Світ

Давос-2022: цьогорічну зустріч назвали екстраординарною!

Якщо в останні два роки збіговисько “сильних світу цього” у Давосі проходило он-лайн, то в цьому воно відбудеться в реальному режимі 22-26 травня. Лідери зі всього світу зберуться на щорічний економічний форум, який буде зосереджений навколо теми “Історія на переломі: державна політика і бізнес-стратегії”. Майже 2500 політиків, представників бізнесу, громадянського суспільства і ЗМІ візьмуть участь в унікальній зустрічі, яку назвали “Весна – 2022”.

Щоб побудувати потрібний світ, спочатку треба створити проблеми

У Давосі заявили, що “ця екстраординарна подія відбувається в переломний момент історії з 22 травня 2022 року, збираючи майже 2500 лідерів для вирішення глобальних проблем і пошуку вирішення найбільших гострих світових проблем, включаючи глобальну пандемію, що продовжується, війну в Україні, геоекономічні потрясіння та зміну клімату”.

Як уже знаємо із історичного досвіду, для того щоб досягти запланованих результатів, “грошові мішки” у всі часи спочатку створювали і створюють (!) проблеми, а потім вирішують їх так, як їм потрібно. При цьому ще й подають свої “старання” наче унікальну можливість у порятунку людства. Створити проблеми при сучасних технологіях (кліматичні особливо) і геополітичних взаємозв’язках – це як раз плюнути. Тепер усі ці “лідери” вирішуватимуть наше майбутнє! А воно, судячи з їхніх планів ЦСТ, “AGENDA-2030” та ряду інших жахливе, адже передбачає позбавлення готівки, тотальний контроль і фактично знищення приватної власності. Про це багато писала раніше. Процес розпочався з пандемії локдаунами та примусовими уколами. Ця війна – не лише рішення одного Путіна. Його при бажанні можна було зупинити на півдорозі – сил для цього більше, ніж достатньо. Але саме вона дозволяє перекинути на неї продовольчу та енергетичну кризу. Перша та Друга світові війни теж вирішили, поставлені грошовими мішками, тогочасні завдання. Кожна війна завжди мала замовників та режисерів!

Про що збираються говорити на цій зустрічі?

Клаус Шваб, засновник і президент ВЕФ

Все буде зосереджено навколо теми “Історія на переломі: державна політика і бізнес-стратегії”. Як повідомляють на сайті ВЕФ, все відбувається в найважливіший геополітичний і геоекономічний момент за останні три десятиліття і на фоні пандемії, яка відбувається раз у століття.

“Війна в Україні і трагедії, які за нею наступили, вимагають глобальних моральних дій. Лідери будуть вирішувати невідкладні гуманітарні проблеми і проблеми безпеки, одночасно просуваючи давні економічні, екологічні і соціальні пріоритети – і все це при закріпленні стабільної глобальної системи.

Ясність бачення і єдність цілей будуть мати вирішальне значення для досягнення прогресу в боротьбі з безпрецедентною складністю багатополярного світу.

Ця зустріч створює унікальне середовище для воз’єднання, обміну думками, отримання нових перспектив і просування рішень”.

Про що мова і які впливи?

Зліва направо: колишній держсекретар США Генрі А. Кіссінджер; Клаус Шваб та Едвард Хіт, колишній прем’єр-міністр Великобританії; Давос -1980 рік.

“Філософія колективних дій існує уже 50 років (саме з 70-х років глобалісти розпочали потужно запроваджувати плани по встановленню єдиного світового порядку та уряду, створюючи відповідні міжнародні організації  авт.), і вона ніколи не була так необхідна, як зараз. Ця зустріч є відправною точкою для нової ери глобальної відповідальності і співробітництва. ЦЬОГО ВИМАГАЄ МОМЕНТ“.

Отже, як бачимо, глобалісти підготувалися до сьогоднішніх пандемічних, воєнних подій і зроблять усе, аби не втратити, як вони наголошують, потрібний момент. Недарма Шваб неодноразово заявляв: “Ми повинні підготуватися до розгніваного світу. Люди думають, що ми повернемося до того нормального життя, яке ми знали. Та це ілюзія. Цього не буде”.

“Сесії будуть присвячені глобальному співробітництву; встановленню економічного балансу; суспільству, справедливості і глобальній охороні здоров’я; природі; продовольству та клімату; трансформації промисловості; інноваціям, управлінню та кібербезпеці (повна програма подається окремо і вона досить насичена авт.).

Головна увага приділяється розробці стратегії впливу, створенню нових рубежів, життєздатних сценаріїв майбутнього і забезпеченню амбіціозних вирішень масштабних світових проблем.

За останні два роки Всесвітній економічний форум посилив свої ініціативи з впливу, які стосуються найрізноманітніших питань – від COVID-19 та змін клімату до створення, а також управління технологіями та енергетикою (тобто від нас уже не приховують, що всі сьогоднішні проблеми ініційовані та спланованіавт.).

До них належить Революція рескіллінга (здобуття навиків, життя за алгоритмами, як того вимагає Четверта промислова революція, яка має змінити не суспільство, а ЛЮДИНУавт.), ініціатива із забезпечення ОДНОГО МІЛЬЯРДА людей кращою освітою, навиками та робочими місцями до 2030 року; ініціатива з універсальних екологічних, соціальних та управлінських показників (ESG) і розкриттю інформації для виміру капіталізму зацікавлених сторін; та ініціатива “один трильйон дерев”, щоб захистити наші дерева та ліси і відновити екосистеми планети”.

Цікаво, що уже відверто заявлено про «один мільярд», який потрібен для обслуговування. А що планують зробити з рештою? Про це теж вже неодноразово писала.

Хто приїде у Давос?

Місто Давос

“Очікується, що більше 50 голів держав та урядів приєднаються до 300 урядових представників, щоб поділитися баченням світу (насправді отримати “цеу” від грошових мішків і підпільного світового уряду, який поки що працює через ВООЗ, ООН та Давосавт). У ньому візьмуть участь більше 1250 лідерів приватного сектору (найбагатших людей планетиавт.), а також 100 глобальних новаторів і піонерів технологій (тих, хто буде оцифровувати не лише світ, а й людейавт.) – найперспективніших технологічних та бізнес-стартапів у світі.

Громадянське суспільство буде представлене більше ніж 200 лідерами науково-промислових об’єднань, соціальними підприємцями, академічними колами, профспілковими організаціями, конфесійними та релігійними групами, а також 400 керівниками ЗМІ і журналістами. Щорічна зустріч у Давосі також збере разом молоде покоління, в якому візьмуть участь 100 членів товариств Форуму Global Shaper і Young Global Leader (частіше учасники цих форумів пізніше стають президентами або прем’єрамиавт.).

Щорічне зібрання 2022 року у Давосі буде сертифіковано за стандартом ISO 20121 (встановлює вимоги до системи управління стійкістю подій організаціїавт.). Форум намагається скоротити викиди СО2 в результаті всієї свої діяльності, і з 2017 року всі викиди розраховуються і компенсуються на 100 відсотків за рахунок підтримки екологічних проектів у Швейцарії та за кордоном”.

Стійкий розвиток у Давосі – це завжди чи не головна тема, яка передбачає скорочення населення, виробництва та споживання. Але про це в наступній публікації.

В Давосі збереться 2500 осіб. До виконання поставлених цілей вони підключать якийсь мільйон держчиновників і “людей з дубинками” (правоохоронців). Але нас набагато більше, аби протистояти планам глобалістів, а якщо точніше – са@@ністів…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *