підготовка педагогічних кадрів для керівництва цього переходу та розширення зв’язку між школами та шкільними системами.

“Освіта 4.0” зробить внесок для формування майбутньї нової економіки та вплине на один мільярд людей, покращивши їхні навики та можливості до 2030 року.

Під концепцією “Освіта 4.0” мається на увазі освіта, яка відповідатиме промисловості 4.0 та підготує студентів до наступної промислової революції, яка відбудеться у їхньому житті.

Термін “навчання 4.0″ найбільш тісно пов’язаний із навчальними планами та програмами для “Промисловості 4.0”.

Отже “господарі світу” уже впевнено заявляють про підготовку “обслуговуючого персоналу” у цифровому концтаборі в кількості один мільярд. Однак і далі вони будуть “перейматися” здоров’ям усіх семи мільярдів, забезпечуючи локдаунами, уколами, продовольчими та енергетичними кризами. А якщо потрібно і … війною.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *