Світ

Давоська демшиза перетворила віруси у біологічну зброю для підпорядкування світу!

Якщо думаєте, що віруси нас відпустять, помиляєтеся, а точніше, що це дозволять зробити “грошові мішки”. Нам заявили, що пандемії надовго, і заявлене активно впроваджують у життя.

Марбурзький вірус, за словами Гебрейесуса, безперечний з точки зору біології

Білл Гейтс, Тедрос Гебрейесус щоразу переконують світ, що ми уже будемо постійно жити з пандеміями. Цікаво, що мільйони років жили з вірусами, епідеміями і не вимерли (за їхніми словами, чисельність населення лише збільшується), та ось раптом у XXI столітті все різко змінилося і нам загрожує майже вірусний апокаліпсис, від якого мало не що півроку треба колотися генно-модифікованими препаратами, а потім чуємо як у Давосі світила науки заявляють, що “це останнє покоління “homo sapiens”, а далі буде генетично змодельований біологічний вид”. Ні, це вже не про “заговор” – це реальність, яку відверто обговорюють найбагатші люди світу.

Направду ця “пандемічна” афера настільки примітивна, що реально розрахована лише на ідіотів. Що стосується вірусів, то ними вже мають зайнятися спецслужби, на кшталт МІ-6, Моссаду, якщо вони хоч на долю незалежні від “грошових мішків”, аби перевірити усі біолабораторії. Бо, як на мене, у XXI столітті нам відверто оголосили біологічну війну.

Ще в грудні минулого року писала про те, що ВООЗ готує нас до вірусу, який загрожує “зомбі-апокаліпсисом” (https://proukraine.in.ua/zombi-virus-uzhe-ne-film-zhakhiv-a-majbutnia-realnist/). Складається враження, що нас підводять до цього впритул. Ще один-два віруси, а далі оголосять і той, який перетворює людей в кривавих зомбаків.

Чергова новина звісно про черговий вірус. The European Times 8 липня опублікувала статтю “Гана готується до можливого першого в історії спалаху марбурзького вірусу”. Його найбільш характерна ознака та, що хворий стає подібним на “привиди”. Попередні дані про два випадки зараження марбурзьким вірусом спонукали Гану підготуватися до потенційного спалаху хвороби. У разі підтвердження це буде перша така інфекція, зареєстрована в країні, і лише друга – у Західній Африці. Марбург – висококонтагіозна вірусна геморагічна лихоманка з того ж сімейства, що і більш відома хвороба, спричинена вірусом Ебола. Попередній аналіз зразків, взятих у двох пацієнтів Меморіальним інститутом медичних досліджень Ногучі, показав, що випадки були позитивними для Марбурга, і зразки були відправлені в Інститут Пастера в Сенегалі та ВООЗ.

У двох неспоріднених пацієнтів з південного регіону Ашанті, які померли, виявили симптоми такі як діарея, лихоманка, нудота та блювання. Інфіковані пацієнти стають подібними до “привидів”, їхні очі глибоко западають, а обличчя стають невиразними. Також перебіг хвороби супроводжується кровотечею з носа, ясен, очей та піхви. Вакцин або противірусних препаратів, схвалених для лікування цього вірусу, нема, тому лікарям доводиться покладатися на внутрішньовенні крапельниці для полегшення симптомів – пишуть в публікації.

За даними ВООЗ, летальність лихоманки, викликаної вірусом Марбург, варіюється від 24 до 88 відсотків, але її можна підняти за допомогою посилення вірулентності (ступінь здатності даного інфекційного агента викликати захворювання чи загибель організму) вірусу в лабораторних умовах до 90 відсотків. Наприклад, вірус Ебола, який спалахнув у 2013-2014 роках, а потім у 2018 році, був на 60-70 відсотків вірулентнішим, ніж вихідний вірус, який був уперше виділений у 1976 році. Цього можна досягти лише пасажами вірусу (зараження чутливої тварини з метою отримання від неї нової популяції вірусу).

Вірус Марбург, як і вірус Ебола, відноситься до сімейства філовірусів. Ці два захворювання мають схожу клінічну картину, хоч і викликані різними вірусами. Обидва належать до рідкісних і здатні провокувати спалахи з високими коефіцієнтами летальності.

Природними господарями марбурзького вірусу є плідні кажани. Передаються людям від кажанів і поширюються серед людей шляхом передачі від людини людині різними шляхами, у тому числі в результаті безпосереднього фізичного контакту (через ушкодження шкірних покровів або слизової оболонки) з кров’ю, виділеннями, органами або іншими фізіологічними рідинами інфікованих, а також контакту із забрудненими біологічними рідинами поверхнями та матеріалами (постільною білизною, одягом).

ВООЗ одразу кинула заклик мобілізувати медичних експертів та фахівців для протидії спалаху хвороби. Генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебрейєсус з усіх міжнародних майданчиків поспішає повідомити, що світ зіткнеться з новою пандемією вірусу, який буде більш смертоносним, ніж коронавірус. Більше того, він закликав світову спільноту зробити уроки з нинішньої пандемії та готуватися до нової. За його словами, поява на Землі ще одного вірусу, поширення якого буде неможливо стримати, є “безперечним з точки зору біології”.

Смертельні віруси – випадковість чи закономірність?

Чому саме спеціальні служби мають зайнятися “вірусною лихоманко”, яку нам оголосили у 2020 році? Тому що варто згадати, що провернули США із вірусом Ебола. Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC) належить патент на штам вірусу Ебола, відомий під назвою EboBun. Згідно з доступною інформацією, це ізольований штам вірусу Ебола, який був виявлений у крові уражених людей. Запатентований у 2010 році під кодом CA2741523A1 (це є на сайті “Патент” https://patents.google.com/patent/CA2741523A1/en ). Заявник патенту – уряд США від імені CDC. Цей патент фактично проголошує США одноосібним розробником та власником ізольованого штаму вірусу Ебола. Тобто, якщо раптово десь трапиться спалах лихоманки Ебола, викликаної штамом EboBun, то фактично, крім США, ніхто не зможе створити проти неї вакцину або будь-який інший лікувально-профілактичний засіб. А ще уряд США в особі CDC також стверджує, що оскільки всі штами Ебола подібні між собою приблизно на 70 відсотків і більше, то патент поширюється і на них. Тобто згідно із законами США, вони є розробниками та одноосібними власниками вірусу Ебола.

Патентування смертоносних хвороб саме собою виглядає дуже дивно. Не менш дивно, що коли у 2014 році в Західній Африці спалахнула Ебола, вона мала інший штам. Проте перші, хто заразився цим вірусом, чомусь були доставлені саме до США. Дослідження з розробки вакцини фінансувалися Міністерством оборони та Національним інститутом охорони здоров’я у США.

14 січня 2016 року ВООЗ заявила про припинення останнього спалаху хвороби, викликаного вірусом Ебола, у Ліберії, і що всі відомі ланцюжки передачі цієї хвороби в Західній Африці були перервані. Ця заява порушувала міжнародні медико-санітарні правила, адже, за стандартами ВООЗ, протягом трьох років з моменту спалаху треба провести моніторинг, щоб підтвердити відсутність вірусу. Коли знову почалася епідемія Еболи, ВООЗ оголосила, що, мовляв, це інший штам, хоча спалах стався у тій самій зоні.

Як відомо, Гвінея, Ліберія та Сьєрра-Леоне, які були джерелом поширення вірусу Ебола – це об’єкти з видобутку високоякісної недорогої сировини, включаючи боксити, мідь, золото, залізо. Ліберія і Сьєрра-Леоне – країни, багаті на залізняк, алмаз і титан…

Поширення патогенів в епоху глобалізації можна використати в різних цілях. Ковід – яскравий приклад, що необов’язково використовувати ядерну зброю, щоб підпорядкувати собі ту чи іншу країну. Контролюючи ЗМІ, медицину, фармаіндустрію, профільні глобальні організації та групи провідних вчених можна поставити навколішки весь світ. Згідно з передбаченнями ВООЗ, будь-яке велике місто на Землі може перетворитися на осередок епідемії вірусу Марбург всього через 36 годин після його спалаху. Достатньо витоку вірусу з якої-небудь лабораторії.

До речі, з 2006 до 2016 року з медико-біологічних лабораторій, розташованих у США та інших країнах, було понад 200 витоків у більше ніж десяти країнах світу. Це випадковість, чи уже закономірність?

Надзвичайно заразний вірус був названий ВООЗ наступною великою загрозою пандемії, яка описує його як “схильний до епідемій”.

Не дивно, що через ВООЗ хочуть протягнути прискорення процедури внесення поправок до Міжнародних медико-санітарних правил. Делегати 75 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоровя, яка відбулася 22 травня 2022 року, погодилися внести зміни до Міжнародних медико-санітарних правил (ММСП), відповідно з якими термін набуття чинності будь-яких поправок буде скорочено з 24 до 12 місяців. Раніше було погоджено всеосяжну процедуру внесення подальших поправок до ММСП. Цими новими медико-санітарними нормами хочуть передати всю повноту влади ВООЗ у випадку проголошення пандемії. Жоден уряд не зможе втручатися у їхні дії та процедури. Тобто це буде офіційно проголошене тоталітарне управління нового світового уряду.

Пандемії, війни, голод – усі засоби для технократів-ліваків хороші, аби досягти кінцевої мети під прикриттям боротьби з кліматом та пропагуванням “стійкого розвитку”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *